Liga Evrope - sezona 2011/2012

Locked
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Minja wrote:Smaju, kako sam doznao, udario auto, i tom prilikom je polomio ruku :(
Mala ispravka, nije polomljena ruka, vec se radi o povredi sake. Ako sam dobro razumeo, napukla je jedna kost, ali da ne nagadjam... Sta god da je, nije dobro. Zelim mu brz oporavak.
User avatar
gardista
Posts: 105
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:50 pm

Post by gardista »

Драги моји Фирмаши, тренутно сам далеко од Србије. На жалост на ону другу страну од географских координата Вадуза. Видим да најављујете пренос утакмице на РТС и РТВ. Мени то у овом тренутку не значи пуно, стога, молим све оне који имају сазнање о неком линку да га поставе на форум како бих меч могао гледати преко нет-а. Хвала ФАМИЛИЈО!!!! :)
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Post by menager »

novosadjanin wrote:Znam da je na dnevnom redu Vaduz, ali ne mogu da izdrzim da se ne osvrnem na zreb koji nas ceka u petak.

Procitao sam sad da Rad ako prodje Olimpijakos Volos, preuzima njegov koeficijent i u trecem kolu ce biti medju nosiocima!

Ako se isto pravilo bude primenjivalo i prilikom zreba za 4. kolo kvalifikacija, mi bi mogli da budemo u slicnoj situaciji kao Rad sad. Ako izvucemo neku ekipu (u 3. kolu kvalifikacija) koja ima dobar koeficijent i eventualno je izbacimo, u 4. kolu bi bili povlasceni i vrata Lige Evrope bi nam bila sirom otvorena!
to sa preuzimanje koef vaza samo za 2 i 3ece kolo, ne vazi za 4to jer se zreb za 4to kolo radi tek nakon odigranih revansa u 3cem kolu, zato nema preuzimanja koef

kod 2 i 3ece kola zreb je ranije, npr za 3ece kolo je nakon prvog meca 2gog kola, tako da je moguce da ekipa sa manjim koef dobije ekipu sa vecim koef i preuzme njegovo mesto, kao sto je to slucaj sa radom, ako prodju grke imace mozda laksi zreb u 3ecem kolu

a sto se tice mogucih rivala u trecem kolu, neki su vec napravili grupe na osnovu ponasanje uefe u prethodne 2 godine
prema toj varijanti, moguci rivali su


Alkmaar (Ned)
Austria Wien (Aut) vs Rudar (Mon)
Zilina (Svk) vs Reykiavik (Ice) or Nacional (Por) vs Hafna (Ice) or Bursaspor (Tur)
Sheriff (Mol) vs Zeleznicar (Bos)
Elfsborg (Swe) vs Suduva (Lth)
---------------------
Maccabi Tel Aviv (Isr) vs Khazar (Azb)
Jablonec (Cze) vs Flamurtari (Alb)
Rabotnicki (Mac) vs Juvenes (SMr) or Aktobe (Kaz) vs Keskemeti (Hun)
Vojvodina (Srb) vs Vaduz (Azb)
Stromgodset (Nor)
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

menager wrote:
novosadjanin wrote:Znam da je na dnevnom redu Vaduz, ali ne mogu da izdrzim da se ne osvrnem na zreb koji nas ceka u petak.

Procitao sam sad da Rad ako prodje Olimpijakos Volos, preuzima njegov koeficijent i u trecem kolu ce biti medju nosiocima!

Ako se isto pravilo bude primenjivalo i prilikom zreba za 4. kolo kvalifikacija, mi bi mogli da budemo u slicnoj situaciji kao Rad sad. Ako izvucemo neku ekipu (u 3. kolu kvalifikacija) koja ima dobar koeficijent i eventualno je izbacimo, u 4. kolu bi bili povlasceni i vrata Lige Evrope bi nam bila sirom otvorena!



to sa preuzimanje koef vaza samo za 2 i 3ece kolo, ne vazi za 4to jer se zreb za 4to kolo radi tek nakon odigranih revansa u 3cem kolu, zato nema preuzimanja koef

kod 2 i 3ece kola zreb je ranije, npr za 3ece kolo je nakon prvog meca 2gog kola, tako da je moguce da ekipa sa manjim koef dobije ekipu sa vecim koef i preuzme njegovo mesto, kao sto je to slucaj sa radom, ako prodju grke imace mozda laksi zreb u 3ecem kolu


U pravu si. Druga utakmica treceg kola kvalifikacija se igra 4. avgusta, a zreb za cetvrto kolo je na programu 5. avgusta. Nista od preuzimanja koeficijenta. Navijamo da izvucemo sto slabijeg protivnika. Bilo bi dobro da izbegnemo AZ Alkmar i Nacional. Serif je po meni najbolji zreb.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Elfsborg nije nista bolji od nas sigurno, a bilo bi lepo i osvetiti se Austriji za onu kradju u 95. min.
sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ovi se nisu čak ni potrudili da dobiju osnovne informacije o nama. Obratiti pažnju na odeljak Erfolge :roll:

Image
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

etxeberria wrote:Elfsborg nije nista bolji od nas sigurno, a bilo bi lepo i osvetiti se Austriji za onu kradju u 95. min.
Elfsborg i Austrija su sudeci po imenima sigurno dva najlaksa protivnika ali ako bi mogao da biram izmedju ta dva tima bez razmisljanja bi izabrao Austriju.Elfsborg je veoma ozbiljan klub koji je vec godinama u samom vrhu svedskog fudbala i godinama unazad igraju u Evropi.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Pozdrav svim forumasima od clanova Stare Garde iz Austrije.

Sa nama je administrator zvanicnog sajta FKV, bice i slika i izvestaja iz prve ruke.
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Post by menager »

max wrote:
etxeberria wrote:Elfsborg nije nista bolji od nas sigurno, a bilo bi lepo i osvetiti se Austriji za onu kradju u 95. min.
Elfsborg i Austrija su sudeci po imenima sigurno dva najlaksa protivnika ali ako bi mogao da biram izmedju ta dva tima bez razmisljanja bi izabrao Austriju.Elfsborg je veoma ozbiljan klub koji je vec godinama u samom vrhu svedskog fudbala i godinama unazad igraju u Evropi.
Austria, sherif, elfsborg su ekipe sa kojima sigurno vosa ima min 50% sanse, a mozda i vise,jer ne treba potcenjivati sebe i precenjivati druge, respekt da, ali taman posla da nekom unapred priznas da je bolji.

Sto se tice nacionala i az-a, tu isto postoje dobre sanse, vosa ima dobar tim po meni, najbolji unazad nekoliko ili vise godina i zaista mislim da moze do 4tog kola, a onda o tom potom, tu zaista ima jake ekipe ali i ok ekipe koji su po snazi tu negde.

2009 vosa je pokradena samo tako, na 3:2 cist penal nije sviran a onda su ovi dali gol kad je brkic izasao u protivnicki 16terac, dakle dosta zavisi i od sudijskih odluka
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

Makabi Haifa-Borac 1:1. Odlican rezultat pred pakao u Srpskoj. U toku je drugo poluvreme...
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

Koliko se meni čini, neće biti ni streaming-a iz Lihenštajna, gledao sam na nekim sajtovima šta ima ponuđeno za sutra i nas i ovih nesretnika nigde :)
Ajde ako neko ima neke savete gde loviti te stream kanale nek podeli sa ostalima.
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Nadam se da ce ovde biti http://www.fromsportcom.com/

Napred Vosa!
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Nema nista od prenosa. Utakmica nije ni na live kladjenju nigde.
Image
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

evo nasao sam za Rad, mislim trebalo bi da bude, nikad se ne zna sa tim live streamovima, ali nas nema

http://www.myp2p.eu/competition.php?com ... e=football
Image
SlaninarNS
Posts: 37
Joined: Wed Mar 23, 2011 6:47 pm

Post by SlaninarNS »

Upravo pregledah rts1 i 2 kiss my ass i rtv 1 i rtv 2 i njihov program za danas,i nema nigde utakmica nasa... Idu neke gluposti ... Nista cudno .
Буди Новосађанин Навијај За Војводину !
Locked