Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

ice wrote:Au Mare, opasno je igrati se sa našim osećanjima, od toga što si napisao može i srce da otkaže. :wink:
E kamo sreće kada bi bilo tako, kamo sreće.
I ja sam pročitao sve što sam napisao ponovo i samo pomislio u sebi, sanjaj brate, sanjaj, nema od toga ništa. Međutim, zašto da ne? Samo tu moramo i mi, navijači (simpatizeri) da se aktiviramo. I još nešto iza ovakvih ljudi stali bi i neki ozbiljniji sponzori, pa čak i gradska vlast, a što da ne i pokrajinska. A sa ovima što su trenutno na čelu kluba niko neće da se petlja.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Najvažnije je da se neke stvari pokrenu sa mrtve tačke, eto Podbara i Red Marquis su izneli neke predloge za početne korake, a videćemo i šta će se dešavati sve u narednom periodu i kako će klub gurati dalje.Ništa nije nemoguće, sve se može kada se to zaista i hoće i u hodu će uvek mnoge stvari izgledati realnije i pogodnije za realizaciju.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Amos
Posts: 100
Joined: Tue May 17, 2011 3:50 am

Post by Amos »

http://www.dnevnik.rs/node/33714

Evo u Dnevniku piše da su u igri četiri imena i Pantelić kaže da će se sledeće nedelje znati ko nas preuzima.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9787
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Dakle... jos sad o imenima i vise necu:

1.voleo bih Tumbakovica.
2.Covek koji bi se trenutno najvise uklopio u svu ovu "pricu" (poslednje 2 godine) je "Mister" 8) :wink:
3.a ocekujem Njegusa ili onog Vukicevica (kako li vec bese)!!! To je to,sto se mojih ocekivanja tice.
Image
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Zaista ne vidim razlog da ako je većinski stav navijača da novi trener bude npr.Grujić da mi to sve lepo u ovih dan dva ne obrazložimo u svojim postovima,potkrepimo argumentima i da neko ko ima lični kontakt sa klubom ode do kluba i u direktnom kontaktu,dobronamerno to izloži nekome iz uprave i uruči im odštampane naše postove.
Toliko valjda možemo da uradimo za svoj klub pogotovo što je to izgleda nešto što bi većina ovde jako volela da se desi a od takvog našeg čina ne bi mogla da proistekne apsolutno nikakva šteta već samo eventualna korist.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

šumar wrote:Zaista ne vidim razlog da ako je većinski stav navijača da novi trener bude npr.Grujić da mi to sve lepo u ovih dan dva ne obrazložimo u svojim postovima,potkrepimo argumentima i da neko ko ima lični kontakt sa klubom ode do kluba i u direktnom kontaktu,dobronamerno to izloži nekome iz uprave i uruči im odštampane naše postove.
Мој глас иде за Грују. Дошло је време да покаже шта све зна!
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Bravo Podbara ! Ajmo ljudi diskusija.Znači šta to Jokanović zna a ne zna Grujić, šta to Nikolić može što ne može Grujić. Zašto bi neko sa strane bio bolji od njega?
Apsolutno su potrebni svi komentari, tojest neka se uključe svi i oni koji su protiv takvog rešenja ali molim da se služimo argumentima !
I kao što rekoh onda štampa i u klub !
Ne znam, pošto vidim da "vruće" informacije dobijamo uvek od Grofa, očito čovek tamo u klubu zna ljude.Ili neko drugi, vi što uređujete sajt to najbolje znate ko bi bilo najbolje da ode u klub i predoči nam naš stav po ovom pitanju.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 3991
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Grujić!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Mare wrote:
TomaNS wrote:Gruja bi bio BOMBA, ali iskreno mislim da je to jako, jako tesko...
Gruja za šefa stručnog štaba, a Šaula pomoćnik, a na terenu Meda, Katai, Vuk, Boske, Trajko... na čelu kluba Miroslav Tanjga i Dejan Govedarica. Gospodin Đuričić da radi skauting i kompletnu ogranizaciju omladinskog pogona uključiti tu i Miku Radivoja Radosava, kao čoveka koji već dugo radi sa klincima. Vislavskog vratiti kao glavnog za marketing. Slaninarski od glave do pete. Ne mora baš ovako kako sam napisao, ali mislim da nam je to potrebno kako bi napravili i konačan bum, kako bi prosto sve eksplodiralo. Siguran sam da bi grad prosto disao za Vošu sa njenim legendama u upravi i stručnom štabu.
Ovo jako lepo zvuci. Samo koliko je realno? Ali kao sto rekoh, milina za procitati.
Image
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Apsolutno se zalazem da Gruja bude promovisan u novog sefa strucnog staba! Mislim da je doktor za fudbal u odnosu na Slavisu Jokanovica(kojem je sigurno bolje da ni ne pomislja da dodje na klupu "stare dame")

Zaista se treba realno zapitati sta to zna Jokanovic, Njegus, Sakic, Nikolic i ostali stranci, a da ne zna nas Gruja!?

Ocekujem od urednistva jedan tekst na naslovnoj, gde cemo podrzati dovodjenje Gruje, a na primer osuditi i pomisao na Jokana!

Ocekujem i da se organizuje glasanje i da svi vide koliku podrsku ima Gruja :!:

Ako se to ne dogodi, jedino Nikolic ili eventualno Tumbakovic mogu da predstavljaju resenje!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2685
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Vuke wrote:Apsolutno se zalazem da Gruja bude promovisan u novog sefa strucnog staba! Mislim da je doktor za fudbal u odnosu na Slavisu Jokanovica(kojem je sigurno bolje da ni ne pomislja da dodje na klupu "stare dame")

Zaista se treba realno zapitati sta to zna Jokanovic, Njegus, Sakic, Nikolic i ostali stranci, a da ne zna nas Gruja!?

Ocekujem od urednistva jedan tekst na naslovnoj, gde cemo podrzati dovodjenje Gruje, a na primer osuditi i pomisao na Jokana!

Ocekujem i da se organizuje glasanje i da svi vide koliku podrsku ima Gruja :!:

Ako se to ne dogodi, jedino Nikolic ili eventualno Tumbakovic mogu da predstavljaju resenje!

Jokan ni u LUDILU (nadam se da Njeguš i Sakić i nisu u razmatranju), a kod Gruje ima u startu problem - LICENCA! On nikako ne može da sedi na klupi...Ne znam čak ni da li ima "A", ili je još na "B" licenci, ali "PRO" sigurno nema!

Da ima ogromnu podršku svih Vojvodinaša - to IMA! Ali to nije dovoljno...Bar za sada!
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Post by kinik »

A da nam sportski prijatelji na celu sa drugom lukicem srede licencu po skracenom postupku, sa robijem nije bilo tesko...
1966...1989...201x
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Gge god da je radio, Gruja je ostavio trag. Potencijal ima i treba mu ozbiljan klub da ga pokaze.

Ja bi voleo da vidim Gruju na mestu sefa struke.
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Licenca ? Verovatno bi se to dalo urediti ako ima volje. Thats all question of money.....
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3866
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

šumar wrote:Licenca ? Verovatno bi se to dalo urediti ako ima volje. Thats all question of money.....
Pa da. Barem kod nas se ništa ne radi pošteno pa da je to nemoguće.

A ako dovedu čoveka koji je rekao da je NS crno beli grad, u moru velikih grešaka ovog meseca to ću uzeti za najveću.
Io odio Belgrado
Post Reply