Milos Krasić - pobednik Kupa UEFA

Vaša sećanja na utakmice, bivše igrače, legende...
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Jel to ovaj sto grli pehar :?: :D :wink:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Milan Djuricic

Post by Владика »

Djumi wrote:Jel to ovaj sto grli pehar :?: :D :wink:
Kazu ljudi da je ta ruska zima veoma teska a nas Milos pocrneo :wink: . To Milose Srbine!!
gabric_a

Post by gabric_a »

Takodje sam gledao utakmicu na HRT-u i ocekivao sam da komentator bas ne govori nesto lepo o njemu ( ne znam zasto :roll: ),ali sto ga je nahvalio,stvarno svaka mu cast."On je dosao iz Vojvodine...izvanredan talenat,zna sa loptom,buducnost CSKA,zapamtite ovog momka,samo mu je 20 godina..." i slicne stvari.Bilo je vodke :mrgreen: Tek sam sad video "tri prsta" na slici...da se zna odakle je,ipak je on prvi fudbaler iz Srbije koji je osvojio Kup UEFA :!:
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Deo mog posta sa firminog foruma da na ovu temu:
"Sinos sam gledao finale UEFA Cup-a na htv i komentator kaze: "Ulazi super talentovani Milos Krasic koji je u CSKA dosao iz VOJVODINE!". Ni grad, ni zemlja, nego jednostavno VOJVODINA! I svima je sve jasno!"
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

DUB wrote::
"Sinos sam gledao finale UEFA Cup-a na htv i komentator kaze: "Ulazi super talentovani Milos Krasic koji je u CSKA dosao iz VOJVODINE!". Ni grad, ni zemlja, nego jednostavno VOJVODINA! I svima je sve jasno!"
To je ono sto sam ja hteo da kazem, ispalo je kao da smo juce igrali u Hrvatskoj. Veliki smo,jako smo veliki.....
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

gabric_a wrote:Takodje sam gledao utakmicu na HRT-u i ocekivao sam da komentator bas ne govori nesto lepo o njemu (ne znam zasto :roll: ),ali sto ga je nahvalio,stvarno svaka mu cast. "On je dosao iz Vojvodine... izvanredan talenat, zna sa loptom,buducnost CSKA, zapamtite ovog momka, samo mu je 20 godina..." i slicne stvari.
To je bilo pre ovog dizanja tri prsta. Posle mu se utisak verovatno malo pokvario 8)
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Још један доказ, да се и у најранијој доби Красић није изјашњавао као присталица близанаца.
Image
Post Reply