Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

A zasto ne Djumi?

Sramota je da se vrte imena tipa Kristic, , Jokanovic, Tumbakovic, kurta i murta, a ni ne spomenusmo naseg coveka.
User avatar
Stexman
Posts: 2600
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Neusatzer wrote: Sramota je da se vrte imena tipa Kristic, , Jokanovic, Tumbakovic, ...
Stvarno je sramota! Mada meni ne uliva poverenje ni taj Ristovski(iskreno nikad cuo za njega) a ni Nikolic.
Mada ja nikad nisam obracao mnogo paznje na trenere do ove sezone, a pogotovo na neke tudje. Mozda su oni i dobri treneri ali nekako ne vidim rezultate iza njih.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Stexman wrote:
Neusatzer wrote: Sramota je da se vrte imena tipa Kristic, , Jokanovic, Tumbakovic, ...
Stvarno je sramota! Mada meni ne uliva poverenje ni taj Ristovski(iskreno nikad cuo za njega) a ni Nikolic.
Mada ja nikad nisam obracao mnogo paznje na trenere do ove sezone, a pogotovo na neke tudje. Mozda su oni i dobri treneri ali nekako ne vidim rezultate iza njih.
Nikolicev rezultat npr, je plasman u Evropu + jedan srpski tim igra lepo za gledati + afirmacija mladih igraca. Uostalom sam si rekao da trenere ne pratis, pa onda i nije bitno da li ti neki uliva nepoverenje :D

Predlazem moderaciji da otvori neki poll, gde bi od 4-5 trenera koji se ovde najvise spominju, svako izabrao onog koga bi najvise voleo da vidi u klubu. Da vidimo posle izbora da li smo uopste u istoj galaksiji kao nasa vajna uprava :)
Image
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

I ja sam to predlozio, pa kada se izabere trener da se skloni ta tema!

Napraviti opcije(ja ne zelim da otvaram temu, posto je za to zaduzeno urednistvo):

-Nikolic
-Ristovski
-Kristic
-Djurdjevic
-Jokanovic

Ti treneri su pominjani u medijima, ovde su jos Tumbakovic, Djuricic i Vignjevic!

Imao sam prilike da pricam sa jednim starim trenerom iz Novog Sada koji veli da od svih imena jedino Svaba Djurdjevic i Marko Nikolic mogu da naprave dobar posao sa Vosinim Klincima. Jedino oni trenutno imaju ime, znanje i sposobnosti nesto da urade, ostala resenja bi bila cista propast! Postovacu njegovu zelju da ne napisem o kome je rec(ne zeli da utice na eventualni izbor, a ni javno da komenatirese kolege), ali sam ubedjen da bi vam svima mnogo znacilo njegovo misljenje
:wink:

PS. Uprava i mediji ce imati uvid u zelje navijaca, a ovaj forum je mnogo zastupljen i kod jednih i kod drugih :wink:
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

trener ce biti onaj koji bude trazio najmanju platu
...ti si nasa prva ljubav...
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Ocekujem od uprave da dematuju da su pregovarali sa petokrakom, oko Kristica! Ili, ako jesu, novi samar smo dobili od njih? Kristic nije ni za portira u sportskom centru!

Nikolic i Djurdjevic su jedina dva ozbiljna resenja, ali bas to im je i najveci minus!

Pokusavaju Ristevskog da angazuju, puste pricu kako je on vodio vojvodjanske klubove itd, a covek nema ime i neki ozbiljniji trenerski rezultat da bi zabranio mesanje u posao!
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Neznam bre ljudi odakle ovim novinama ideja u opste za Kristica.

Covek ima 6 meseci ozbiljnog posla i sad je kandidat po meri tima. Kakav taj uspeh ima pa da recimo skupimo 2-cu sa ovog foruma stave da vodi taj isti tim kao sto je vodio taj Krsitic verovatno bi imali iste rezultate sa timom koji da nema ime i pomoc verovatno zavrsio u sredini nase lige. Ako Kiza bio po meri uprava a ovaj dodje bolje da se kolektivno obese jer je to skakanje sa konja na magarca.

Djurdjevic iz Ofk Beograda je uvek bio kandidat za sefa i nista od njega. Covek ima dobar posao nista se ne ocekuje od njega sto bi da menja. Za Jokana sam vec rekao, ostaju samo Nikolic ili Ristevski ili neki iz starije garniture pa da vidimo. Ako vec moram da se odlucim Nikolic bio mozda mogao sa ovim timom dosta da uradi ako je radio pored Stojica i imao dobre rezultate pored ovih nasih nece biti problema.
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Lepo, sve i da dovedemo toliko hvaljenog Nikolica, sta bi se dogodilo?

Jos jedan trener koji bi Vosu napustio iz privatnih razloga.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Neusatzer wrote:A zasto ne Djumi?
Zato što u ovom momentu nisam spreman da radim u klubu koji volim. Dosta je bilo. Prosto ambijent koji je u klubu meni lično ne odgovara. Dva puta i oba puta maltene isti ambijent - što je mnogo mnogo je.

Postoje dve vrste trenera i to:

1.Treneri za koje vreme radi (sebe svrstavam u ovu kategoriju) i
2.Treneri protiv kojih vreme radi.

Čak mislim da ni navijači Voše nisu spremni za ovu prvu kategoriju trenera.
Prosto u životu postoje treneri koji plate cenu zbog raznih Brkića, Kačara, Tadića, Mitoševića, Kataia i ostalih a takođe i oni treneri koji imaju sreću da preuzmu ekipu kad određeni igrači preleže "dečije bolesti".

Neko me je zamolio da prokomentarišem Nebojšu Vignjevića. U najkraćem: Prošle godine u C.Gori dupla kruna a ove godine Kup. Trener koji voli ofanzivnu igru, ima svoj stav. Konačno trenirao je našeg Franca.

p.s.

Dva puta sam bio u Vojvodini i za svo vreme boravka u njoj nisam dobio ni jednu platu. Tek posle sam naplaćivao periode u kojima sam radio. Što je mnogo mnogo je! Ovim ne želim nikoga da optužujem ali jednostavno nije mi se pogodilo.

Ako se nekada i budem vraćao u Vošu kao trener onda mogu samo da se vratim kao Tim-menadzer.
NIŠTA NIJE TOLIKO MOĆNO KAO IDEJA ČIJE JE VREME DOŠLO.NIJE JOŠ DOŠLO !
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

Djumi wrote:
Neusatzer wrote:A zasto ne Djumi?
Zato što u ovom momentu nisam spreman da radim u klubu koji volim. Dosta je bilo. Prosto ambijent koji je u klubu meni lično ne odgovara. Dva puta i oba puta maltene isti ambijent - što je mnogo mnogo je.

Postoje dve vrste trenera i to:

1.Treneri za koje vreme radi (sebe svrstavam u ovu kategoriju) i
2.Treneri protiv kojih vreme radi.

Čak mislim da ni navijači Voše nisu spremni za ovu prvu kategoriju trenera.
Prosto u životu postoje treneri koji plate cenu zbog raznih Brkića, Kačara, Tadića, Mitoševića, Kataia i ostalih a takođe i oni treneri koji imaju sreću da preuzmu ekipu kad određeni igrači preleže "dečije bolesti".

Neko me je zamolio da prokomentarišem Nebojšu Vignjevića. U najkraćem: Prošle godine u C.Gori dupla kruna a ove godine Kup. Trener koji voli ofanzivnu igru, ima svoj stav. Konačno trenirao je našeg Franca.

p.s.

Dva puta sam bio u Vojvodini i za svo vreme boravka u njoj nisam dobio ni jednu platu. Tek posle sam naplaćivao periode u kojima sam radio. Što je mnogo mnogo je! Ovim ne želim nikoga da optužujem ali jednostavno nije mi se pogodilo.

Ako se nekada i budem vraćao u Vošu kao trener onda mogu samo da se vratim kao Tim-menadzer.
NIŠTA NIJE TOLIKO MOĆNO KAO IDEJA ČIJE JE VREME DOŠLO.NIJE JOŠ DOŠLO!
Veliko hvala na odgovoru gospodine Đumi.

Inače, slutio sam vaš odgovor, ali jednostavno sam morao da postavim to pitanje, pre svega jer su neka imena koja se ovde spominju zaista degutantna. Upravo zato mi je i drago što ste dali ovakav detaljan odgovor i jasno objašnjenje situacije u našem klubu - očigledno je da postoji veliki jaz između naših snova i jave...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Djumi wrote: Neko me je zamolio da prokomentarišem Nebojšu Vignjevića.U najkraćem:Prošle godine u C.Gori dupla kruna a ove godine Kup.Trener koji voli ofanzivnu igru,ima svoj stav.Konačno trenirao je našeg Franca.


Pa to mu i nije neka preporuka. Najzasluzniji za tu duplu krunu je Darko Saric koji je zatvorio 90% utakmica.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Citajujuci komentare i imena kandidata ne mogu da se otmem utisku da ne gledamo u svoje dvoriste. Neverovatno je da ljudi koji vode klub ne osecaju razliku izmedju trenera koji su radili u omladinskoj skoli tj. sa mladjim kategorijama i trenera koji to nikada nisu radili. Ne treba da budemo mnogo pametni da shvatimo da su to obrazovani i skolovani treneri. Jos ako su radili u nasoj skoli i obucavali nasu decu, zasto bi ih u seniorima vodili ljudi koji ih uopste ne poznaju, opet neverovatno. 70% trenera u poslednjih 20 godina su se “vezbali” na Vojvodini. Slikovito, ako uzmemo da je Vojvodina fakultet vecina nije bila u osnovnoj i srednjoj skoli. To Vojvodina ne zasluzuje. Ako skola slovi decenijama za jednu od najboljih u regionu, ako se dicimo njome i igracima poniklim u njoj kakvi su treneri koji su radili sa njima?
Ako su Krasic, Kacar, Brkic, Tadic, Aleksic, Medojevic, Mitosevic, Katai itd. najbolji u drzavi, ko je radio sa njima?
Sa visoko strucnog stanovista poznato je da proces stvaranja vrhunskog igraca traje 10 do 15 godina. Da li je toliko potrebno i za trenera?
Da li je Vojvodina i to uspela?
Da li je Vojvodina svesna da je uz skolovanje igraca za najveca dela istovremeno stvorila i trenera?
Mislim, odnosno znam da je najbolje pitati igrace ponikle u skoli. Odabrani, selektirani, obrazovani i privrzeni klubu oni ce dati odgovor bez greske.
Kao i vecina forumasa koji poznaju kompletnu situaciju i ja odgovorno tvrdim da Vojvodina ima istorijsku sansu!
Da li Vojvodina to zna? Armija navijaca zna!
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

O čemu mi ovde raspravljamo i šta i koga sve ne spominjemo?! :shock:

Suština svega jeste ta da odosmo da ne kažem gde, da sasvim sigurno postajemo ciganska filijala, da će iz kluba biti pokradeno sve što se pokrasti može, da ćemo opet biti predmet sprdnje svima i da nećemo imati čist obraz.
A navijače ko šmirgla, oni su tu najmanje važni.
Inače, bolje da odustanemo od Evrope nego da se samo brukamo.Ustupimo ljudski i muški mesto nekome drugome ko hoće tamo da igra.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

ice wrote:O čemu mi ovde raspravljamo i šta i koga sve ne spominjemo?! :shock:

Suština svega jeste ta da odosmo da ne kažem gde, da sasvim sigurno postajemo ciganska filijala, da će iz kluba biti pokradeno sve što se pokrasti može, da ćemo opet biti predmet sprdnje svima i da nećemo imati čist obraz.
A navijače ko šmirgla, oni su tu najmanje važni.
Inače, bolje da odustanemo od Evrope nego da se samo brukamo.Ustupimo ljudski i muški mesto nekome drugome ko hoće tamo da igra.
Prelistao sam malo i ovako nesto si pisao pre Milinkovica. Pa eto nek se istorija ponovi.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ne daj Bože da se istorija ponovi, ako ćemo opet toliko da propatimo onda smo teški mazohisti.
Ako se misli konkretno na trenera, pa tu je drugačija situacija, ali s obzirom na završetak priče, ni tu nam nije poželjno baš kompletno ponavljanje.A u svakom slučaju smo u situaciji da može samo gore da bude, a nikako bolje i što budemo bili veći optimisti, više će nam se obiti o glavu i jače boleti, a naši dušmani će da likuju dok će pojedinci namiriti pre svega svoje potrebe.
Last edited by ice on Tue Jun 07, 2011 10:15 am, edited 3 times in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Post Reply