Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Ako neko tog Purovica smatra pojacanjem onda silno gresi. Meni je on tipicna menadzerska prevara kojih je ovde bilo u izobilju u zadnjih 15 godina. Pazi ti komentar, nekako je dobijao sansu prve sezone a onda za njega pocinju problemi!? Pa cim su shvatili sta su kupili, naravno.

Povratnike, povremene reprezentativce, i uz to slobodne igrace, neka hvala.

1. Dovesti samo igrace koji ce moci da se prodaju u narednih 1-2 godine!
2. Potruditi se da se mecevi protiv nas ne zatvaraju ispod stola (ako vec mi ne zatvorimo po neki :roll: )

Jedino sto bih menjao u odnosu na proslu sezonu je da bih ukinuo karte na stadionu. Za ovaj amaterski fudbal stvarno nema smisla cepati karte.
SlaninarNS
Posts: 37
Joined: Wed Mar 23, 2011 6:47 pm

Post by SlaninarNS »

SPORTAL.RS saznaje: Bivši član Rivera pregovara sa Vošom

http://sportal.rs/news.php?id=55772
Буди Новосађанин Навијај За Војводину !
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

I u Jagodini je do skoro igrao bivši igrač Real Madrida, a naš član je bio jedan koji je igrao za njihove gradske rivale.
User avatar
Amos
Posts: 100
Joined: Tue May 17, 2011 3:50 am

Post by Amos »

Demantovao je tu vest Pantelić uz obrazloženje da imamo već dosta stranaca.Dakle,izgleda da ne dolazi.
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

SlaninarNS wrote:SPORTAL.RS saznaje: Bivši član Rivera pregovara sa Vošom

http://sportal.rs/news.php?id=55772
Cista kupovina vremena :!:

Ako uprava dovede ovog igraca, obecavam da vise ni jednu poruku necu napisati na ovom forumu i da vise necu krociti na voljeni stadion! Toliko sam ubedjen da je ovo laz, kao i za Punosevca, Mputu, Carlosa i tako u nizu! Jednostavno nisu sposobni i nece da plate :!:
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Novosti wrote:Damjanović u napadu Vojvodine

Centarfor Borca iz Čačka Jovan Damjanović (28) na meti je Vojvodine.

Novosađani čitavo leto, od početka prelaznog roka, ne kriju, tragaju za izrazitim napadačem, ali i za „plejmejkerom“.

Po svemu sudeći, rešenje su našli u Damjanoviću, iskusnom špicu Čačana, koji bi ekipi trebalo da se priključi za dan-dva, ako se pregovori završe pozitivno, ekipi u Sportskom centru Krivaja.
Jel' valja ovaj čemu?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Jaooooooooooooooooooo, kako me ovo sve nervira! Umesto da se ratosiljamo tih raznih Biblija, Brankovica, Nestorovica, Supica, Adjurua, i ostalih, i da dovedemo 2 kvalitetna igraca, mi dovodimo (ako je to istina ) jos jednog tako nekog igraca! Bolje da skupimo sve te pare koje trosimo za plate tih nekih nepotrebih igraca i damo ih jednom ili dvojici fudbalera koji zaista vrede! Sta ce nam 30 igraca u timu? Dovoljno je imati i 14 + recimo jos trojica iz omladinskog pogona za ne daj Boze, ali da to budu zaista kvalitetni fudbaleri. Dokle vise?!
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

budababa wrote:
Novosti wrote:Damjanović u napadu Vojvodine

Centarfor Borca iz Čačka Jovan Damjanović (28) na meti je Vojvodine.

Novosađani čitavo leto, od početka prelaznog roka, ne kriju, tragaju za izrazitim napadačem, ali i za „plejmejkerom“.

Po svemu sudeći, rešenje su našli u Damjanoviću, iskusnom špicu Čačana, koji bi ekipi trebalo da se priključi za dan-dva, ako se pregovori završe pozitivno, ekipi u Sportskom centru Krivaja.
Jel' valja ovaj čemu?
Kratko i jasno NE.I to nije ni blizu toga da valja, bar za nas i ovakvi kakvi smo, ni blizu.Još jedan u moru propalih blizanačkih igrača, samo je ovaj već i mator jer je davno propao.Bilo kakva priča kako se proletos u Čačku preporodio je smešna i čista demagogija.Ali ništa ne treba da nas čudi kada je naša uprava u pitanju, ovo je igrač taman po njihovoj meri, plus verovatno veoma jeftin, tako da ga verovatno dovode.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

To sam i mislio... Hoćemo li mi dovesti ikoga ko košta više od kile duvan-čvaraka :roll:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

DA! ali samo sto je iz mog Knin-a :D
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Definitivno su izgubili kompas i ne znaju vise sta rade!

Stiglo je 1,5 miliona od Brke, 1,2 od Kataia i pa r stotina od Tumbe, a oni dovode "pojacanje" Jovana Damjanovica :shock:

Ako vec zele pravog golgetera, Rumuni ne racunaju bas ozbiljno na Punosevca, a ima i onaj Markovski sto sada igra u grckoj ili kiparskoj drugoj ligi i to odlicno!

http://www.transfermarkt.co.uk/en/brati ... 46973.html

http://www.transfermarkt.co.uk/en/marko ... 36119.html

Bolje da konacno dobije priliku Bilbija, nego da dovode istrosenog Damjanovica koji je odigrao jedan mec za repku i postao "igrac"!
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Dovođenje napadača ima smisla jedino ukoliko planiraju prodaju Abubakara...Pored Čovića,Ilića,Jaoa,Šušnjara,Bilbije,Mudrinskog,nama napadač ne treba,pogotovo što i protiv metalca,hajduka i sličnih igramo u formaciji sa jednim klasičnim napadačem.
Organizator igre nama treba da poveže napadača sa golom,jer samo na Merebu se ne možemo osloniti
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Zabezeknut sam i iznenadjen da niko iz uprave jos nije uspostavio kontakte, sa Matejom Kezmanom :lol:

Covek je bez ugovora, novi klub ni na vidiku, zastupljen je ovih dana u svim medijima(uprava pati za senzacijom, spektaklom) Eto prilike, cak mislim da ima vise tetovaza nego Mario :wink:

Bato, Panto, reagujte :twisted:
User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

Vuke wrote:Zabezeknut sam i iznenadjen da niko iz uprave jos nije uspostavio kontakte, sa Matejom Kezmanom :lol:

Covek je bez ugovora, novi klub ni na vidiku, zastupljen je ovih dana u svim medijima(uprava pati za senzacijom, spektaklom) Eto prilike, cak mislim da ima vise tetovaza nego Mario :wink:

Bato, Panto, reagujte :twisted:
Nemoj se ovako šaliti, još ćete shvatiti ozbiljno :wink:
User avatar
PeraSK
Posts: 90
Joined: Sat Aug 16, 2008 10:19 am

Post by PeraSK »

budababa wrote:
Novosti wrote:Damjanović u napadu Vojvodine

Centarfor Borca iz Čačka Jovan Damjanović (28) na meti je Vojvodine.

Novosađani čitavo leto, od početka prelaznog roka, ne kriju, tragaju za izrazitim napadačem, ali i za „plejmejkerom“.

Po svemu sudeći, rešenje su našli u Damjanoviću, iskusnom špicu Čačana, koji bi ekipi trebalo da se priključi za dan-dva, ako se pregovori završe pozitivno, ekipi u Sportskom centru Krivaja.
Jel' valja ovaj čemu?
Ako valja Žarko, onda će da valja i Jova. Ukoliko dođe kod nas, uverćemo se da postoje i lošiji napadači od Žarka Lazetića. :oops:
Post Reply