Rezime priprema

Locked
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Rezime priprema

Post by budababa »

Pitanja za Djumija:

1. Kako (generalno) ocenjujete pripreme u Antaliji?
2. Koji igraci su se istakli na pripremama svojim zalaganjem?
3. Imate li u glavi vec prvih 11 i koji su to?
4. Uporedite nas i nase suparnike iz Antalije na papiru, a zatim uporedite to sa onim sto se desavalo na terenu. Da li su rezultati realni ili ne?
5. Da li ce Vosa, po povratku u Novi Sad, imati jos koju kontrolnu utakmicu?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Odgovoricu ti kad dodjemo kuci.Vec tri dana imam temperaturu 38-39.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Budababa nemoj mi zameriti ali evo ja bih dao svoju ocenu(iako nije kompetentna) priprema u Antaliji(iako nisam tamo bio)a trener ce reci da li bi mogao biti dobar fudbalski analiticar.Pripreme su u globalu bile lose.Glavni razlozi su:mali fond igraca,slab rad na fizickoj spremi,los uticaj nedolaska nikog od rukovodstva(ne sto ga igraci vole,nego su ocekivali malo kesa) i lose vreme.Sto se utakmica tice,igrali smo uglavnom sa nama anonimnim protivnicima(sem Rusa) i tu smo uvideli koliko mi nazadujemo a oni napreduju.U utakmicama smo forsirali igru kratkog pasa i od noge do noge ali ona nije dala rezultat.(evidentno)Samo na momente (dva prva poluvremena)odigrali smo dobro.Nedostatak pojedinih igraca uslovice neuigranost ali se nadam da ce mo uspeti to da resimo do pocetka prvenstva.Djumi sta kazete da li ovo moze proci.Pozdrav.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Prvo, našem treneru želim brzo ozdravljenje.
Fakat je da smo poveli mali broj igrača u Antaliju i da smo padali uglavnom u drugom poluvremenu kada su protivnici, pretpostavljam, uvodili sveže snage, dok su naši igrači igrali dosta zamoreni.
Pitanje je zašto nije išlo više igrača?Da li je to zbog nedostatka novca, tj kresanje troškova ili je u pitanju nešto drugo?
Bolji rezultati uneli bi u Klub nedostajući optimizam.
Ja lično ne pridajem veliku važnost rezultatima u pripremnom delu.Bilo bi mi drago da smo pobeđivali, ali me ne pogađaju porazi, jer svrha priprema je, između ostalog i da se isprobaju zamisli.
Đumi, samo borbeno i uz malu pomoć fortune, bez koje ne može napraviti velik rezultat, biće sve uredu.
Pozdrav za trenera novih, modernih shvatanja profesije.
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Turja drago mi je da tako razlozno i korektno razgovaras.Jer poznata je stvar da pripreme sluze za resavanje fizicke pripreme i organizacije igre.
Mi smo resili obe stvari i veruj mi vise sam nego zadovoljan.Slazem se da bi bolji rezultati uneli optimizam ali i prevelike ambicije.Vojvodina ce igrati 2 utakmice do pocetka prvenstva pa cete videti sve.
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Odgovor budababi:
-Pripreme u Antaliji su u potpunosti uspele.
-Dosta igraca je radilo zaista kvalitetno ali ako bi morao da istaknem nekog onda je to Dejan Govedarica.Nije propustio ni jedan trening a uz to je odigrao 7 utakmica po 90 minuta.Pokazao je svim igracima kako treba da se ponasa pravi profesionalac.
-Sigurnisu:Canovic,Mandic,Stepanov,Govedarica,Dundjerski,Franciskovic, Belic,Vukelja.Svi ostali konkurisu za preostala 3 mesta.
-Realno od nas su bolji:Dinamo,Terek i Lokomotiva Plovdiv.
Zekstafoni,Stutgart(amateri),Obolon i Zarija su slabiji.
Zekstafoni smo dobili zasluzeno,Obolon nam nije napravio ni jednu sansu ali je ipak pobedio golom iz slobodnog udarca.Protiv Dinama smo igrali zaista dobro ali smo gol primili u 90 minutu iz dubokog ofsajda,velika greska sudija ali mislim da to nisu uradili namerno).
Djumi

nastavak

Post by Djumi »

Lokomotiva plovdiv je utakmica za koju mogu slobodno da kazem da je utakmica promasaja.
Stutgart amateri su nam napravili jednu sansu ali su se borili fanaticno i stvarno imali obilatu pomoc sudija.
Zarija nije klub naseg nivoa ali tu su se napravile 2 kardinalne greske pa smo jurili rezultat(dobro je sto smo stigli).
Terek Grozni je mnogo dobar tim i imaju mnogo Ruskih reprezentativaca.
Protiv Vose su imali 4 sanse a postigli 3 gola.To je utakmica na kojoj smo odigrali svih 90 minuta u visokom ritmu.Njihov golman(Ruski reprezentativac) je cinio cuda na toj utakmici.Ovu utakmicu nisam mogao da vodim zbog bolesti,a nije nam igralo mnogo igraca.
REZULTATI SU UVEK REALNI !
VOSA DO POCETKA PRVENSTVA TREBA DA ODIGRA BAR JOS 2 UTAKMICE.
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Odgovor Prijatelju:
Mali fond igraca je veliki problem(mislim da bi i rezultati bili boli da je fond bio veci ali to nebi promenilo moje misljenje).
Vreme je bilo odlicno.
Igraci Hajduka iz Kule su pred put u Antaliju dobili po 14 hiljada dinara a igraci Vojvodine po 24 hiljade.Mislim da su i jedni i drugi dobili malo.
Ima dosta klubova anonimnih za nasu javnost ali ako igras kladionicu savetujem ti da uvek igras na TEREK iz Groznog.
Ne samo dva prva nego i drugo protiv Zarije i Tereka.
SLAB RAD NA FIZICKOJ PRIPREMI :( :?: :!:
Kao trener sam opredeljen na rad za fizicku pripremu situacionim metodom tj. metodom igre.To smo radili svakodnevno.Ako me pitas zasto nismo trcali krugove ja cu ti odgovoriti da to neradi niti jedan ozbiljan trener u svetu.Pokazace naredni period dali je Vosa spremna ili ne.
Vrlo sam ponosan na ono sta se uradilo za ovih 20 dana.
P.S.Igraci Vose ponovo treniraju u teretani.
PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Djumi,kladionicu ne igram jer sam skeptican po pitanju rezultata svih ligai namestanja utakmica.Po meni nijedan rezultat nije slucajan a nemogu bas da pratim rad i rezultate mnogo klubova.Sto se Tereka tice njih bas pratim zato sto su me zainteresovali njihovi rezultati u drugoj Ruskoj ligi gde su bili prvi sa vecom razlikom nego sto ce Glogonj biti u nasoj trecoj.Klub je pun kao brod ali bice u sredini Ruske lige.Protiv nas su igrali sa pojacanjima i trebali su nam dati bar jos tri a mi smo njima trebali dati bar dva ali su nasi bili nesnalazljivi pred njihovim golom,odnosno jednom je njihov golman fenomenalno intervenisao.Sto se priprema tice vreme ce pokazati da li su bile dobre ili lose.Pozdrav.
Djumi

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Evo jedne stvari oko koje se slazemo a to je da vreme sve pokaze.Vosa jeste u velikoj krizi ali sam ubedjen da moze da se izadje iz nje.Za to su potrebna i kriticka misljenja.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1625
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Pitanja za Djumija: Da li je Djurovic igrao u Antaliji i da li ce ostati u prvom timu FKV?
Locked