Liga Evrope - sezona 2011/2012

Locked
User avatar
Milan
Posts: 4189
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Ovo treba postovati na svakoj strani! A neki se smeškaju...


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ka49z-LA ... r_embedded[/youtube]

Smešno, je l' ?


Image
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Stexman wrote: 5. Proslogodisnji rezultati ne treba da nas zavaravaju da smo mi neka dobra ekipa, vec su ostali postali dosta slabiji!
Ovo je srz naseg problema! Koji rezultati?

Da li smo mi ista osvojili? bili smo treci ko i 500 puta ranije.
Ljudi dodjite sebi, sve je to bilo lepo prosle sezone dok nas uprava nije izdala,oterala trenera itd

I na kraju kada se crta podvuce nema rezultata. NEMA!

Ko ne shvata da poednostavim. Frka je morala da se digne jos na finalu kupa! A na zadnjoj utakmici kada smo se prodali ganima je trebalo da srusimo stadion sa zemljom...

Uglavnom, ICE, dubok naklon od mene imas ! Svaka ti dala...
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Post by Ultra slanina »

Stexman wrote:3. Jel vi i dalje mislite da cete brojnoscu na stadionu promeniti nesto u klubu? Samo totalan bojkot, moze da napravi neki rezultat!
Ако није проблем, појасни ово. Заиста не схватам како тотални бојкот може побољшати било шта?
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Post by menager »

slanobarac wrote:
menager wrote:vaduz nijednu sansu nije stvorio a dao tri gola, prvi nakon odbijanca, drugi kad se okliznuo mojsov i treci videli ste, na o ruk
Vaduz je imao prečku u prvom minutu, imao posed lopte, bolju organizaciju igre a mi na 1:2 zadržavamo igru i da ne nabrajam dalje. Ako je sve čisto oni su nas sasvim ZASLUŽENO pobedili.
kakvu precku, onu iz slobodnjaka nakon sto je potkacila nekog u glavu i promenila smer
to nije sansa, to je sut iz daljine, ne iz igre

ali slazem se da su imali jasan cilj, koncepciju i povrh svega zelji i agresiju,ali sve to je ipak bilo nedovoljano za neke sanse, sva tri gola su pa iz tri suta prakticno
prvi nakon odbijanja, drugi je bio poklon mojsova, treci na o ruk
vaduz u 2/2 je pao u igri, dok su imali snage za presing i trcanje u 1/2 tad su bili bolji, u 2/2 je bila obostrano losa igra, ali opet to ne umanjuje njihov zasluzne prolaz dalje jer su ako nista drugo delovali kao tim, a vosha ni realnom prosecnoj ekipi kao sto je vaduz nije mogla da stvori sansu i to na svom terenu
ne smem ni da pomislim sta bi hapoel uradio , pregazio bi i jedne i druge sa 2,3 razlike ,posebno kuci

cestitke vaduzu, oni su na sedmom nebu jer su se vratili nakon 0:2 i golom u 100toj minuti i iz njihove a i svake druge perspektive njihov prolaz je zasluzen
ja sam stvar posmatrao iz drugog ugla, a to je igra voshe i nesposobnost da se iole fudbalska akcija napravi

trener je kljucan faktor u fudbalu, ako to niste znali, znacete od danas
milinkovic bi sa ovim igracima dobio dvomec sa 4:0 ili 5:1
koliko znaci trener vidi se po npr sarajevu koji je izbacio svedjane koji su realno mozda jaci od njih, ali trka zelja i zalaganje, dobra postavka igre i pre svega motivacija na visokom nivou i to je to

ne moze niko da kaze da ovaj tim ne valja, a radi se o istom timu kao i pre dva meseca, sem golmana i tumbasevica, i kataia,ali on je bio vise dzoker nego starter prosle sezone

steta sto potencijal ove ekipe ostade neiskoriscen na evro sceni, ali jos jedan dokaz da se kuca gradi od temelja,dzaba tebi 10 zvezda ako nemas trenera
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Post by PanonskiFantom »

Ne mos' zaspati nikako...Sta se to desilo juce jbt..?
Ne mogu da verujem da nam se pri svakom pokusaju leta slome krila.Kao da smo prokleti, kao da je neko bacio neku losu magiju na Vosu.
Utakmicu nebih komentarisao jer mislim da je svaka rec suvisna, no ja bih rekao nesto u vezi sa skandiranjima upravi i slicnim stvarima..Iskreno receno ne znam dali imam snage da oteram jos jednu u nizu upravu. Dolazim u iskusenje da jednostavno nastavim kao da se nista nije desilo.Mislim da treba svima da bude jasno da kod Bate nece upaliti skandiranje sa tribina niti bojkot utakmica.Smatram da je greska prepustiti se emocijama i divljati.Znate i sami da pas koji laje ne ujeda, stoga, razmisljam u tom pravcu da bi trebalo cutati i raditi polako na tome da se na gospodski nacin otera uprava.U miru i tisini.Za Batu su nam potrebni mnogo veci igraci.Trebaju da sednu pojedinci koji su uticajni na tribinama i da dobro razmisle na koji nacin bi mogli da ispadnemo pametniji od uprave i da ih jednom za uvek oteramo.Ponavljam da bi oterali Batu trebaju nam igraci koji su jaci od njega.Trenutno nemam ideju koji ljudi bi to mogli biti ali verujem da ih ima..
Druga stvar koju sam hteo da napisem jeste da podhitno moraju da prestanu prozivke na racun Firme. Imam utisak da ih pojedinci ovde gledaju kao neprijatelje. Podele ce nas uciniti jos slabijima i onda sigurno necemo moci nista da uradimo.
U pitanju su 2 razlicita sveta. Ljudi koji pljuju Firmu ovde se prvenstveno baziraju na pricu oko fudbalskog kluba,uprave,igraca.Firma pored tih stvari ima jos jednu veliku obavezu, a to su ulice ovog grada. Hteli mi to ili ne borbe su svakodnevne.Ja se takodje ne slazem sa dosta postupaka Firme, zato sam i presao na zapad, ali ako sam vec presao na tu tribinu, cutim i gledam fudbal. Ono sto mi se ne svidja ne pevam ono sto mi se ne podrzava ne podrzavam i to je to.Firma i dalje ima moju podrsku jer sam svestan da odredjene stvari jednostavno moraju da idu u korak sa vremenom. Sigurno da su se napravile neke greske u bliskoj proslosti pa sta sad...Idemo dalje.Verujem da se nece ponavljati..
Vosa od sinoc definitivno nije vise nesto sto je materijalno(igraci,stadion),postalo je nesto bolesno u mojoj glavi,parce travnatog terena kojeg nosim u sebi,Vosa je nacin zivota!Bio sam sa njom u dosta ovakvih situacija i nista i niko se ne moze ispreciti izmedju nas. Nije ni taj Bata, ni stadion, nisu ni igraci Vojvodina.Vojvodina smo svi mi koji se svako jutro budimo i prvo pomislimo na Vojvodinu pa na sve ostalo.

Aj uzdravlje..!
Vise nista nije isto!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Sta reci, a ne opsovati???

:roll:
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Vrlo razložno i odmereno rezonovanje Panonskog Fantoma.

Znam da je kada je u pitanju uprava (čitaj: Bata) i odnosi s navijačima bio vrlo blizu "lica mesta" i da zna o čemu govori. Ne mogu se stvari rešavati tako na "o-ruk". Realno mi kao osobe koje volimo Vošu nismo neka sila (po brojnosti, organizaciji, bilo kakvom neformalnom uticaju...) da ge oteramo tek tako. Bata Butorović napustiće fotelju u dva slučaja: da sam proceni da nema više interesa da ostane u klubu ili ako ga "natera" neko ko je "jači" od njega, a verujem da to nije niko od nas s ovog foruma; a nažolost nismo to ni svi mi đuture i to u našim najnadrkanijim danima. Ovim neću da kažem da bi trebalo da sedimo skrštenih ruku, već da promenimo "modus operandi" jer upravu neće promeniti nekakva "ulica", a još manje moralni principi.

U tom smislu mislim da ni ono pominjanje Pajtića itd. nije "promašena tema". Ne mislim na njega kao političara već kao pokrajinskog premijera. Taj mali "skeč" s njim govori o tome kako se "država" (čitaj: partija; koja god da je na vlasti) odnose prema klubu, tj. da ne možemo očekivati da iko od "nosilaca funkcija" svoje ušuškane stražnjice rizikuje da bi pomogao klubu. A to bi, teoretski, bili jedni od tih "jačih" koji bi "naterali" Batu da ode. Oni, ili već neko iz široke lepeze "poslovnog sveta" s kojim šuruju na 1.723 načina. Tu sad dolazimo na onu priču o "modelu funkcionisanja", al' sad da ne počinjem s tim.

Bojkot je po meni najgore moguće rešenje. Pa neće se počešati što mi ne dolazimo na fudbal. Svaka uprava koja loše vodi klub (a po meni ova to čini) ima u interesu da ima što manje svedoka. U Batinoj stolici sedeli su svakakvi opskurni tipovi pre njega pa me nijedan nije naterao da bojkotujem svoj klub. To bi bilo pogubno!

Skupština jeste put, ali bojim se i ćorsokak. Mislim da ona nije nikakvo "predstavničko telo" nego samo nešto što daje "legitimitet" upravi. "Firma 1989" tu nije nebitna, ali nije ni presudna. Mnogi rezonuju kao da oni sami mogu da smene Batu "samo kad bi hteli", ali to je apsolutno netačno. I formalno i neformalno. Oni su imali većinu u Skupštini samo u jednom kratkom periodu (posle onog čuvenog Sabora, a koncept Sabora više ne postoji, koliko ja znam), a sad mislim da imaju 11 ili 12 predstavnika od 55 članova Skupštine. Većina tamo su ljudi koji su na ovaj ili onaj način povezani s Upravnim odborom kluba i koji predstavljaju firme (preduzeća, sponzore, advokatske kancelarije...) koje sarađuju s Batinim kompanijama i uopšte im nije u interesu da ulaze u konflikt s njim zbog fudbala koji im je "osma rupa na svirali" (ne mislim naravno na sve članove Skupštine).

Dakle, sve je bitno i nijedna od tema o kojima se piše na forumu nije uzaludna i nije nepovezana. E sad neko treba da bude pametan i složi sve delove slagalice kao na onoj "Firminoj" koreografiji, jer, naposletku, "Sve nas spaja ista ljubav".

PS Kad je u pitanju utakmica, mene je nekakva energija u svemiru "pogledala" za razliku od Voše i poslala nenormalno nevreme i monsunsku pljuščinu na Centralnu Javu (što je ovde gotovo nezamislivo za Jul) te sam ostao odsečen od ostatka sveta i danas samo video rezultat.
Last edited by the Gari on Fri Jul 22, 2011 11:27 am, edited 1 time in total.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

"Reakcija" Mojsova je kriminalna! Jel moralo ovako providno? :twisted:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=P2QwoNcX ... r_embedded[/youtube]
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

KRAJ - MRAK !!!

Image
VOŠA ZAUVEK !!!
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

E moj Ice,Don Kihot je dokazao da se protiv vetrenjaca nemoze i dzaba je pokusavati.Pre jedno dve godine sam napisao da se nikad nisam bednije osecao kad sam izlazio sa stadiona ali ovo juce me je opovrglo!Ali znas sta je najgore,svi na zapadu oko mene su posle 0-1 poceli govoriti da ispadamo,i niko nije bio nesto previse potresen!Svima je postalo normalno ovako nesto!Secas se mog i kvazi trenerovog ,,rata"ovde!I ti si me napadao!E sad vidis ko je on!Obican trenerski samo reklamerski sarlatan!Zato nemoj previse da se ,,sjekiras''bice jos Vaduza!I jos nesto,Atletiko Bilbao je pobedio u prijateljskom mecu!!!!!!Ko razume,shvatice!Ajd uzdravlje!!!!!!!!!
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

I nakon (ne)prospavane noci ne mogu da saberem utiske... Ne znem da li sam se ikada u zivotu, po bilo kom pitanju, ovoliko iznervirao, osetio jadnije, bednije nego juce...
Sto je najgore od svega, po glavi mi se mota jedna misao- sta je sledece? A ubedjen sam da necemo dugo cekati...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3981
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Nisam bio na tekmi iz objektivnih razloga. Pratio sam poslednjih 20 minuta na RTV. Samo jedno pitanje imam. Ko iz kluba ce onom deckicu sa kraja prenosa da se izvini?

edit:

Kakvi su me jad i beda spopali i ne popustaju...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
torrente
Posts: 507
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Post by torrente »

evo prespavana noc...ja i dalje drhtim i od tuge nervoze razočaranosti ili sta vec ne mogu da verujem sta je sa mnom....
Ovako...ni jednom igracu ne treba dati ni jedan dinar do kraja sezone,treba da ih linčujemo ali bukvalno da idemo na trening i da ih izvredjamo za sve prikazano juče...Istalno da im se pusta tekme od juce da se gnjide ne pale..Posto znam da moje postove skoro niko i ne cita ja cu nastaviti svoje izlaganje.
Svakog ponaosob igraca treba preplasiti uplasiti i zapretiti,pa majstore ne bori se tako za klub koji hoce da bude nesto u fudbalu.Ljudi ja sam se toliko iznervirao juce da mi nije bilo dobro morao sam da se ispovracam posle tekme od nervoze.Majstori moji ja imam 34 god. i u zivotu svom nisam video toliko ne zalaganja i toliko odbojnosti prema igri prema saigracima i toliko palanackog mentaliteta koji izgleda nikad nece prestati da postoji u nasem klubu!!!
Ja sam zadnjih par minuta i navijao da nam daju gol.Mi ne zasluzujemo s onakvom igrom bolje.
I da da se nadovezem sa nasom anomalijom i stalno osvrtanje i nekakvo poredjenje sa nekim iole ozbiljnim klubom...rodjaci mi smo po organizaciji mentalitetom i svemu ostalo u "Cvajti" .I dalje ostajem pri svojoj tvrdnji da treba da igrace sa sve strucnim stabom izvredjamo i zapretimo i da im stalno pustamo sta su nam juce priredili..Momci vi ne vredite ni po'pi.ke ladne vode(sto bi rekli kod nas ).
Toliko .Hvala vam na bolestini od igre gnjide jedne!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Milan wrote:Ovo treba postovati na svakoj strani! A neki se smeškaju...
Milane, ako je post na racun mog komentara "Decko, dobrodosao u klub", onda treba da pojasnim da ne bi bilo nikakve zabune. Osamdeset i neke, kada je Vojvodina bila tragicna, da li cak one godine kada smo ispali, ja sam tako plakao na Velikom jugu, jer su igraci Vojvodine, po ko zna koji put odigrali jadno i bedno, izgubili vaznu utakmicu od nekog tamo levog kluba, a meni je ta njihova neostvarena pobeda jako znacila...

Navici ce se i ovaj momak da navijanje za Vojvodine podrazumenva mnogo gorkih emocija i tako malo trenutaka radosti... A valjda cemo svi zajedno doziveti da Vojvodina ponovo postane klub dostojan istorije koju nosi. Zato, mi koji ni na koji nacin (vise) ne zavisimo od kluba i radimo sve sto radimo.
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

milans wrote:trece: upravo cuh, a vezano je za naseg prethodnog trenera (informacija potice od igraca) da bi Milinkovic nakon kazne tebalo da ponovo preuzme Vosu,i da su svi igraci sludjeni zbog tih prica jer se nista jos ne zna pouzdano.
Samo da se osvrnem na ovo zapazanje. Eh da smo mi tolike srece pa ovom coveku bi licno dupe poljubio ako bi se vratio.

Upravu sam rekao sve i svasta preko mejla i na oficijalnom sajtu, nista uvredljvo ali sa velikom aroganciojom tako da sa njima ja vise nam sta da polemisem. Dosta mi ih je vise te ljude vise ne zelim ni da ih vidim.

Sad da se osvrnem na one babe sa onim na klupi (jos nisam nasao neku rec da ga opisem). Kako bre ih nije sramota da oni za ovo primaju pare. Sramota da se ovako ponasa jedan profesionalac. Jesi li nezadovoljan reci to javno budi musko a ne da izigravas primadonu na terenu. Mojsov cenio sam ga ali posle onakve igre juce MARS mozes i u Partizan (profesionalcu) ako hoces jer vidi se da ti ovaj klub vise neznaci nista. Mareba ko ce bre tebe da kupi, Xavi na kvadrat 120 paseva na utakmica od toga 100 u noge protivnickog igraca. Cekajuci da ovaj igrac odigra dobro je ko cekati da iz vedra neba padne sneg. Mozes i ti komotno odes jer nema vise Evro utakmica. Brana tog coveka jednostavno spakovati i Fedexom poslati sto dalje odavde. Covek je me toliko izritao juce da njega vise nemogu ni da smislim. To su kreature koje su juce zasluzili oduzimanje plate. Ostali ocajni, Meda (kapiten) zelen, Vuk i Boske takodje. Jedini vredan pomena je ABU svaka cast majstore tebi kapitensku traku jer jedini zasluzujes. Sto tice "trenera" pojma nemas, gubis skoro 80 % utakmice i ne cinis nista da to promenis. Cekas 90 minut da ubacis beka/krilo umesto napadaca. Zasto se branis na domacem terenu legendo.

Ocajan sam neznam sta da radim sa sobom od muke totalno sa zatecen.

PS. Reflektore sto se mene tice mogu slobodno i da razmotiraju jer koji ce nam jer cemo i onako igrati utakmice u dnevnom terminu. Toliko od mene za sada.
Locked