Koga za novog trenera?

Locked

Koga za novog trenera

Curcic
1
5%
Pavkovic
15
71%
Grujic
4
19%
Peco Rakojevic
1
5%
 
Total votes: 21

User avatar
Turija
Posts: 10750
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Šta sam rekao?Znao sam!Ne treba tu velika pamet.Sasvim logičan epilog-Ćurčić je taj čovek iz Voše koji je ubeđen da šansa postoji.
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Dejan wrote:Kao mogući Đuričićevi naslednici, pored Pavkovića, se spominju: Dostanić, Stepanović :shock: , Marić, Ilić...a moguće je da puno poverenje bude pruženo Ćurčiću.
A ja cuo da su u igri Zeman,Gulit i Fatih Terim
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Dragoslav Stepanovic cuo sam da je odigrao preko 30 meceva za nasu reprezentaciju,imao je neke epizode po Nemackoj cinimi se u Frankfurtu,a znam da je vodio jedan Egipatski klub Zamalek Sporting!To je sve sto sam zasad uspeo da saznam...
Samo ne znam otkud on u kombinaciji sada...

Bobe je video s'kim ima posla nazalost...
Tumbakovic se vise i ne pominje!
Dostanic je bio izjavio da zeli da se malo odmori od fudbala posle otkaza gde je ispao veoma smesan...
Ilic samo sto dalje od kluba!

Uprava napolje,koliko god to nekom delovalo smesno!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9807
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Dostanic je od zvezde dobio tacno toliko (ako me fudbalski digitron ne laze) da moze da se odmara celih 32 meseca :wink: (k'o sto rece Turija,ko razume shvatice)

Inace,mi smo velika ekipa,puna samopouzdanja i nema potrebe da na precac donosimo odluke oko izbora novog trenera.Mislim da ne bi bilo lose da tek na kraju polusezone o tome razgovaramo!!!! :lol:

p.s.nije valjda ovaj forum uticao na smenu trenera,pa smo upravu zatekli nespremnu za brzu reakciju :oops:
Image
upss!
Posts: 32
Joined: Mon Jun 20, 2005 10:55 am
Location: u magnovenju

Post by upss! »

na kraju će stvarno sesti na klupu vojvodine Toša Manojlović!niko ga ne spominje a Prijatelj je rekao da su sa njim razgovarali još pre utakmice sa Dvorom!
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Post by nboya »

Dostanic!?!?! :evil: :evil: :evil:
Nesto ljigavije nisam video u zivotu.
Prvo pizon, sada on,... ko je sledeci?!?!

Predlazem da nam za trenera odmah postave zvezdinog kapitena pantu i da sve ode u tri p**** m*******...
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8881
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

nboya wrote:Dostanic!?!?! :evil: :evil: :evil:
Nesto ljigavije nisam video u zivotu.
Prvo pizon, sada on,... ko je sledeci?!?!

Predlazem da nam za trenera odmah postave zvezdinog kapitena pantu i da sve ode u tri p**** m*******...

nboya nemoj da im dajesh ideje, kako je krenulo ne bi me zachudilo da promene ime kluba u "crvena zvezda b pogon"... :evil:
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

A da mi lepo uvedemo samoupravljanje u ekipu? Ima da cveta cvece...
You'll never walk alone!
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

novi trener vojvodine je dzimi maric.turija sve si bio u pravu.
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Baš šteta što je rešeno pitanje trenera tako brzo, a taman se Bora Milutinović, Sven Goran Eriksson, Fabio Capello i naravno Džej raspitivali za poziciju. Zbog velikog interesovanja, a na njihovu veliku radost, sa njima pregovara da dođu na funkciju pomoćnog trenera.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Riđošić wrote:Jedno je sigurno, nećemo angažovati trenera koji će se vežbati u Vojvodini

Image
Locked