3. kolo: Vojvodina-Novi Pazar 3:0

Šta predvidjate za subotu?

Poll ended at Sat Aug 27, 2011 10:49 pm

Gosti ce pazariti par komada (pobeda Voše)
58
92%
Domacin i gost ce da tvrde pazar (nerešeno)
4
6%
Pa_zar opet razocaranje? (pobeda gostiju)
1
2%
 
Total votes: 63

carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Post by carlons »

Red Marquis wrote:
carlosns wrote:
Red Marquis wrote:Dve pobede protiv najslabijih timova u ligi i juče ni sporadično da čujem - uprava napolje. Očekujem da opet svi krenu sa očekivanjem osvajanja titule...Mnogo brzo poletimo i zaboravljamo sistemske probleme...
Nema to veze sa pobedama. Besmisleno je trositi se na upravu koja uskoro sama odlazi. Treba skupiti energiju za slucaj da nam doleti neka jos gora ili neka kombinacija sadasnje i buduce.
Ko kaže da će sama da ode? Čuo sam i ja doduše ta šuškanja ali ne verujem im uopšte.
Ni ja bas nisam optimista da ce otici cela uprava, ali ce neko morati da bude zrtvano jagnje, a to ce se verovatno videti vec na skupstni. Ne bi bilo dobro da se energija potrosi pre tog momenta
User avatar
021
Posts: 858
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Novi trener je car. Konačno na klupi imamo čoveka koji razume igru, koji je inteligentan i zna da proceni igrače i ukomponuje ih u celinu. Već na prvi pogled je jasno – Vukićević poseduje onu lucidnost koja deli odlične od dobrih i osrednjih stručnjaka. Čovek je kadar za fine manevre, male taktičke cake koje često odlučuju utakmice... Ne robuje šablonima. Juče smo mogli videti mnoge novine u odnosu na prethodne tri horor-utakmice, a bogami i prošlu sezonu. Posebno me raduje igra Vuka Mitoševića, koji je konačno delovao ofanzivnije, bio mnogo slobodniji, čak povukao nekoliko kontri, što ranije nije bio slučaj. Ubo je i sa izmenama. Posebno je zanimljivo kako je odmah šmeknuo Smiljanića, i njegovu brzinu, stavio ga da čeka kontru... Jedna je utakmica prošla, a već se vidi ogromna razlika u odnosu na prethodnike. Izgleda da će nova sezona biti mnogo berićetnija nego što se na početku činilo.

Juče me je posebno obradovala trenerova carska izjava u Dnevniku, iz koje se mnogo toga da naslutiti:
Tim Vojvodine koji je bio više nego ubedljiv u prošlom kolu nije i najbolji koji Vojvodina ima, ali za sada su ti igrači u prednosti. Isto tako, Bojović, Smiljanić, S. Novaković i Branković nalaze se na pragu prve postave, jer svojim radom i igrama to zaslužuju...
Nakon 31., stvari će postati jasnije. Valjda ćemo nekim čudom uspeti da se rešimo balasta zvanog Brana Ilić, nekome uvaliti Švijija...
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

021 wrote:Novi trener je car. Konačno na klupi imamo čoveka koji razume igru, koji je inteligentan i zna da proceni igrače i ukomponuje ih u celinu. Već na prvi pogled je jasno – Vukićević poseduje onu lucidnost koja deli odlične od dobrih i osrednjih stručnjaka. Čovek je kadar za fine manevre, male taktičke cake koje često odlučuju utakmice... Ne robuje šablonima. Juče smo mogli videti mnoge novine u odnosu na prethodne tri horor-utakmice, a bogami i prošlu sezonu. Posebno me raduje igra Vuka Mitoševića, koji je konačno delovao ofanzivnije, bio mnogo slobodniji, čak povukao nekoliko kontri, što ranije nije bio slučaj. Ubo je i sa izmenama. Posebno je zanimljivo kako je odmah šmeknuo Smiljanića, i njegovu brzinu, stavio ga da čeka kontru... Jedna je utakmica prošla, a već se vidi ogromna razlika u odnosu na prethodnike. Izgleda da će nova sezona biti mnogo berićetnija nego što se na početku činilo.

Juče me je posebno obradovala trenerova carska izjava u Dnevniku, iz koje se mnogo toga da naslutiti:
Tim Vojvodine koji je bio više nego ubedljiv u prošlom kolu nije i najbolji koji Vojvodina ima, ali za sada su ti igrači u prednosti. Isto tako, Bojović, Smiljanić, S. Novaković i Branković nalaze se na pragu prve postave, jer svojim radom i igrama to zaslužuju...
Nakon 31., stvari će postati jasnije. Valjda ćemo nekim čudom uspeti da se rešimo balasta zvanog Brana Ilić, nekome uvaliti Švijija...
Ako si ti mogao da posle dve utakmice( od toga jednu 90% namestenu i drugu protiv amatera) da procenis da je on car, covek koji razume igru,intaligentan i sta sve jos ne onda daj druze tvoj CV pa da te zaposlimo kao skauta mislim steta da trune takav talenat.

Ljudi uozbiljite se ovaj forum postaje sve smesniji iz dana u dan sa ovako pausalnim ocenama! :idea:
podbara wrote:
budababa wrote:Mislim da smo krenuli na lošu stranu... Komentarišite utakmicu, a komentare tribine ostavite za, za to predviđene, druge forume. Ova polemika ne vodi nigde, u to smo se već uverili mnoštvo puta unazad.
Сваки пост који нема везе са темом биће брисан! Неко се овде добро поломио да имамо све предуслове за конструктивну расправу о игри Војводине. Ко хоће да коментарише Ф-89 нека иде на њихов форум. Ко жели да распреда о историји и политици нека нађе форуме предвиђене за то. Укажите бар мало поштовања према овом форуму,можете се надмуривати преко п.м.! Хвала!!!
Apsolutno podrzavam, samim tim se zalazem da svako ko ovde propagira politicke stranke, zastave i obelezja bude opomenut!

Ovo se posebno odnosi na ove koji su sada od jednom stavili zastave LSV / Vojvodine na avatare.

Ljudi nije nam u interesu da se delimo, a vi pokazujete koliko vam je stalo do kluba sa ovim provociranjem!
Svoje politicko/idejno opredelenje zadrzite sa sebe, ovo je forum FK VOJVODINA !
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

@Igoork

U principu se apsolutno slazim s tobom, a onda ti prvi nastavis u tom tonu i zapocinjes politicke rasprave. Meni se zivo 'ebe za sve politicke partije, ali cisto radi istine zastava LSV-a i zastava Vojvodine nisu iste, cak ni ne lice. Ni malo. Prvi sam da se zabrani svaki avatar s obelezjem bilo koje partije, ali ako stavljamo grbove i zastave grada u kojem zivimo i drzave u kojoj zivimo, ne znam zasto smatras provokacijom ako neko stavi zvanicnu zastavu pokrajine u kojoj zivi.

U principu je nebitno. Ovo je dobronamerna primedba, ne zelim da ulazim u svadje i preprke na ovu temu, sam si lepo rekao, ovo je forum FK Vojvodina. Uzdravlje!

PS Ako neko misli da je tako pametnije, nek slobodno brise ovo.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Voja wrote:
nboya wrote:Slika bi bilo da nije glupih novih pravila kluba. Minja je sa aparatom bio na tribini ali nije silazio na teren posto ulazak nije bio dozvoljen i Stoiku, solidarisali smo se sa njim (bez obzira na to koliko nas je puta izvredjao do sada). Stvar principa.
Ovu odluku moram pozdraviti.Kad je "milion" sukoba svuda oko nas,svaki gest solidarnosti me posebno raduje.

Aplauz!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Post by Daljac »

Da se vratimo fudbalu.

Po zvaničnom spikeru, 6145 gledalaca, sasvim zadvoljavajuća cifra, uzveši u obzir da osim 200 Pazaraca na Istoku, svi ti judi su došli da podrže naš klub (volim da pomislim da je tako, i ne ulazim u rasparavu).

Ne vredi nikoga dizati u nebesa nakon dva meča, ni igrače, ni novog trenera. Znaćemo posle 5 kola, po meni, na čemu smo. Juče smo odigrali odličnih 45 minuta, a u drugom poluvremenu, zvučim možda bezobrazno, ali, šteta što nismo dobili gol, jer je zalaganje opalo za 70%, i mislim da bi po nas bilo bolje da su nam pripretili bar jednim golom, da se trgnemo. Ostali neće doći da odigraju samo poluvreme na Karadjordju, nego treba igrati 90 minuta.

Ljuti me bespotrebno dobijanje žutih kartona, u situacijama kada zaista ništa na terenu ne menjamo takvim pristupom. Kartoni za protest na sudijske odluke, utčavanje u šesnaseterac pri penalu u 93. minutu i sl, odlika su neprofesionalnog prilaza. Treba ih sve kazniti po džepu za nepotrebne kartone, i garantujem da bi svu uključili autiomatski mozak i držali nam sastav u najboljoj postavci, neopterećenoj svojim izlivima nepoštovanja sudije/protivnika itd.

Sudija je juče jako sekao igru, ali naši momci su uspevali da se povežu i na momente podsete na prošlogodišnji tim. Nadamo se da postepeno ulazimo u formu i da će sve samo biti još bolje.

PS. Prostačina od gostujućeg trenera, ako ne bude suspendovan barem tri utakmice za one gestikulacije ka zapadnoj tribini, (na čijoj je ogradi bilo, kao i uvek, dece), neka tako i kod kuće maše svojima za ručkom...
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Post by Akcent »

Daljac wrote: PS. Prostačina od gostujućeg trenera, ako ne bude suspendovan barem tri utakmice za one gestikulacije ka zapadnoj tribini, (na čijoj je ogradi bilo, kao i uvek, dece), neka tako i kod kuće maše svojima za ručkom...
On se izvinio na konferenciji za novinare posle utakmice svim navijacima Vojvodine rekavsi da je njegov gest bio ne primeren :wink:
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Post by Daljac »

Ne prihvatamo izvinjenje ;) :)
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

Све је углавном речено. Ја бих само хтео да похвалим одлуку тренера да убаци Смиљанића коначно на његовоу позицију. Надам се да ће нам пораз комуњара у Европи и ове последње две победе помоћи да се вратимо на ниво од прошле сезоне, пошто смо и даље катастрофа.
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Nboya wrote:Slika bi bilo da nije glupih novih pravila kluba. Minja je sa aparatom bio na tribini ali nije silazio na teren posto ulazak nije bio dozvoljen i Stoiku, solidarisali smo se sa njim (bez obzira na to koliko nas je puta izvredjao do sada). Stvar principa.

Izvređao?!?!?! Izvini Nboya, ali ja sam poprilično zatečen ovim, jer ni preko svojih skoro 6.500 poruka koje sam postavio na forum u klubu nisu uspeli da nađu ijednu takve vrste, iako su se silno trudili da mi dobro zapapre situaciju. Moji komentari znaju često da budu oštri i direktni, ali da u njima provlačim uvrede,… izvini molim te! Zato ovaj suvišni komentar smatram paušalnim i neumesnim.

Izuzetno mnogo poštujem Minjinu odluku solidarnosti. Svaka čast! Drago mi je da se konačno makar neko oglasio, jer problem možda danas leži na relaciji nekih klupskih čelnika i Stoika, a sutra bi vrlo lako moglo da eskalira i da pogodi ostale fotoreportere. To je čitava suština problema. Međutim, da bi ova odluka bila stvar principa, kao što Nboya veli, pre mesec dana bi osvanula makar jedna kraća rečenica i o upućenim pretnjama i uvredama na moj račun od jednog radnika “gospodskog” kluba, jer je svedoka bilo - ali ne i solidarnosti. No, bez obzira na to, ne želim ovim ni malo da umanjim Minjin gest koji je za svaku pohvalu i obrazac kako se treba ponašati u trenucima demonstracije sile i nemoći onih velikih.

Pozdrav
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Stoik wrote:
Nboya wrote:Slika bi bilo da nije glupih novih pravila kluba. Minja je sa aparatom bio na tribini ali nije silazio na teren posto ulazak nije bio dozvoljen i Stoiku, solidarisali smo se sa njim (bez obzira na to koliko nas je puta izvredjao do sada). Stvar principa.

Izvređao?!?!?! Izvini Nboya, ali ja sam poprilično zatečen ovim, jer ni preko svojih skoro 6.500 poruka koje sam postavio na forum u klubu nisu uspeli da nađu ijednu takve vrste, iako su se silno trudili da mi dobro zapapre situaciju. Moji komentari znaju često da budu oštri i direktni, ali da u njima provlačim uvrede,… izvini molim te! Zato ovaj suvišni komentar smatram paušalnim i neumesnim.

Izuzetno mnogo poštujem Minjinu odluku solidarnosti. Svaka čast! Drago mi je da se konačno makar neko oglasio, jer problem možda danas leži na relaciji nekih klupskih čelnika i Stoika, a sutra bi vrlo lako moglo da eskalira i da pogodi ostale fotoreportere. To je čitava suština problema. Međutim, da bi ova odluka bila stvar principa, kao što Nboya veli, pre mesec dana bi osvanula makar jedna kraća rečenica i o upućenim pretnjama i uvredama na moj račun od jednog radnika “gospodskog” kluba, jer je svedoka bilo - ali ne i solidarnosti. No, bez obzira na to, ne želim ovim ni malo da umanjim Minjin gest koji je za svaku pohvalu i obrazac kako se treba ponašati u trenucima demonstracije sile i nemoći onih velikih.

Pozdrav
Ja dugo citam Stoikov sajt(prosle godine sam se i registrovao) i tamosnji forum i stvarno se ne secam da je on ikada ikoga vredjao,pogotovao ovaj forum i neke njegove clanove tako da ta optuzba ne stoji na mestu.

A sto se tice Minjinog poteza,on zasluzuje samo pohvale...
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Post by andi_fkv »

Dobra igra u prvom delu. Drugi smo rutinski zavrsili. Odlicno navijanje. A pazarce da oteramo u drugu ligu. Kako su usli tako ce i da izadju.
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Kad smo vec kod politike, mislim da avatar kod riste7 nije bas primeren i prikladan...
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3863
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

TomaNS wrote:Kad smo vec kod politike, mislim da avatar kod riste7 nije bas primeren i prikladan...
Slažem se. Eskalacija nam ne treba, da ispada da se delimo na dva tabora po avatarima. Na kraju ćemo završiti kao index.hr.
Za one koji nisu juče u ranim popodnevnim časovima bili na forumu, pa ni ne znaju šta se sve izdešavalo, zastave Vojvodine na avatarima nisu stavljene kao neki vid provokacije niti organizovano(ni ne poznajem nijednog od ostalih forumaša koji su ih stavili), već iz revolta na jednu krajnje nepromišljenu izjavu forumaša iz Beograda.

Evo, ja prvi povlačim ručnu i vraćam stari avatar, pozivam i ostale. I one sa orlovima i one sa tri zvezdice.
Io odio Belgrado
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Red Marquis wrote:Evo, ja prvi povlačim ručnu i vraćam stari avatar, pozivam i ostale. I one sa orlovima i one sa tri zvezdice.
Људи, евиденто је да се неко труди да разбије овај форум. За сада успева само да уништи јединство навијaча Војводине и ништа друго. Имали су стари латини једну добру изреку " Qui bono"(у чију корист) и добро размилисте о томе. Поздрављам одлуку Ред Маркиза и апелујем на све људе добре воље да вратимо стање пре него што је започета расправа која нема везе са нашим клубом. ХВАЛА!
Locked