Jelen Super Liga 2011/2012

Locked
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Post by simicpk »

Vodi Rad 1:0.
Bravo mi.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Novosti wrote:Vojvodini se ne oduzimaju bodovi

Vojvodina će šampionat da započne bez minus bodova, saznaje „Sport“. Novosadski klub je zbog napuštanja finala Kupa Srbije protiv Partizana kažnjen oduzimanjem tri boda.

Tu sankciju je izrekao Slobodan Pajović, novopostavljeni predsednik Disciplinske komisije FS Srbije, međutim, od oduzimanja bodova neće biti ništa jer novi Pravilnik ne predviđa takvu kaznu.

Odmah po izricanju kazne, Novosađani su se žalili Komisiji za žalbe. Predsedniku Marjanu Rniću i članovima Dušku Jokiću, Miletu Simiću, Vukomanu Periću i Nenadu Vukoviću preostaje da, u četvrtak-petak, ponište Pajovićevu odluku i Vojvodinu oslobode startnog minusa u prvenstvenoj trci za bodovima, koja kreće 13. avgusta.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
VUTOK
Posts: 14
Joined: Sat Apr 16, 2011 10:53 am

Post by VUTOK »

Konacno neka lepa vest
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

nkp poslao Kizita u Teleoptik.

Da ga vratimo?
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Kizita samo sto dalje od Novog Sada, voleo bi da u teleoptiku i zavrsi karijeru!

Ne razumem svrhu pravila za ogranicenje broja stranaca, kada su *** Evandru dali pasos! Zanima me na osnovu kojih kriterijuma je to uradjeno :?:

Adjuru je vec 6-7 godina u Srbiji i nema pasos, zasto nasa uprava ne podnese zahtev i izvrsi pritisak na javnost da npr. Abubakar i Mojsov dobiju nase drzavljanstvo :?: Kada moze onaj brazilski ***, sto ne mogu nasi igraci?

Muka mi je da u novinama citam samo izjavu Pante kako Vosa ima dovoljan broj stranaca i ne zele da angazuju inostrane igrace!
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Koliko ovo veze ima sa realnoscu, na FM Mojsov ima nase drzavljanstvo.
sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Jel znate šta se čuje kad grobar udari glavom o banderu?

GENK! :rolll:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Salvador
Posts: 1079
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

Zeljafcv wrote:Jel znate šta se čuje kad grobar udari glavom o banderu?

GENK! :rolll:
Ma koliko ne voleo grobare, i ma koliko nam oni donekle bili krivi sto smo tu gde jesmo, cini mi se da trenutno bas i nismo u poziciji da se smejemo drugima.
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Mnogo mi je drago sto se zale na sudije. Ali mnogo mi je drago. Posebno zbog njihovog retarda od trenera.

PLACI GNJIDO LJUDSKA, PLACI :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1627
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

ssnigd wrote:Mnogo mi je drago sto se zale na sudije. Ali mnogo mi je drago. Posebno zbog njihovog retarda od trenera.

PLACI GNJIDO LJUDSKA, PLACI :!:
"Sve se vraca, sve se placa, majmune..."
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

ssnigd wrote:Mnogo mi je drago sto se zale na sudije.
Ja bih vise voleo da ih je sudija stvarno pokrao, i to brutalno.
Sudija je normalno sudio, ali oni na to ocito nisu navikli.
UPRAVA NAPOLJE!!!
ssnigd
Posts: 3389
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

nboya wrote:
ssnigd wrote:Mnogo mi je drago sto se zale na sudije.
Ja bih vise voleo da ih je sudija stvarno pokrao, i to brutalno.
Sudija je normalno sudio, ali oni na to ocito nisu navikli.
Malo sumnjiviji penal, al dobro. Nadamo se da ce sudije pokazati svoje pravo lice u sledecem kolu kvalifikacija :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3984
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Najtuznije sto mi ne mozemo nista ovakvim indijancima, smesniji su od crtanog filma. Genk je objasnio kako se sa pola snage, uz malo drame, kad je sve regularno, peru ovi papci...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Ne znam kako su ostali videli ovaj dvomec Genka i partiyana, ali ja mislim da je Genk nadigran u oba meca. Jedino sto su kockasti sagoreli u zelji za pobedom.
Neverovatno je da treneri koji igraju protiv partizana ne mogu da provale, da teziste igre jednostavno moras da prebacis na partizanovu stranu, ONI NE ZNAJU DA SE BRANE. Najjaci su kad napadaju, a VEZE NEMAJU U DEFANZIVI.
Konkretno u jucerasnjoj utakmici, da je Genk uspeo bar 10ak puta (u prvom poluvremenu) da iznese loptu i dodje do 16erca, Vukica bi izneli na nosilima.
Babic ce biti odlican igrac, Volkov se vec pokazuje, da je za nasu ligu odlican igrac. Isticali su se jos u Borci, e sad sto je nasa uprava sposobna, to je vec drugi problem.
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Dajte bre, Genk je smesna ekipa. Juce su prosli na cistu srecu. Nisu igrali sa pola snage, nego nisu mogli pola da predju. Navijao sam za njih, ali ono nikako nije bilo ''pranje papaka'' nego ''papci idu dalje''. Neko ce ih u sledecoj rundi prekinuti od zivota.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Locked