Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Post by postman »

Ja se jos nisam prijavio,al' idem sutra sa jos tri postara da dam podatke.Samo iz moje firme od nas 100 ide bar 10-15 !Realno,skoro svi koji bar malo simpatisu Vosu (na zalost,to je realnost,kod mene u Posti).
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

madda fakka wrote:
budababa wrote:P.S. 1200 ljudi, 6 dana pred finale, slab odziv...? 'Ajte, molim vas...
Ne mogu da verujem da iko moze da kaze da je slab odziv. 1200(nesto vise) nas je bilo za finale kupa 2007... Ovo ce biti invazija!!
То нешто више је 1000
User avatar
Simica
Posts: 159
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Post by Simica »

Naruciti jos 2.000 majica ?
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Groznica je počela da trese ceo Novi Sad! Aj što svi živi muški koje poznajem idu, nego su i drugarice počele da me cimaju za utakmicu. Još i baba da me pita da je vodim... :mrgreen:
Bio sam ubeđen da će nas biti više nego 2007., a sada mislim da ni sanjamo o cifri koja nas čeka u sredu...

p.s. Sad sam već siguran da je @Vojvođanin samo običan provokator!
POŠTO OBRAZ ???!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Trenutno je već oko 1500 prijavljenih, a tek kreće glavna ofanziva koja će kulminaciju doživeti u nedelju i zatim ponedeljak.
Dajte sve od sebe da se animiraju i lokalna mesta oko Novog Sada, ako treba da se sedne u kola i ode tamo, neka.Ja već krećem u akciju.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

Стиже око 20-ак Бачкопаланчана.... :)
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

ice wrote:Trenutno je već oko 1500 prijavljenih, a tek kreće glavna ofanziva koja će kulminaciju
Jeste tek dolazi vikend tada valja povuci za rukav ljude i odvesti ih da se prijave ;)

Da ne bude zabune, juce sam se prijavio i prijavio sam druga koji radi u BG(koji btw ne ide na tekme a nalozio se da isprati kup ;) ) Izdiktirao njegov JMBG i bez problema su mi dali karte za nas dvojicu.
I Bog je Slaninar...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Ultra slanina wrote:Ima l' video Razglednica gdi god?
Ja im poslao poruku da postave i ljudi postavili.



8)
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Simica wrote:Naruciti jos 2.000 majica ?
Apsolutno se slazem sa ovim! Moraju svi koji idu da dobiju te majice, tribina ce prelepo izgledati, a i kasnije ce ih ljudi nositi i to ce imati veliku ulogu za marketing!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Da li neko može da proveri jel tačna informacija da je kompanija "Calsberg" obustavila akciju "pivo za blizance" posle Finala Kupa? U "Merkatoru" juče nisam video limenke sa najomraženijim grbovima! Da li je ovo Finale još jedna pobeda Novog Sada? Sigurno im sada "nije svejedno"!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Zeljo, apsolutno nema veze sa utakmicom, jos ranije je Carlsberg prestao da stanca te usrane limenke i vratio stare obicne...

Steta, sto smo se vec prilagodili i navikli na jelenka 8)
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Zeljafcv wrote:Da li neko može da proveri jel tačna informacija da je kompanija "Calsberg" obustavila akciju "pivo za blizance" posle Finala Kupa? U "Merkatoru" juče nisam video limenke sa najomraženijim grbovima! Da li je ovo Finale još jedna pobeda Novog Sada? Sigurno im sada "nije svejedno"!
Nisam u zemlji pa ne znam da odgovorim, nego sam nešto drugo hteo reći. Ja sam spreman svakakve žrtve da podnesem za voljeni klub, ali ako neko misli da ću zato što sada "nije svejedno", preći na sokove, grdno se varaju :)
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Sinula mi lampica u glavi posle danasnjih postova o NS bendovima koji snimaju pesme posvecene nasoj ljubavi.

Organizovati koncert NS bendova koji su tokom svog rada posvetili ili u aktuelnom momentu posvecuju pesme nasoj ljubavi. Zasto da to ne uradimo pred mec protiv ciganistana?

Lokacija moze biti plato, u slucaju da je izvodljivo. Siguran sam da trosak ne bi bio velik za nasu upravu.

Na taj nacin bi stekli nove navijace, bas kao sto bi i bendovi dobili novu publiku.

Mislim da je idealan momenat da krenemo u agresivnu marketinsku fazu.

Moramo prosiriti pricu o Vosi i na poljima koja nisu sportskog domena.

Sada da cujem vase misljenje. Da li mi se upalila lampica ili mi je par vijugica pregorelo? :D
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Ideja je odlicna!
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Post by kowalski »

Super ideja, a pogotovo kad se uzme u obzir da su pesme snimljene o Vosi i muzicki dobre, a ne preradjen partizansko-socijalisticki opus uz izmenjene reci (leshi kapetan, jugoslavijo, racunajte na nas, i ostala boranija).

Kad smo vec kod pesama, evo jedna dobra bljuvotina :D :D :D



Image
Image
Post Reply