O Forumu i Sajtu

Sve o sajtu i forumu
User avatar
Mg
Posts: 179
Joined: Sun Nov 28, 2010 5:57 pm
Location: Novi Sad, Klisa

Post by Mg »

Nasi clanovi su do sada otvorili 66666 tema :lol:
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Jel mi to imamo malo duple naloge ovde ili se meni nesto pricinilo pre sat-dva? I jesam li jedini kome se pricinilo?
Mada, mozda postoji i neko razumno objasnjenje interesantne situacije..
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

meni je od pre neki dan blokiran pristup fkvojvodina.com od strane security filter-a mog poslodavca. Da nije mozda forum promenio host server?
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Brane wrote:meni je od pre neki dan blokiran pristup fkvojvodina.com od strane security filter-a mog poslodavca. Da nije mozda forum promenio host server?
Nije. Probaj uci preko proxy servera, kao npr. http://hidemyass.com/ .
1892
Posts: 1063
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

Ljudi, ajmo svi malo smiriti strasti, od ovoga sto se poslednjih dana dogadja na forumu nista dobro izaci nece, unosi se zla krv medju ljude bespotrebno. Olako se upotrebljuju teske reci a definitivno nije ni vreme ni mesto za tako nesto !
Come on you Reds!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Posted: August 21st, 2011, 1:45 pm sa foruma napredvosa
ice wrote:Krenuli su udbaški metodi na forumu vojvodina.com, svi postovi koji pogađaju u suštinu i razgolićuju bolnu istinu se brišu.Vraćamo se polako u totalitarističko doba, a staljinistički i titoistički metodi cvetaju.

Drug Brik Liman kome su usta puna antikomunizma munjevito javlja drugu Budababi koji kao veran i poslušan drug uzima gumicu u ruke.Da ne zaboravimo i druga Podbaru koji se tobož povukao sa foruma, a u suštini sa skrivenim statusom takođe briše šta stigne.
Stranački drugari dobro uhodani u praksi.
Ovo je licimur! Covek ni na jedno pitanje koje pogadja"sustinu" nije dao konkretan odgovor!
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Vuke wrote:
ice wrote:Krenuli su udbaški metodi na forumu vojvodina.com, svi postovi koji pogađaju u suštinu i razgolićuju bolnu istinu se brišu.Vraćamo se polako u totalitarističko doba, a staljinistički i titoistički metodi cvetaju.

Drug Brik Liman kome su usta puna antikomunizma munjevito javlja drugu Budababi koji kao veran i poslušan drug uzima gumicu u ruke.Da ne zaboravimo i druga Podbaru koji se tobož povukao sa foruma, a u suštini sa skrivenim statusom takođe briše šta stigne.
Stranački drugari dobro uhodani u praksi.
Ovo je licimur! Covek ni na jedno pitanje koje pogadja"sustinu" nije dao konkretan odgovor!
Vuke druze nisi ti tu da odredjujes ko je "licimur" !
Sve sto je rekao stoji i treba da je sramota sve koji su se prodali za male "pare".

Ovaj forum postaje polako ali sigurno mesto na kome vise ni stav ne mozes da izneses, iako je to stav velike vecine ni to nije bitno.

Dajte nam neki telefon na koji da se obratimo pre nego sto nesto napisemo da mozemo da pitamo sta nam to klub dozvoljva da kazemo a sta ne!
Last edited by igoork on Sun Aug 21, 2011 8:22 pm, edited 1 time in total.
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Vuke wrote:Posted: August 21st, 2011, 1:45 pm sa foruma napredvosa
ice wrote:Krenuli su udbaški metodi na forumu vojvodina.com, svi postovi koji pogađaju u suštinu i razgolićuju bolnu istinu se brišu.Vraćamo se polako u totalitarističko doba, a staljinistički i titoistički metodi cvetaju.

Drug Brik Liman kome su usta puna antikomunizma munjevito javlja drugu Budababi koji kao veran i poslušan drug uzima gumicu u ruke.Da ne zaboravimo i druga Podbaru koji se tobož povukao sa foruma, a u suštini sa skrivenim statusom takođe briše šta stigne.
Stranački drugari dobro uhodani u praksi.
Ovo je licimur! Covek ni na jedno pitanje koje pogadja"sustinu" nije dao konkretan odgovor!
Kaže se licemer. :rolll:
Pitaj gazde za konkretne odgovore. :lol:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Kakav si ti zmaj Ice
User avatar
budababa
Posts: 4010
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

ice wrote:Krenuli su udbaški metodi na forumu vojvodina.com, svi postovi koji pogađaju u suštinu i razgolićuju bolnu istinu se brišu.Vraćamo se polako u totalitarističko doba, a staljinistički i titoistički metodi cvetaju.

Drug Brik Liman kome su usta puna antikomunizma munjevito javlja drugu Budababi koji kao veran i poslušan drug uzima gumicu u ruke.Da ne zaboravimo i druga Podbaru koji se tobož povukao sa foruma, a u suštini sa skrivenim statusom takođe briše šta stigne.
Stranački drugari dobro uhodani u praksi.
Vidi gari, ne pada mi na pamet da se ja tebi nešto pravdam. Nisam bio u kontaktu sa kompjuterom četiri dana i kad ga uključim vidim da mi lik sa tušta i tma slobodnog vremena i degenerično bolesnom maštom kači etikete poslušnika i plaćenika. Ubuduće sve što imate da mi kažete ti i tvoj drugar sa "bratskog" sajta uradite to u lice, mene je barem lako pronaći. Do tada, piši kod bratije šta misliš da treba, ali dobro biraj reči, jer kad budeš pretio da bez povoda ukaljaš moj obraz, izlazimo iz čarobnih granica interneta. Banovan si sa ovog foruma na deset dana, a prva sledeća najava frustriranih ispada te udaljava sa ove lokacije zauvek. O'ladi glavu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

EDIT: Ako nastaviš ovako da pišeš, i ti ćeš brzo tim putem. To što je privremeno banovan ne daje ti za pravo da ga vređaš.

Administracija


EDIT MOJ: А иначе баш је била увреда, онако жестока :roll: Није ни овај форум оно што је некад био... :oops:
Last edited by Passion on Mon Aug 22, 2011 1:49 am, edited 1 time in total.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

igoork wrote:
Vuke wrote:
ice wrote:Krenuli su udbaški metodi na forumu vojvodina.com, svi postovi koji pogađaju u suštinu i razgolićuju bolnu istinu se brišu.Vraćamo se polako u totalitarističko doba, a staljinistički i titoistički metodi cvetaju.

Drug Brik Liman kome su usta puna antikomunizma munjevito javlja drugu Budababi koji kao veran i poslušan drug uzima gumicu u ruke.Da ne zaboravimo i druga Podbaru koji se tobož povukao sa foruma, a u suštini sa skrivenim statusom takođe briše šta stigne.
Stranački drugari dobro uhodani u praksi.
Ovo je licimur! Covek ni na jedno pitanje koje pogadja"sustinu" nije dao konkretan odgovor!
Vuke druze nisi ti tu da odredjujes ko je "licimur" !
Sve sto je rekao stoji i treba da je sramota sve koji su se prodali za male "pare".

Ovaj forum postaje polako ali sigurno mesto na kome vise ni stav ne mozes da izneses, iako je to stav velike vecine ni to nije bitno.

Dajte nam neki telefon na koji da se obratimo pre nego sto nesto napisemo da mozemo da pitamo sta nam to klub dozvoljva da kazemo a sta ne!
Ovakve stvari je sramota pisati, imajuci u vidu koliko napora ulazu ljudi koji vode ovaj sajt, vrlo cesto stavljajuci forum ispred svojih privatnih i porodicnih obaveza!
Napred Voso!
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Ja bih stvarno voleo da znam da li ce FKVojvodina.com (mislmi na sajt, ne na forum), nastaviti da funkcionise po principu objektivno i nepristrasno ili ce se preciznije odrediti prema upravi, situaciji, itd...

Ovo nije zlonamerno!
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Šta se desilo sa ovim forumom? Muka me svakog dana sve više i više spopada kada čitam ove svađe forumaša...
Ono što se dešava na ovom forumu pogotovo poslednjih par dana nagnaće mnoge da ubuduće ne samo ne pišu na ovom forumu već i da ga zaobilaze.
Ljudi, dozovite se pameti...
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

Da li moze jedno pitanje za administratore i moderatore?!
Kako je moguce da je forumas Ice banovan sa ovog foruma zbog "prestupa" i pisanja na drugom forumu,tacnije na "napred vosa"? I nemojte mi samo dati odgovor da se svega nakupilo,jer je banovan konkretno zbog etiketiranja odredjenih osoba,ali na DRUGOM forumu! Ovo mu dodje kao neka kazna za javni verbalni delikt! I da naglasim samo da se u mnogome ne slazem sa Ice-ovim pisanjem,ali red je red,pravila su pravila! U napred hvala na odgovoru!
Post Reply