Kup SCG - sezona 2005/06

ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Stvarno ne zelim ovde da se foliram i da pricam u stilu "sta sam rekao",ali neke stvari su se mogle naslutiti.
Neki su pricali da cemo im dati 5 komada,a neki da nismo mogli dobiti lakseg protivnika,a ja sam rekao da se bojim da mi ne dobijemo 5 komada i nisam bio daleko.
Nema se sta reci,svi smo mi ozlojedjeni,kriva je uprava,a krivi su bogami i igraci.
Treba ih sve vostiti,a opet kazem ako neko vidi uvece igrace kako bance po gradu neka im j... sve po spisku.Batina mora vec jednom da proradi.
Stvarno drugog izlaza nema,brukaju nas nevidjeno,jos samo neka se neko usudi da kaze da je neko drugi kriv,a mozda mi navijaci.
Dosta je bilo!!!
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Au,kakva bruketina.Max,ne treba me prozivati da bi ispratio ,,divne"rezultate i ,,veliku"taktiku trenera Marica.Dzimi nadao sam se i verovao da ces biti trener kao sto si bio igrac ali sam se prevario.Ti,majstore pojma nemas.Uz to,svojom slepom poslusnocu i izvrsavanjem zapovesti vajnog nam direktora i ovo malo vrednog si rasturio.Zbog tebe igraci koji mogu da doprinose nesto klubu ga napustaju.Zbog tri igraca koja forsira Cvetko rasturio si ceo tim.Dozvolio si da Stepanovu i Vukelji ni Dundjerski ne moze da kaze nista.Ako imas casti i morala koferi ti moraju biti spakovani i u rukama cim se vratis.Nadam se da ces poneti i kofere novog pod predsednika zajednice prvoligasa.E sad treba da vidimo sta ce uraditi vodje navijaca.Da li ce mo dobiti izvestaj uprave(davno obecani). Pozdrav
upss!
Posts: 32
Joined: Mon Jun 20, 2005 10:55 am
Location: u magnovenju

Post by upss! »

Nisu mu valjali Đurićić i Grujić,a valjaju mu ova dva kvazi trenera-kumovska veza potpomognuta sa podpredsednikom zajednice, nema šta, dobitna kombinacija za ekspresni odlazak u 2.ligu.
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Majmuni, majmuni, sta drugo reci. Kako vas nije sramota da brukate dres koji nosite. Alo, izgubili ste od treceligasa, protiv Partizana niste presli polovinu, alo.... A znate da pijancite do kasno u noc, pa nece vise moci tako.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1628
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Slazem se Duke-ovim predlog. Obucite ih u potkosulje, jer ovako samo blate sveti dres i sveti klub.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Djordje
Posts: 19
Joined: Tue Jul 19, 2005 8:30 am

Post by Djordje »

I onda sam govorio i sada cu ponoviti DJUMI nas trener,bio je zrtvovan,nije njegova krivica sto je isao ispred vremena u kome se nalazimo i sto je trenirao ____!
User avatar
Milan
Posts: 4202
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Ovo me je dotuklo, a najvise me boli to sto njih i posle svega tako zabole... I je sam uz Duke-a, ne treba im vise dati da nose dres sa grbom bar zbog svih nasih legendi (Gospode) koji su ga sa ponosom nosili. E sad pitanje za vodje: hocete li za vikend zajedno sa igracima piti u "la chance-u" ili cete konacno ____ isamarati ukoliko ih vidite negde u izlasku?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Milan
Posts: 4202
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Umalo da zaboravim:
DJUMI NAS TRENER!!! (jednog dana ako se stvari ikada promene na bolje)
POŠTO OBRAZ ???!!!
novo naselje
Posts: 11
Joined: Wed Jan 19, 2005 10:24 pm
Location: Tandem

Post by novo naselje »

max wrote:izgubili smo???jesmo li presli pola???
Jesmo, pred kraj kad smo imali sansu da smanjimo na 2:1. Inace, njihov golman je branio u dresu zemuna, verovatno zato sto se prosle godine menjao sa njihovim golmanom a novu garnituru jos nisu dobili :shock: Pa vi vidite od koga mi gubimo. Ne znam sta da kazem...
Vreme je da slavimo!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Duke,
stavi tvoj predlog kao Poll, ovako se gubi u diskusiji.
Ja se potpuno slazem da ovi __ treba da igraju u plavim dresovima ZAUVEK!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Naslov sa b92...

Kup SCG: Voša se razbila o Stijenu :!: I Beograd nam se smeje!
Uprava napolje :!: :!: :!:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Dejan wrote:Naslov sa b92...

Kup SCG: Voša se razbila o Stijenu :!: I Beograd nam se smeje!
Uprava napolje :!: :!: :!:
Pa imaju i zashto da nam se smeju...
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Brane wrote:Duke,
stavi tvoj predlog kao Poll, ovako se gubi u diskusiji.
Ja se potpuno slazem da ovi retardi treba da igraju u plavim dresovima ZAUVEK!!!
ideja je super,i ja sam za
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Kazem vam ponovo da nema smisla stavljati to kao poll, jer cete svi biti za. Tu odluku mora da donese Upravni odbor (ili vec ko je nadlezan) s tim da se proveri da li Pravilnik o takmicenju dozvoljava da se igra bez obelezja Kluba. Moze nazad da pise 'FK Vojvodina' (i to im je mnogo), ali bez grba.
You'll never walk alone!
Vuk
Posts: 42
Joined: Sun Aug 21, 2005 12:31 am
Location: Detelinara

Post by Vuk »

Mislim da treba spustiti loptu na zemlju i okrenuti se utakmici sa Smederevom.
Locked