22. kolo: partizan-Vojvodina 0:1

Vase prognoze?

Poll ended at Mon Apr 18, 2011 1:07 pm

Pobeda Vojvodine
69
78%
Remi
16
18%
Pobeda partizana
3
3%
 
Total votes: 88

mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Da i ja napisem koju, posle 2 (ne)prespavane noci, iako je vec sve manje vise receno...
Meni je kao prvo neverovatno da smo mi u sustini odigrali jedan prosecan mec, a opet smo pobedili, sto govori o velicini ove ekipe i njihovom kvalitetu!
Milinkovic je ocekivano spremio taktiku, branio se i cekao gresku partizana koja je dosla u 77.minutu. Vule i Brkic su definitivno odskocili, odigravsi najbolje utakmice ove sezone. Razocarao me Lazetic, naravno ne zeljom, vec iskljucivo igrom.
Uglavnom ova pobeda je neverovatno vredna, iako sam ubedjen da nam nece doneti titulu. I dalje nije sve u nasim rukama, a realno imamo najtezi raspored. Pa i Zoran i momci su ljudi od krvi i mesa i sasvim je normalno da ce im se desiti da kiksnu bar jednom do kraja sampionata, a to bi znacilo da se i definitivno oprastamo od prvog mesta. Ova generacije je vec sampionska za nas navijace, kako god se prica zavrsila!
Napred Voso!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Ni Braga, Sahtjor i Arsenal se bas nisu zaletali u beogradu vec su ih cekali, odlicna taktika, sto bi se reklo taman kolko treba. Mozda je samo na oko bila nasa igra prosecna no verujem da je potroseno dosta energije. Svi bi mi potpisali sledece sve utakmice da budu 1-0 za nas uz najruzniju igru ikada :wink:
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Milan wrote:Ekipa od oko 25 bolesnika se odlučila da po povratku iz beograda svoje kombije uparkira u centru grada i podeli svoju radost sa sugrađanima. Napominjem da veliku većinu prisutnih čine članovi našeg cenjenog Foruma...


Ja ovaj cenzurisani snimak neću da priznam,jer na njemu nema hita večeri :wink: .
Kaznena ekspedicija sa foruma!
Sve čestitke momcima i jedno veliko hvala za sve što su uradili do sada,i nemoj sada slučajno da stanete verujemo u vas!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Na JNA nas je bilo cetri stotine sezdeset dvoje,sto je otprilike duplo manje nego sto sam ocekivao.Valjda je ta brojka nasa realnost,mada nas je prosle godine na JNA bilo nesto vise.
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Post by kinik »

Proslo je dva dana, a jos me drzi! Hvala momci, hvala gospodine Milinkovicu!

Nisam video statistiku na kraju, posto na onom snimku nije bilo kraja (da je Hitler imao Tijanica jos se ne bi saznalo da je izgubio rat) ali nije ni vazno, na kraju I poluvremena slusam kako je nkp dominirao sta ti ja znam koliko i onda izlazi statistika da su imali posed lopte 52% vise faulova od nas i vise suteva van okvira gola, a drugo je na nasoj strani (prvenstveno sutevi u okvir gola)! Razguzili smo ih to je definitivno!
Mnogo je tesko igrati kad ti je kontakt dozvoljen po kosarkaskim pravilima a protivniku po pravilima americkog fudbala! Zato smo najbolji!
1966...1989...201x
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2681
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

kinik wrote:Proslo je dva dana, a jos me drzi! Hvala momci, hvala gospodine Milinkovicu!

Nisam video statistiku na kraju, posto na onom snimku nije bilo kraja (da je Hitler imao Tijanica jos se ne bi saznalo da je izgubio rat) ali nije ni vazno, na kraju I poluvremena slusam kako je nkp dominirao sta ti ja znam koliko i onda izlazi statistika da su imali posed lopte 52% vise faulova od nas i vise suteva van okvira gola, a drugo je na nasoj strani (prvenstveno sutevi u okvir gola)! Razguzili smo ih to je definitivno!
Mnogo je tesko igrati kad ti je kontakt dozvoljen po kosarkaskim pravilima a protivniku po pravilima americkog fudbala! Zato smo najbolji!
To kako su se na meču ponašali Petrović i Ilić je za posebnu priču! Navodno jedan budući (samo još da saznamo ime tog luba koji će ga kupiti, jer se licitira svaki prelazni rok sa nekoliko imena, a za njega niko ni ne pita) internacionalac i nezasluženi reprezentativac (zbog te prodaje i igra, jer mu je menadžer Antićev sin), i jedan ex-internacionalac da se tako ponašaju...SRAMOTA! I Šćepovićev start nad Pavlovićem...

Baš me zanima kako će "Raća" sa takvim ponašanjem u Evropi igrati...Ma u stvari - dok on igra za nkp, mi ćemo ih redovno tući!!!

To što je nkp imao posed lopte ne znači ništa. Jalovi su bili, kao nikada do sad! Maestralna partija naše zadnje četvorke i, naravno, Kapitena, da ne bi dali gol ni da se igralo 3 dana!

Zasluženo slavimo i danas, jer smo dočekali VOJVODINU kakvu želesmo!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Vala iscrpili smo ovu utakmicu. Ponovo smo ponizili taj ''tim koji u ovoj zemlji nema pravu konkurenciju'' i vreme je vec da pricamo ovde o njihovoj vernoj filijalici koja stize u sredu!
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Gledam snimak i ko ovom coveku da da prenosi nije mi jasno. Bolje je da je nas Laza prenosio nego ovaj ljubitelj belog sporta. I kad je rekao da je Abubakar odradio lavovski deo posla prvo izbacio Miljkovica iz igre a posle postigao pogodak covek bi stvarno umislio da je Abu namerno isao da raskrvavi protivnika kako bi lakse da li gol . I posle mi ispadosmo ludi i glupi jer jedini to primecujemo. Nasih 1:0 za njih znaci raspad sistema. Evo vec proslo 2-3 dana ljudi su sokirani. Oterali crnca koji po meni u opste nije toliko lose ni igrao jer moraju da na nekog bace krivicu za lose igre. Toliko su se hvali li dogovorom koji su postigili sa tom dvojicom da im se sad to obija o glavu ali neka nas to ne zanima nek se oni opterecuju time samo jos jednog blizanca da ponizimo i sezona je iz snova ma kakav krajni ishod bio. Ovaku sezonu nisam ni sanjao narocito ne posle onakvog mlitavog pocetka. Vidi se ta je Kiza pokazao da ume i da napada i za to mu cestitam. Samo steta sto nemamo nekog golgetera kao sto je bio Despot a u kakav bi tim onda imali.
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Trebalo bi još napomenuti da su u tunelu pred početak utakmice, Krstajić i Ilić prišli našim igračima i verbalno ih napali sa "šta je pičke" i sličnim vokabularom, a valjda sve u nadi da će se naši mladići poplašiti. Još jedan dokaz kolliko su u stvari oni bili izbezumljeni pred duel sa nama. Kada se tome doda i krvničko ponašanje na terenu (niko me neće ubediti da onaj start Krstajića na kraju nije bio za crveni), dobijamo pravu sliku vrednosti te "velike" ekipe. Simptomatične su već reakcije blizanaca kada gube. Kao derišta od 3 -4 godine kada im uzmete igračku...
POŠTO OBRAZ ???!!!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

aj ljudi nemojte Krstajica da vredjate, ucinio je dovoljno :lol:
Minja
Administrator
Posts: 1905
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Dovedite tog Abiju u Vojvodinu. Naredne sezone ce im dati pet komada, bas iz inata. Najsladji golovi
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Post by kinik »

Minja wrote:Dovedite tog Abiju u Vojvodinu. Naredne sezone ce im dati pet komada, bas iz inata. Najsladji golovi
To sam i ja pomislio :D

ps Lepo kaze ona parola "Jedan je Mladen Krstajic" :lol:
1966...1989...201x
User avatar
Milan
Posts: 4182
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Iz nekog razloga pojedini su se žalili na objavljivanje ovog klipa iz centra, pa sam ga upravo uklonio. Dotičnima poručujem sledeće:

Lepo od sledećeg vikenda u pozorište...
POŠTO OBRAZ ???!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

A šta misliš zašto su se žalili? :roll:
Žaliće se tek oni 11. maja (odnosno više početkom 12.) , a bogami i posle toga. :cheers:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Meni lepo prosla slava od svih gostiju ja se lepo proveo. :)
Gosti grobari :lol:
" Dečko je pun zmajova! "
Locked