Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
SlaninarNS
Posts: 37
Joined: Wed Mar 23, 2011 6:47 pm

Post by SlaninarNS »

Admin: 5) Zabranjeno je reklamiranje bilo kakve prirode

Kada fotografija bude cista, moci ce da bude prikazana ovde.
Буди Новосађанин Навијај За Војводину !
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
User avatar
core_duo
Posts: 31
Joined: Tue May 31, 2011 1:44 am

Post by core_duo »

Prijatelji, uživajte! Klip sledi za koji minut. :)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Uf, sav sam se najezio kad sam video teren pod reflektorima, odmah su mi se vratile slike sa nekih davnih utakmica u vecernjim terminima... :D
User avatar
core_duo
Posts: 31
Joined: Tue May 31, 2011 1:44 am

Post by core_duo »

User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Fenomenalno! Slaninja, hvala na slikama i video materijalu, drugar koji je juče prisustvovao "paljenju" Karađorđa kaže da je osećaj neverovatan. Ako slike izazovu ovakvu "jezu", kako li je tek uživo?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Svaka čast za trud :!: samo je izgleda uzalud (po pitanju fudbala :?: :cry:)
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Sto se fudbala tice, definitivno je uzalud, kanda, ali sto se tice atletike, kraljice sporta, definitivno nije! Mozda vam se nece svideti ovo, ali trenutno mi je draze zbog atleticara, gde trenira veliki broj dece i koje treniraju eminentni i jedni od boljih strucnjaka u Vojvodini i Srbiji, zbog njih svakako nije uzalud. I njima trebaju uslovi, a ko zna, mozda se njihov uspeh jednog dana reflektuje i na FKV, ipak sve krece od te "kraljice sporta"?!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Koja je poslednja utakmica odigrana na Karadjordju pod reflektorima? Ja mislim da je to utakmica treceg kola sezone 2003/2004 protiv Zeleznika, poraz 0:3. Pre toga u prvom kolu nismo uspeli ni Zemun kuci da pobedimo. Tadasnji rukovodioci su tada izlazili u medije sa izjavama da nasi protivnici (koji na svojim stadionima nemaju reflektore) vole da igraju u vecernem terminu i da u Novom Sadu pruzaju svoj maksimum i da bi mozda trebalo da Vojvodina igra u dnevnom terminu?! Posle toga stari reflektori nisu vise paljeni do proleca 2004. kada su skinuti.
Edit: Ipak smo odigrali jos dve nocne utakmice posle Zeleznika: protiv Koma (4:2) i protiv Sartida (2:2).
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

Post by West Ham »

Svaka čast na memoriji, ja se posle 0:3 protiv Železnika i onog upada u svlačionicu ne sećam nijedne...
oi Oi Oi! The chozen few...
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

JEDVA CEKAM prvu utakmicu pod reflektorima. Ekstra su fotografije, hvala svima na trudu!
SlaninarNS
Posts: 37
Joined: Wed Mar 23, 2011 6:47 pm

Post by SlaninarNS »

На овом форуму стварно нека правила под хитно треба мењати јер постају и сувише ретардирана,а администратори само нек иритирају чланове форума,јер знам већ гомилу људи који су попиздели од глупих правила и смарања... Избиршу ми слику коју сам поставио да људи виде слветло рефлектора и напишу "без рекламирања" алооооооооооо бре јел сте ви нормални ??? Слика је исто на фирмином форуму и све остале које се нађу и уопште није поента у рекламирању већ у томе да људи виде како је то изгледало све синоћ ... Стварно немам речи ! Свака вам част !

Овај форум од како сте увели нова правила је 0 и те глупости да не може да се пишу два поста један за другим док не прође одређни период часова је још већа глупост ! Ал ајд лепо вам било на овом форуму и уздравље ,јер ја овде више НЕ ПИШЕМ ! :evil:
Буди Новосађанин Навијај За Војводину !
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

C....
Inace uzvio je mnogo bolje nego na slikama tj svetlije je..ai sam osecaj je bio neverovatan..kao ono kad vidis neku dragu osobu koju godinama nisi video.
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Post by menager »

Realno, igranje pod reflektorima je x puta bolje, lepse i atraktivnije nego danju,posebno kad je u 17h 30 stepeni

Protiv radnickog nocni termin, i kad je god to moguce.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Samo da ne bude kao kad smo imali stare reflektore kad su nas svi kantali poslednje sezone pa je tadasnje rukovodstvo pricalo da je to tako jer protivnici imaju motiv vise da se trude kad se igra pod reflektorima hahaahahahahahahahaahah :lol:
Image
Post Reply