27. kolo: Vojvodina-Spartak 1:0

Vaze prognoze?

Poll ended at Fri May 20, 2011 9:54 am

Pobeda Vojvodine
55
96%
Nereseno
1
2%
Pobeda Spartaka
1
2%
 
Total votes: 57

User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Da li neko ima sliku celog zapada?
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

kej wrote:Vratim se sa utakmice odusevljen zbog svega sto se danas dogadjalo na stadionu, u meni osecaj da se sa nasim klubom dogadja nesto sto ranije nismo imali prilike da vidimo, a to je ZAJEDNISTVO, i sav tako srecan procitam na MONDU ovo: ''Zbog svega što se dešavalo proteklih dana u Kupu Srbije na stadionu "Karađorđe" očekivala se veća poseta. Pre svega jer je i ulaz bio besplatan.''
Ovo je sve sto MONDO ima da kaze o danasnjoj atmosferi na stadionu? Slaba poseta, a zapad krcat? Cini mi se da posle finala kupa od vecine medija mozemo ocekivati obezvredjivanje svega sto ima veze sa nama do kraja sezone.
Mislis na isti onaj mondo koji je deo telekoma srbije, koji drzavnim parama pravi kartice zvezde i partizana, i ciji je direktor sada usao u upravu stuba srbstva? I jos si iznenadjen? :D
Image
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

kowalski wrote:
kej wrote:Vratim se sa utakmice odusevljen zbog svega sto se danas dogadjalo na stadionu, u meni osecaj da se sa nasim klubom dogadja nesto sto ranije nismo imali prilike da vidimo, a to je ZAJEDNISTVO, i sav tako srecan procitam na MONDU ovo: ''Zbog svega što se dešavalo proteklih dana u Kupu Srbije na stadionu "Karađorđe" očekivala se veća poseta. Pre svega jer je i ulaz bio besplatan.''
Ovo je sve sto MONDO ima da kaze o danasnjoj atmosferi na stadionu? Slaba poseta, a zapad krcat? Cini mi se da posle finala kupa od vecine medija mozemo ocekivati obezvredjivanje svega sto ima veze sa nama do kraja sezone.
Mislis na isti onaj mondo koji je deo telekoma srbije, koji drzavnim parama pravi kartice zvezde i partizana, i ciji je direktor sada usao u upravu stuba srbstva? I jos si iznenadjen? :D
A u pravu si. Uvek zaboravim da je olos svuda oko nas. Sve ih nataknem.
Tito, Gandza i Fale- tri LEGENDE naseg kluba.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
Minja
Administrator
Posts: 1906
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Zapad nikada nije bio narocito bucan. Bilo je tu i tamo navijanja, ali ovo danas, ove sezone, je nezabelezeno, i ako se taj trend nastavi, stadion Vojvodine ce uskoro biti jaaaako vruce gostovanje. Jos kada bi Istok bio u rukama navijaca/simpatizera Vojvodine, a gosti prebaceni na jug, to bi onda bilo bas jako vruce gostovanje.

Image

Image
Last edited by Minja on Sun May 15, 2011 11:32 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Hvala Minja.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Milan
Posts: 4188
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Upravo sam odgledao konferenciju za štampu i moram da pohvalim trenera Spartaka, koji je izneo niz pohvala na račun naše Vojvodine (još jednom rekao da igramo najbolji fudbal u zemlji), a osvrnuo se i na prelepi ambijent na Karađorđu danas...

Svaka čast!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Milan wrote:Upravo sam odgledao konferenciju za štampu i moram da pohvalim trenera Spartaka, koji je izneo niz pohvala na račun naše Vojvodine (još jednom rekao da igramo najbolji fudbal u zemlji), a osvrnuo se i na prelepi ambijent na Karađorđu danas...

Svaka čast!
Pa to je Ristovski- nase dete. :wink:
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Svaki komentar je suvišan :lol:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zY532d6Q ... re=related[/youtube]
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Novon
Posts: 52
Joined: Mon Jul 11, 2005 7:00 am
Location: Istocna tribina

Post by Novon »

kej wrote:
Milan wrote:Upravo sam odgledao konferenciju za štampu i moram da pohvalim trenera Spartaka, koji je izneo niz pohvala na račun naše Vojvodine (još jednom rekao da igramo najbolji fudbal u zemlji), a osvrnuo se i na prelepi ambijent na Karađorđu danas...

Svaka čast!
Pa to je Ristovski- nase dete. :wink:

Bio čovek i u sredu na istočnoj tribini sa nama...
Ako kaniš pobijediti ne smiješ izgubiti
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Ova slika je idealna za akciju dovodjenja mnogih osnovaca na fer tribinu ili gde je vec planirano.



Image
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Novon wrote:
kej wrote:
Milan wrote:Upravo sam odgledao konferenciju za štampu i moram da pohvalim trenera Spartaka, koji je izneo niz pohvala na račun naše Vojvodine (još jednom rekao da igramo najbolji fudbal u zemlji), a osvrnuo se i na prelepi ambijent na Karađorđu danas...

Svaka čast!
Pa to je Ristovski- nase dete. :wink:

Bio čovek i u sredu na istočnoj tribini sa nama...
Pre Spartaka vodio vrlo uspešno komšije sa Detelinare.

Divan ambijent danas na zapadu, ali to navijanje je posledica što je minimum 30% severa danas bilo na zapadu. Međutim, ove godine se stvarno budimo u svim segmentima, pa tako se i zapad prikazuje u nekom novom svetlu. Iskreno bih voleo da tako bude i protiv ciganije, nije loša ona ideje sa kartama, samo ne verujem da će je iz kluba prihvatiti, pogotvo sad kad se nešto izvinjavaju Lukiću, još ga nazvaše i Gospodinom (u velikoj su zabludi), to je jedino što zameram u onom saopštenju. Treba da se okrenu ostatku Srbije i tu da traže podršku za ovu bitku, u kojoj sad ne smeju da posustanu. Ni oni ali ni mi! Navijačima Spartaka hvala na podršci, već je neko napomenuo da da su oni ove godine žestoko oštećeni u duelima sa rak ranama srpskog fudbala. Bitna je brojnost u svemu ovome, izuzetno bitna! Situacija na Karađorđu je daleko bolja nego prethodnih godina, zato je sad jako bitno da nastavimo sa dobrim igrama i sledeće sezone. Mislim da bi sad najbitnije bilo postići neki značajniji rezultat u Evropi, npr. ulazak u Ligu Evrope! Tad bi probudili sve uspavane slaninare i to bi bio pravi početak sledeće sezone.

Tema Voša-Spale a ja najmanje o utakmici. Pa šta da se kaže, Spartak odličan u prvom, mi još bolji u drugom. Momcima svaka čast, mogu misliti kako im je posle oružane pljačke koju su doživeli u sredu.
Last edited by Mare on Mon May 16, 2011 12:01 am, edited 1 time in total.
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Ако је неко сликао данашњег вођу навијача са запада док је био на шипци, молим нека постави фотографију или клип! Хвала унапред! :D
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

kej wrote: Cini mi se da posle finala kupa od vecine medija mozemo ocekivati obezvredjivanje svega sto ima veze sa nama do kraja sezone.
UDBA brate UDBA!

Mondo je ionako policijski medij za prljave poslove, koliko je meni poznato?
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Ja sam odusevljen ovom pobedom!!

Znao sam i pre da su ovi momci psihicki veoma jaki,ali posle onakve lakrdije u sredu,iskreno,ocekivao sam da nas Spartak lagano dobije. Videlo se da su jako istroseni,ali su na kraju ipak dosli do zasluzene pobede. Mojsovu nista ne treba zameriti,njemu je u sredu mozda bilo i najteze. Tumbi ogroman respekt sto je izasao na teren!!

Firmina parola najbolje opisuje trenutnu situaciju :

"Hvala vam momci na svemu do sada,vi ste prava gospoda iz grada"
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Gledam ja Topalovu emisju crna tacka i prikazuje situaciju kad je Mojsov dobio crveni karton. Igrac koji je pokosen treba da dobije oskara za glumu. Znaci dodir glavama i ovaj pada ko pokosen.
Locked