Liga Evrope - sezona 2011/2012

Locked
User avatar
Stexman
Posts: 2595
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Tacno tako carlosns, gvozdje se kuje dok je vruce.
Ne bih voleo da ispadnem u pravu kao sto je "ice" juce, ali sve se bojim da stogodisnjicu ne docekamo u drugoj ligi(odnosno prvoj) umesto sa titulom u rukama!
Ova sezona nam je propala(citaj rezervisana za zvezdu), ostala nam jos samo jedna pred stogodisnjicu! Mislite i na to ;)

Nemojte se drzati one da od ovog ne moze gore! Ovo je Srbija, uvek moze gore od ovoga.
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

milans wrote:Nije mi jasna jedna stvar, administracija ovog foruma je vrlo revnosna kad treba nekog da edituje u cilju striktnog pridrzavanja pravila ovog forume, ali ne daj boze da bar jednom proba da kanalise nezadovoljstvo navijaca Vojvodine koji se oglasavaju na ovom forumu, iako je svima jasno da postoji volja da se bar nesto uradi..A JA SAM I DALJE KAO STO SAM I PREDLOZIO ZA OKUPLJANJE RADI POSTIZANJA KONSENZUSA O NASEM DALJEM DELOVANJU, ali izgleda da je nekima lakse da napisu dva tri posta tipa uprava napolje i tako operu sebe....

Ajde bar jednom mi kojima niko nikada ne valja da jasno i glasno zajedno kazemo sta to mi hocemo..i da se drzimo toga duze od cela dva dana...lako je drzati se parole mi smo jedno itd..iz fotelje uz kaficu....*pa groblje je do besvesti ponavljao zeko odlazi, umirali smo im od smeha i sta bi na kraju*, pa koliko god da nam je klub neorganizovan mi ispadamo gori i od njih nasom inertnoscu i kanalisanjem naseg besa na tastauru kompjutera!
Upravu si 200%!

Evo posto si dao vec predlog, rekao si i da imas predlog lokacije.
Ja predlazem da ti svi koji su zainteresovani posalju privatnu poruku pa kada se skupi nas "dovoljno" onda da se kontaktiramo za dalje...

Vreme je da se predje sa reci na dela! :idea:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3886
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Ljudi, ispali smo od kluba iz Lihtenštajna, koji to trener ima obraza da ne da ostavku nakon toga? Jedino onaj koji i ne misli da je to epski debakl, i da je to naš Fljamurtari koji će se pamtiti jaaako dugo. A šta ćemo mi sa takvim stručnjakom uraditi?

Upravi preporučujem (dok su još tu), da batale napadača, i pojačaju nam tim sa još barem 2 zadnja vezna, pa da napravimo komplet destruktivnu veznu liniju :roll:

Mogu da razumem da se ne uspe u nameri da se ova uprava ne otera, ali da mi to ni ne pokušamo...pa to je naša teška sramota :!:
Io odio Belgrado
Camel
Posts: 111
Joined: Tue Nov 28, 2006 11:40 pm

Post by Camel »

Kocka je bacena!Od svih firma hejtera,ocekujem da prestanu da budu misevi koji se kriju iza tastaturere i da preuzmu barem deo odgovornosti u danima koji slede!Jedinstvo je jedina stvar koja nas moze izvuci iz trenutne situacije!
User avatar
Turija
Posts: 10799
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Evo ovako, nekoliko i mojih rečenica u ovoj, zaista, teškoj situaciji po Klub.
Ja sam na Forum došao pre 10 godina da pišem o fudbalu koji gledam, odnosno koji igra moj voljeni Klub i da kroz diskusije, razmenu mišljenja, dođemo do rezultata i statusa kakav treba da ima FK Vojvodina; Klub sa najsjajnijom tradicijom na ovim prostorima, a sa najmanje ostale društvene moći.Nažalost, u tome nismo uspeli kao pojedinci, jer smo za protivnika imali sistem, koji nije želeo da se menja, ni spolja ni iznutra.
Šta i kako dalje?Svako će imati različito mišljenje, energiju, kao i prioritet tog problema za njega u svom ličnom životu, odnosno šta je spreman da učini.Uglavnom, naši najbolji ljudi su odavno uočili probleme, a i svoju perspektivu, pa su otišli odavde, što dalje (jer su videli da nemaju šanse da se izbore za svoje stavove, želje i okruženje u kakvom bi voleli da rade i žive).Mi koji smo ostali, moraćemo priznati svoj poraz, i ne vidim nijedan razlog da se neko junači, ovako ili onako, jer rezultati rada i ponašanja mu to ne dozvoljavaju.Nažalost, ovde je sila, i dalje, daleko jača od razuma i to će trajati još dosta dugo, sve dok ima šta da se troši.Svaka imperija je pala, ne u periodu kada je bila najača i imala jake protivnike, već kada se sama istrošila iznutra.I sada, da ja ne bih išao dalje jer moja želja je da ovde pišem o fudbalskim temama, ali pošto fudbala više nema, došli smo do ovakvih pitanja, a to znači da ja više namam šta da gledam na našem Stadionu, kao i o čemu da pišem ovde (moj lični stav, za koji ne bih želeo komentar ni za, ni protiv – jednostavno to je ono što jedino ja mogu danas da sam uradim - po svojoj volji).Svako je učinio ono što je mogao. Da je mogao više uradio bi (o tome rezultati Voše, više nego jasno, govore).
Upoređivati snagu one dve navijačke grupe i naših, nema smisla (ovim ne želim bilo šta da prebacim našoj Firmi, kao najvećoj, osim preosetljivosti na predloge i različito mišljenje), Nervoza običnog navijača Vojvodine uprla je spasonosni pogled ka Firmi kao jačem parteru u podršci za izlazak iz nevolja, više kao posledicu svojih prevelikih očekivanja i svoje nemoći, nego kao veliku kritiku rada.Da nastavim ranije započetu misao: navijači ona dva kluba u svojim klubovima su gazde.I svaka funkcija, i pojedinac, im polažu račune, pa uprave moraju da se dogovaraju sa njima za važne odluke po klub. Oni to mogu (o tome govori i podatak da su i mnogo jaki igrači u tim upravama morali da odu iz ta dva kluba).Ja nikada ne bih voleo da ličimo na njih (onda bih, već odavno, navijao za njih i ne bih imao jeda, ali bih imao problema sa svojim ja).
Da završim.Ne bih voleo da se iko zaleti i preceni svoje mogućnosti. Fudbal je najvažnija sporedna stvar na svetu, ali ipak sporedna.Treba sačuvati zdravlje i razum za teža iskušenja.Svako će imati još puno važnijih utakmica u svom životu.Preživeće Voša još jednu upravu koja će biti zapamćena po lošem.Neka im je na čast, kao i svim dosadašnjim u poslednje dve decenije. I, neka sami izaberu ko je bio najgori od njih, kad već vole da se hvale.Živi i zdravi bili, pa vidimo se na Stadionu, kad za to bude razloga (kao i na Forumu, odakle su se, isto odavno, mnogi povukli).
PS
Ovaj Forum može neko da zatvori (kao što je zatvoren i onaj Prvi oficijelni), da se samozatvori (tj da niko ne piše), ili da ostane aktivan, u suštini je isto - po pitanju fudbala koji će se igrati u NS, u narednom periodu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

milans wrote:Nije mi jasna jedna stvar, administracija ovog foruma je vrlo revnosna kad treba nekog da edituje u cilju striktnog pridrzavanja pravila ovog forume, ali ne daj boze da bar jednom proba da kanalise nezadovoljstvo navijaca Vojvodine koji se oglasavaju na ovom forumu, iako je svima jasno da postoji volja da se bar nesto uradi..A JA SAM I DALJE KAO STO SAM I PREDLOZIO ZA OKUPLJANJE RADI POSTIZANJA KONSENZUSA O NASEM DALJEM DELOVANJU, ali izgleda da je nekima lakse da napisu dva tri posta tipa uprava napolje i tako operu sebe....

Ajde bar jednom mi kojima niko nikada ne valja da jasno i glasno zajedno kazemo sta to mi hocemo..i da se drzimo toga duze od cela dva dana...lako je drzati se parole mi smo jedno itd..iz fotelje uz kaficu....*pa groblje je do besvesti ponavljao zeko odlazi, umirali smo im od smeha i sta bi na kraju*, pa koliko god da nam je klub neorganizovan mi ispadamo gori i od njih nasom inertnoscu i kanalisanjem naseg besa na tastauru kompjutera!
Gari, ti očigledno nisi dobro shvatio poentu ovog foruma i sajta. Mi smo tu da prezentujemo aktuelne informacije o FKV, edukujemo njene navijače o istoriji kluba i pokušamo da pokrenemo jednu kulturnu i na činjenicama baziranu raspravu na forumu o svim temama vezanim za FKV. Šta ti očekuješ od administracije ovog sajta? Da vodi pobunu? Za razliku od tebe, koji si samo imaginarni lik iza tastature, potpisan sa nizom latiničnih karaktera, mi na Veternik na konferenciju za novinare šaljemo ljude od krvi i mesa, koji će zbog takvih imaginarnih likova poput tebe imati neprijatnosti. To ko je od nas kako orijentisan u ovoj priči oko uprave, tebe uopšte ne treba da brine, kao što administracija podjednako pušta postove od onih koji blate ili podržavaju upravu. Ti možeš da se slažeš sa nekim ili ne, i to prezentuješ na kulturan način i biranim rečima, ali nemoj ni u koga ovde da upireš prstom jer su ovi ljudi mnogo svoga truda i vremena uložili da bi ovaj sajt danas dostigao ovakvu formu, a da ih popiša neko ko se registrovao u novembru prošle godine. Uostalom, moje lično mišljenje, radije ću na protest (a svakako ću biti na toj strani, ne deklarativno i ne iza tastature) ići pod Firminom zastavom, sa ljudima sa kojima imam godine što zajebanih što lakih gostovanja, druženja i pijanki, nego sa inkognito likom poput tebe. Pa kad god to da se desi. Nazovi to, jednostavno, mojim slobodnim uverenjem. Kao i moje buduće akcije na ovom forumu u svojstvu admina, jer ubuduće neću dozvoljavati da potrošimo ljude koji su ovde od samog početka i koji su svojim zdušnim radom obogatili ovu lokaciju, zarad pisanija nekih virtuelnih istinoljubaca koji su se registrovali pre mesec-dva. Ako neko misli da će se ove stvari od ovog trenutka tolerisati na forumu, zajebao se u najavi...
One and only wrote:I konacno da se zahvalim svim onim glavonjama sto sede u skupstini kluba i kvazi vole Vojvodinu. Da bog da umrli od tih 200-300 evra ili koliko vec dobijate od klovna. Vi ste najveca sramota u istoriji kluba, ali da, vas to ni ne dotice, posto za istu marite kao ja za lanjski sneg. Bagro!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Post by lazarr »

Nema nijednog igraca na facebook-u. Njih 7-8 su tamo redovni a sada niko.
Kad pobedjuju, ne skidaju se danima. Pogotovo je Mojsov manijak za fb, mislim da je dnevno bar 5 sati tamo.
Sad ga nema nigde. Od cetvrtka se nije konektovao, a bas ga cekam da ga ponesto pitam.
Posle pobeda vrlo rado ulaze u razgovor na chatu. Treba biti dostojanstven i u porazu i otvoreno priznati svoju gresku, mada ne znam da li je greska bila njihova ili necija druga. Jos uvek ne mogu da svarim pricu o namestanju, ali da je sumnjivo, sumnjivo je.
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Iskreno nikada nisam voleo teorije zavere ali mnogo mi se poklapaju price od ranije i evo ovi dogadjaji.

Ja sam i ranije pricao da sam cuo na vise strana da je Mojsovu nudjeno da pusti gane kako ne bi bile isplacene premije za 2 mesto. Ovako je samo on kes dobio.
Da je Milinkovic izmedju ostalog zbog toga napustio ekipu.
Na snimku se vidi da je pustio Kaludjera nema sanse da je zastao tako od jednom, sada opet satro se okliznuo. :shock:

Uopste me ne bi cudilo da je dobio odresene ruke za transver u zamenu za sabotazu.
Izrael je daleko treba to platiti a zna se da su nam sanse protiv njih mizerne.

Takodje onaj Mereba, danima nesto odbrojava oce u Dinamo nazad, onako lose odigrati se granici sa nemogucim.

Ja da sam bio na terenu imao bi vise tacnih paseva i vise bi se kretao od njega, barem 20minuta za toliko imam snage. :?
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Ja sam Mojsova napusio na wall-u na fb, tacnije, napisao sam mu nesto tipa da posle ovakve partije, a pogotovo zbog drugog gola nece otici u zivotu nigde ni za koji novac a ako nastavi s takvim igrama da ce jedino moci da se vrati za dzabe odakle je i dosao. Obrisao me je iz prijatelja za 5 minuta.
Merebi sam dosta kulturnije rekao da cemo od sad na svakoj utakmici da brojimo njegove kompletirane pasove, a da je u ovoj utakmici rezultat toga 0%. On je samo izbrisao post.
Hteo sam i Branu i kompaniju da iznapusavam, ali ne znam sta me je sprecilo u tome. Ne znam da li sam poglesio ili ne, ali nisam mogao da se suzdrzim. Nije u pitanju niti slaba igra, niti ispadanje iz kvalifikacija, vec neke neobjasnjive stvari poput onog pada Mojsova itd, da sad ne idem u detalje, posto moram da krenem od kuce...
Image
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

One and only wrote:I konacno da se zahvalim svim onim glavonjama sto sede u skupstini kluba i kvazi vole Vojvodinu. Da bog da umrli od tih 200-300 evra ili koliko vec dobijate od klovna. Vi ste najveca sramota u istoriji kluba, ali da, vas to ni ne dotice, posto za istu marite kao ja za lanjski sneg. Bagro!

Ocekujem javno izvinjenje autora ovog gore podvucenog i boldovanog!
User avatar
gardista
Posts: 105
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:50 pm

saglasnost

Post by gardista »

Јако сам се трудио свих ових година да све оно што напишем буде и траг мојих мисли прожетих емоцијом која нас једино и враћа на оваква и слична места. Много ми је било стало да сваки мој пост, а нарочито текст буде НАШ, да одише навијачким хуком и да га помилује крајичак црвено-беле размахане заставе. Много ми је било стало да неки људи попут ТУРИЈЕ оцене то као добро јер сам његову емоцију према клубу поистоветио. Зато, драги мој пријатељу ТУРИЈА, иако се никада нисмо упознали,никада попили пиво после уткмице, СТАЈЕМ ИЗА СВАКОГ ТВОГ НАПИСАНОГ СЛОВА! До сада сам бар два пута могао умрети од туге гледајући фудбал( први пут 1990 у Италији када нас је Аргентина избацила на пенале, и други када је Војводина пукла 2009. у Бечу од Аустрије), остало - укључујући и срамно мајско финале, је носило неку другу конотацију. Какву конотацију је носило то ландарање у четвртак, још увек не знам, али ону прву сигурно није.

ОВАКО ВИШЕ НЕ МОЖЕ!!!

Још једну ствар да разјаснимо за сваку наредну а сличну ситуацију. Обзиром да сам се подробно распитао, из меродавних извора, поделићу и наредну информацију са вама. Наиме, РТВ Војводина ни у случају да је наш клуб прошао Вадуц не би преносила меч из Тел Авива. Одлуком Радио дифузне агенције, читај Владе републике Србије, РТВ Војводина је јавни сервис регионалног карактера. Као такав, није члан евровизијске уније националних телевизија. У Србији националну покривеност имају РТС,Пинк, Прва,Авала и Б92. Само ове ТВ куће могу са УЕФА правити калкулације јер је европска кућа фудбала власник ТВ права са свих мечева које организује. Меч у четвртак је преносила РТВ само зато што је сигнал и сама правила за УЕФА и тако добила одобрење. За свако наредно прозивање по овом и сличном питању постоји друга адреса, то је РТС. Сада, поставља се питање колико су они заинтересовани за наше мечеве. То је већ друга ствар, а можда и прва!!!!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Stara Garda wrote:Ocekujem javno izvinjenje autora ovog gore podvucenog i boldovanog!
Evo iskreno se izvinjavam svima koji su se pronasli u mom postu. Priznajem da su reci preteske, prouzrokovane svim desavanjima u poslednje vreme. Naravno to nije opravdanje da tako nesto napisem.
Ali postavljam pitanje dokle ce oni koji imaju moc da sruse klovna da muce sve nas kojima je FKV na prvom mestu? Cime je on zasluzio vasu toliku podrsku? Ukoliko ste nemocni zasto onda sedite u skupstini kluba, koja je vasa uloga u istoj?

I zaista ne mogu da verujem da neki stariji forumasi mogu da sude ko koliko voli Vosu, samo na osnovu broja postova i datuma registrovanja. Pa onda slede one price da mozemo da se obratimo severu ili klovnu licno, a znaju, da ja kao pojedinac, bi verovatno bio fizicki napadnut. Jeste krijem se iza tastature kao i svi vi. Nikom ovde ne pise ime i prezime, niti ja bilo koga licno znam sa foruma. I zabole me za to. Svestan sam da je ulozeno dosta truda kako bi forum dobio na visokom kvalitetu, ali pojedini pisu o ostalim forumasima kako se skrivaju iza "niza latiničnih karaktera" i kako smo imaginarni likovi. Sta ste vi?

Vosi dajem mnogo. Dajem celo moje srce i dusu. Nekima je ona put zarade i oni ce biti tu dok je i para.

Hteo sam da napisem sve i svasta, posto sam veoma upucen u desavanja o FKV, ali to bi prouzrokovalo lavinu komentara i verovatno bi se naslo jos mnogo prozvanih. Zao mi je sto neki zaista dobri ljudi trpe sve ovo. Ali valjda ce se jednog dana sve obelodaniti. Tri stvari ne mogu dugo ostati skrivene: Sunce, Mesec i istina.

Ujedno ovo je i moj poslednji post na forumu.
Do nekih boljih vremena.
United of Vojvodina
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Pocinje da mi se baca pegla od ove Spanske serije koja se trenutno odvija na forumu.
Svi se nesto nadju uvredjeni i sve odustaju od foruma a svi satro oce bolje klubu.

Ja bi sve vas voleo da pitam koliko vas se prijavilo na privatne poruke milans-u da uradimo nesto konkretno?
Neverovatni smo stvarno, svi se prave pametni a kada treba da se uradi nesto konkretno tajac!

E pa gospodo ja vas zadnji put pozivam, svi koji ste za to da se nadjemo uzivo i vidimo sta nam je ciniti obratite se coveku koji je jedini dao konkretni predlog. Nekolicina je vec uradila to.

Ili se odvazite da krenemo ka "boljem sutra" ili stvarno batalite i Vojvodinu i forum dosta vise kukanja.

NIKO NECE URADITI POSAO ZA VAS !

Isti problem imamo i na nivou drzave, sistem nam zato i jeste takav, svi kukaju a niko nece da se pomuci da do promene dodje.

E pa gospodo draga zato nas i je*u !

:!:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ajde onda da presečemo, svi koji su za diskusiju u vezi ovoga i za to da se nešto preduzme neka se preko poruke jave milans-u, nema potrebe da se neke stvari stalno ponavljaju.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8906
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

ice wrote:Ajde onda da presečemo, svi koji su za diskusiju u vezi ovoga i za to da se nešto preduzme neka se preko poruke jave milans-u, nema potrebe da se neke stvari stalno ponavljaju.
jbg nekima od nas forum je jedina mogucnost za kontatk i diskusiju... :roll:
Locked