Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Post by Akcent »

Oumaru se vratio, Voša završila prelazni rok?
02. AVGUST 2011. | 09:46 | IZVOR: SPORTSKE.NET, SPORT

Pošalji komentar Komentari (0)
Novosađani otišli na mini pripreme u Krivaju, ekipi se posle odsustva iz privatnih razloga priključio Abu Oumaru. Ekipa ostaje u sadašnjem sastavu?
Cilj je da se ekipa izoluje i pokuša nekako da zaboravi Vaduz, a u Krivaju je krenuo i Abubakar Oumaru.

Kamerunac je zbog privatnih problema bio u domovini poslednjih nekoliko dana, vratio se i otputovao sa ekipom.

I dok trener Ristovski traži vezistu i napadača, direktor Pantelić je "zakopčan".

"Nema ništa novo, po svemu sudeći tim će ostati u sadašnjem sastavu", rekao je Pantelić.

Generalnu probu pred start šampionata, Novosađani će imati 6. avgusta protiv rumunskog Arada.
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Sto se tice Nemanje Covica,on je pre dolaska u Vojvodinu imao ponude od blizanaca i od od jednog stranog kluba iz istocne Evrope.

Njemu se nije vracalo u Novi Sad vec je hteo da prihvati neku od tri gore navedene ponude.

Tada je Bata nazvao njegovog menadzera i zapretio da Nemanja mora preci u Vojvodini,u suprotnom njegovi roditelji ce dobiti otkaz.

Sutradan su njegovi roditelji dobili poruku od sefa da postoje velike sanse da dobiju otkaz,cime je na in(direktan) nacin porucio da su Batine pretnje bile ozbiljne i evo kao sto vidimo Covic je zavrsio kod nas.

I onda posle ovakvih pozadina ocekujemo da igraci postuju klub.

Ko zna koliko je bilo slicnih situacija,a lako mozemo prepostaviti da ih je bilo podosta,jer nasem predsedniku nista nije strano.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Voša pustila Mudrinskog bez obeštećenja
Vojvodina je sporazumno raskinula ugovor sa 19-godišnjim napadačem Ognjenom Mudrinskim, koji je u novosadskom klubu od svoje 12. godine.

Mudrinski je upravi saopštio da ima nekoliko primamljivih ponuda od domaćih i jednog inostranog kluba, a onda je uprava novosadskih crveno-belih rešila da mu izađe u susret i pustila da ovaj špic ode bez ikakvog finansijskog obeštećenja.


Mislim da je ovo dobar potez, Mudri po mom misljenju nema sve segmente igre na visokom nivou(pre svega mislim na brzinu, izdrzljivost i realizaciju nogom). Ostankom bi samo bio nezadovoljan i mislim da je ovako najbolje za klub i njega. Zelim mu srecu u nastavku karijere, a ocekujem da vecu sansu dobiju Bilbija i Susnjar i da konacno Vojvodina zaigra sa 2(dva) napadaca :!:
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Šušnjar sigurno neće dobiti šansu ove godine u Voši, jer je poslat na pozajmicu u Donji Srem.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

I drugi Vranješ kod Muslina

Braća Ognjen i Stojan Vranješ bi mogla posle duže vreme da zaigraju zajedno. Kako saznaju rumunski mediji, Slavoljub Muslin, trener Krasnodara, pozvao je Stojana, koji igra u Panduriju da se pridruži Ognjenu u Rusiji.

Krasnodar neće platiti nikakvo obeštećenje Rumunima, jer oni nisu ispunjavali obaveze prema igraču, koji zbog toga ima pravo da napusti tim bez obeštećenja.

Pre neke dve sezone su u paketu trebala braca Vranjes da stignu, Borac BL je bio u teskoj situaciji i pustao ih je za tepsiju ribe, ali "poslovicno oprezna" uprava im je ponudila gore uslove nego sto su imali u Borcu i do dogovora nije doslo :roll:

Ognjen je jedan od najstandardnijih u Krasnodaru, a Stojean je jedan od najboljih veznih igraca u Rumunskoj ligi! I jedan i drugi imaju nase drzavljanstvo :!:

I ovaj igrac je trenutno slobodan da nadje novi klub bez obestecenja(http://en.wikipedia.org/wiki/C%C4%83lin_Cristea )! A FKV trenutno nema ni jedno klasicno levo krilo! Brana je vise napadac, Abua samo Ridji moze da stavi na to mesto, a Brankovic je levi bek!
Last edited by Vuke on Wed Aug 03, 2011 2:21 pm, edited 1 time in total.
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Zogovic na pozajmici u Sutjesci.
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Post by kuzma liman »

Nisam znao gde da napisem pa cu ovde vi posle prebacujte gde zelite ...

Prosle nedelje sam bio u Banja Luci i pricao sa dosta ljudi o Nemanji Bilbiji i tome kako ne moze da se sastavi u Vosi a tamo je bio jedan od glavnih igraca. Ne znam da li se secate ali mnogo veci klubovi od nas su se interesovali za njega i nudili mnogo vece pare od 100.000e (koje smo mi navodno dali) ali su jednom svi odustali... Kad sam ih pitao zasto rekli su mi da je Bilbija imao zdravstvenih problema (seceras) i da nam je bukvalno uvaljen kao roba sa greskom...
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Nemanja Bilbija je imao zdravstveni problem, dehidrirao je i tom prilikom je imao poviseni secer, pa su krenule price kako mozda nece moci da nastavi fudbalsku karijeru i bla, bla, bla.

To u potpunosti nije tacna informacija, njega je pre svih zeleo da dovede Rasing, ozbiljno se interesovao Salke i nkp! Cak je posle samo sest meseci u FK Vojvodini stigla zvanicna ponuda od Rasinga, teska oko milion E, cak je i u spanskim i nasim novinama pisalo o tome!

Ubedjen sam da je on trenutno najskolovaniji igrac uz Vuka u nasem timu, najbolju tehniku poseduje, problem je sto se iz nepoznatog razloga na njega gleda kao na stranca, a za ostale se trazi 5-ta sansa i ako su svaku upropaste!

Decko zivi sportskim zivotom, svaki trening odradi 100%, najbolje izvodi kornere i ima najbolji pregled igre. Ne znam zbog cega se ocekuje da napadac mora da ima puno kila i puno misicne mase, ubedjen sam da cemo svi zaliti ako ode preko i ne iskoristimo toliki potencijal!

PS. Nije lepo ovde prenositi price rekla-kazala, kao babska nagadjanja, kada neko toliko voli, ceni i postuje Vojvodinu, kao sto to cini Bilbija!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Ja da sam trener stavio bih ga na Merebino mesto. Vise puta su ga stavljali samog u spic i videlo se da on jednostavno ne moze u toj formaciji da igra. Nema niti jednu osobinu koju Abu ima. Nije brz,nije agresivan,nije skocan... Ima bolju tehniku ali jednostavno ne moze sam da igra u spicu.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Mislim da je to odlicna ideja!
Probati Bilbiju na sredini terena tj da organizuje napade, Merebu levo , desno Stevanovic, a u spicu Abu i Covic(Ilic) tj da se ova trojica rotiraju.
Bilbija na toj poziciji ne bi imao previse duela tj verovatno bi dobio svaki jer bi ga faulirali.
A i sem toga vise puta se pokazalo da Mereba mnogo bolje igra kad je na levoj ofanzivnoj strani i konacno bi imali precizne lopte ka napadacima.
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Post by Avangarda »

Билбија је заиста велики таленат, али никад неће успети у овом тиму ФКВ!

Зашто?

Ево објаснићу вам... Ми већ задњих Х година играмо формацију са само једним шпицем, а у таквој формацији тај једини шпиц мора бити пре свега висок, јак и добар у скоку (Абу)! То је основно! А Билбија има баш све осим тога, али без тога не може никако играти нападача у овој формацији! Не само он, већ не може ни Брана!

Он је идеалан за 4-4-2 формацију! Играче његовог типа у италији називају "seconda punta"! То вам је нпр. Дел Пиеро у јувентусу, низак, није јак у дуелу и скоку, али зато има фантастичну технику и шут. Он увек игра у тандему са једним јаким и високим нападачем који доминира у скоку, а он делује иза њега као други нападач или "seconda punta". Ето нпр. чак и кад би мајстора као што је Дел Пиеро ставили у ФКВ у ову формацију, он не би могао ама баш ништа да уради, а камоли Билбија! Гарантујем вам да док год играмо ову формацију, Билбија неће моћи да се осоли, а можете га ставити где год желите!

По мени би 4-4-2 и Билбија и Абу у нападу били пун погодак! Абу као класичан центарфор, а Билбија као други нападач иза њега! Верујем да би смо тако имали доста ефикаснији и атрактивнији напад...
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Mozda nije za ovaj topik ali ima veze sa Jovanom Damjanovicem kojeg spominjemo u vezi moguceg transfera u nas klub..
http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... rotiv-Rusa
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Avangarda wrote:Билбија је заиста велики таленат, али никад неће успети у овом тиму ФКВ!

Зашто?

Ево објаснићу вам... Ми већ задњих Х година играмо формацију са само једним шпицем, а у таквој формацији тај једини шпиц мора бити пре свега висок, јак и добар у скоку (Абу)! То је основно! А Билбија има баш све осим тога, али без тога не може никако играти нападача у овој формацији! Не само он, већ не може ни Брана!

Он је идеалан за 4-4-2 формацију! Играче његовог типа у италији називају "seconda punta"! То вам је нпр. Дел Пиеро у јувентусу, низак, није јак у дуелу и скоку, али зато има фантастичну технику и шут. Он увек игра у тандему са једним јаким и високим нападачем који доминира у скоку, а он делује иза њега као други нападач или "seconda punta". Ето нпр. чак и кад би мајстора као што је Дел Пиеро ставили у ФКВ у ову формацију, он не би могао ама баш ништа да уради, а камоли Билбија! Гарантујем вам да док год играмо ову формацију, Билбија неће моћи да се осоли, а можете га ставити где год желите!

По мени би 4-4-2 и Билбија и Абу у нападу били пун погодак! Абу као класичан центарфор, а Билбија као други нападач иза њега! Верујем да би смо тако имали доста ефикаснији и атрактивнији напад...
Skroz se slazem, stim sto koliko smo videli u ovih par utakmica Abu vise ne igra centarfora! Cini mi se da ga je Ristovski rotirao sa Branom i eto problema. Sad vise nemamo ni tog jednog spica kojeg smo imali!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

U napadu imamo dva kvalitetna igraca Abua i Covica tako da ta pozicija nije kriticna.

Moja zelja je bila da Susnjar bude treci spic,ali nazalost to se nije obistinilo.

Ako nista drugo pozitivno je to da nece menjati sredinu vec ce nastaviti da igra za Donji Srem u kome je vec stekao ime i gde ce imati lepu minutazu.

Ono sto nama fali je kreativac i prosto ne mogu da verujem da u klubu to ne vide ili nece da vide.

Vezni red je fudbal i ako njega nema dzaba nam kvalitetetni napadaci.
Post Reply