2. kolo: Buducnost (Ban. Dvor)-Vojvodina 1:0

:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Voja je napisao otprilike razvoj dogadjaja na svakom gostovanju voljenog nam tima i mislim da je rekao ono sto svi mozemo zakljuciti i iz toga sledi da je nazalost to postao stereotip, najgore je sto pocinjemo da izvlacimo stereotipe i iz igara na domacem terenu a to dugo vise nisu sigurne pobede nad seoskim ekipama od dva tri gola razlike, nego mucenje i neogranicena radost kad u poslednjih dvadeset minuta utakmice damo pobedonosni gol.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

slavko wrote: Trece,Vojvodina NIJE VISE STO JE BILA, i to treba da nam bude zvezda vodilja,tj. KAKO DA VOJVODINU VRATIMO NA STAZE STARE SLAVE. Ovako,uz duzno postovanje prema trudu i entuzijazmu pojedinih ljudi-nemamo sanse za povratak na put nekadasnjih uspeha. Iz godine u godinu tonemo sve nize. Secam se kada sam svake godine pred pocetak sampionata strepeo kako cemo se dokopati 3-4 mesta,a sad strepim hocu li uopste nasu Vosu gledati u prvoj ligi! Dakle,budimo realni,ne ocekujmo previse,ovo je ipak zbunjujuca situacija...bar za mene,jer ne znam na cemu sam sto se vose tice...iznervirah se sad....CAO :evil: :!: :idea:
Postali smo Spartak sa sredine 90 tih. Suvise veliki da ispadnu a klub u rasulu. Tuzno i zalostno.
Nadam se da ce nasi klinci skupiti snage i pameti ako ne da pokvare onda bar da maznu jedan Nivada sat! :lol:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8891
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Uterashe nam ga na pochetku 2. poluvremena.

:roll:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1631
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Nasa realnost...
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

I svaki put sa 1-0... Uterao nam ga stari Micic. Pitam se,da li je jos uvek altuelna prica o evropi?
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9853
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Sledece subote od Voja u celarevo da gleda CSK!!!!
Image
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

i sta covek da napise?neko rece ce ove godine vosa izboriti evropu?da nije tuzno bilo bi smesno.sram da bude sve pocev od uprave pa preko trenera do igraca.tuga
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Voleo bih da mogu nešto više da napišem...Za celu utakmicu nismo stvorili ni jednu šansu.
DJUMI ODLAZI!!!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Taj sto nam je dao gol ima vise godina od nasa dva stopera zajedno,ako taj ima 60 kila zajedno sa opremom secem glavu...Zaista ovo je jako tuzno!

Danas odlazim u kladionicu i pored Bayerna,Hamburga,Mancestera i jos par parova stavljam dvojku na Vosu kvota 3,90!Svi u kladionici me gledaju i pitaju da li moze da dodje dvojka kao u cudu...Ja reko pa sigurno dobijamo Buducnost oni kao nisu sigurni i vecina odigrava X2 i tu je velika kvota 1,80!Sada dolazim sa treninga i ne mogu da docekam da stignem kuci iako zivim blizu utrcavam u kladzu tek sedi neki cova oko 45 godina cirka ima i kaze pobedio ti Vosu onaj sto je moja generacija...Prvo sam mislio sali se gledam na teletekst i samo mi se pred ocima stvara crnilo,bes,neverica,naravno ne zbog jebanog tiketa nego zbog nase Vose :!:

Sta igraci su sada isplaceni,imaju uslove za rad...Ne razumem u cemu je problem,pa svaki Vosin navijac sto je danas isao na gostovanje da ste ga pustili da igra srce bi na terenu ostavio trcao bi do poslednjeg atoma snage,a oni dozvole da "seljaci" ispiraju usta sa NEKADA slavnom Vojvodinom!Pa vise ima navijaca na nasem stadionu za vreme derbija nego Dvor stanovnika...Jedva su skrpili igracki kadar i ladnjaka nas dobiju!Jako,jako sam razocaran ne znam vise ni sta pisem,ni sta sam napisao,ni sta da mislim,ni sta ocekivati...Ni da li vise i bog moze da nam pomogne...

p.s.Vojo svaka cast za onaj post :!:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Evo vratih se pre pola sata iz Dvora i nisam nesto ni pod emocijama jer je ovo bilo ocekivano.
Sta reci?
Kao prvo mi smo dosli da izvucemo 0:0 i to nam je bio i osnovni cilj i mozda bi tako i bilo da nismo primili kiks-gol.Ali pitanje je da li bi to bilo dobro jer bi onda usledile price tipa kako je to obecavajuci rezultat protiv jakog Dvora.
Ma Dvor je takodje bio ocajan i mogu da kazem da je ova utakmica uz onu koju smo prosle jeseni igrali sa Kulom kuci najgora koju sam gledao u zivotu.
Postavka igre-blago receno katastrofa!Kao igramo sa tri spica Vukelja,M.J. i Buac,ali je koncepcija bila strasno defanzivna i mi u prvih 15 minuta nismo maltene ni centar presli a za celo poluvreme smo imali 1(i slovima jedan) sut na gol!
Neke izrazite sanse nismo ni imali,nije doduse ni Dvor do vodeceg gola,a onda je moglo da bude i gore po nas jer je po obicaju doslo do raspada sistema po primanju gola i usledili su smesni potezi od strane nasih igraca.
Ali moram da naglasim da igracima ne mogu nista da zamerim.
Oni TRENUTNO ne mogu vise,sto ne znaci da ne vrede i ja mislim da imamo tim za 4 mesto u ligi.
IGRACI JEDNOSTAVNO IGRAJU KAKO IM JE NAREDJENO I SADA SAM STO POSTO SIGURAN DA JE KLUB SABOTIRAN IZNUTRA I DA JE NEKOME U INTERESU STO LOSIJI REZULTAT EKIPE.
Sve mi se cini da neko zeli da nas sledece godine kupi u drugoj ligi za male pare i da se sve ovo radi zbog toga.
Bas sam pazljivo posmatrao lica nasih igraca i oni su dali sve od sebe,ali u takoj postavci igre,u sistemu koji nama ne odgovara izgubio bi i Real.
Zasto stalno menjamo trenere i stalno bez obzira na sve guramo jedan te isti,a u stvari pogresan sistem igre?
Zasto uvek prodje dosta vremena od odlaska starog do dolaska novog trenera?Da li se to ceka da se dovede trener koji ce pristati da bude marioneta?Da li je Bobe Pavkovic otisao zato sto se tome usprotivio?
Ni treneri ne gube mnogo jer im u biografiji stoji da su bili trener Vojvodine.
KO SU TI LJUDI IZ SENKE KOJI SU OCIGLEDNO I DALJE U VOJVODINI I KOJI JOJ NE DAJU MIRA I VUKU JE NA RUB PROPASTI?DA LI NEKO MOZE DA NAVEDE NEKO IME?
Ridjosic,Rabrenovic,Jevtic.....
Oni sigurno nisu u pitanju,to su samo marionete,ko su oni koji su zaista odgovorni?
Ljudi,neko mora biti kriv,igraci to ne mogu biti uvek.Ne prebacujmo uvek krivicu na njih.Mislim da su se danas korektno ponasali prema navijacima,doduse nisu dosli na kraju do nas,ali verovatno bi ih svi ispljuvali,a nisu oni krivi kad im je naredjeno da se brane.
Formacija nasa u Dvoru:Todic na golu,tri zadnja igraca Lazarevic,Stepanov i Nastic,Kacar i Mandic(!?) zadnji vezni,po bokovima Kizito i Vukelja,u sredini napred Milosavljevic a napred povuceni Buac i jedini istureni M.J.Formacija 3-5-2,u stvari 3-4-1-1.Neka me neko ubija ako nismo ovako danas igrali.
Katastrofa1Sta ce nam dva zadnja vezna?I kacar i Mandic?Zasto Mandic nije igrao po boku kao i uvek?Zasto nije bilo Pavlovica?Zasto nije bilo ni Milutinovica?Odigrao je protiv Cacka lose,pa neka, mi veznjaka i nemamo,novajlije su neuigrane a Dundjerski povredjen i dobro bi dosao danas.
Zasto je jedini igrac koji uvek mora da igra 90 minuta i ima neograniceni kredit Kizito iako od kada je dosao u Vosu nije nista pokazao?
Kada sam rekao da su se igraci ipak trudili,pogresio sam jer Kizito to nije radio.Nije uopste mogao da potrci a u prvom poluvremenu nije napravio NIJEDAN prodor po boku,ne znam da li je i loptu dodirnuo.
Zasto smo igrali sa samo jedni pravim veznim igracem(milosavljevic) i to je taj igrac odigrao tek svoju prvu utakmicu za Vosu?
Pa mi nismo bukvalno NIJEDNU akciju mogli da sastavimo a neke poluprilike smo imali iz prekida.
Da li je NAVODNA igra sa tri spica trebala unapred da posluzi kao ALIBI za eventualan poraz i defanzivnu igru?
Ponavljam po mom misljenju igraci nisu krivi(sem Kizita,a doduse on nije prosao pripreme pa nije ni on zapravo),jednostavno ne mogu ni oni da se snadju bas u svemu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Nasty boy
Posts: 39
Joined: Sun Jul 03, 2005 1:58 pm
Location: bio svuda, vido svasta,a sve zbog Vose!!!
Contact:

Post by Nasty boy »

Iako svi prozivaju Marka Jovanovica danas se moglo videti da je jedan od retkih igraca koji se trudio na terenu uz Todica(koji je branio standardno dobro),Buaca(pritiskao je zadnj liniju Buducnosti i uspeo da oduzme nekoliko lopti,ali u trenutku poseda lopte los kao i na pripremama) i Nastica koji je dosta dobro odigrao.Marko Jovanovic se sam borio sa zadnjom linijom Buducnosti i ucinio je sve sto je mogao,a niko mu nije pruzao podrsku u napadu!Mozda bi se jos Mandic mogao pohvaliti zalaganjem!
Ostali kao da sabotiraju klub,trenera ili sta se vec kuva iza nasih ociju!
Stepanov,sta je ovo danas?Moze li losije?
Vukelja,jel igrao uopste?
U 70 min. se moglo primetiti da je domaci tim kondiciono pao,igraci su se istrosili i stali,ali mi kao da nismo imali zelju da iskoristimo to!Neverovatno! :evil:
Ja sam japi Image,a ti?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Bando nesposobna, nemojte nas vise brukati

Post by Владика »

Jako sam besan da bih bilo sta normalno napisao ali ne mogu a da ne naglasim neke nelogicnosti. Nasi odbrambeni igraci opet promasuju loptu i gubimo mec. Da li je toliko komplikovano izbaciti lopto? U ekipi Milosavljic, Kizito i Nastic. Pomalo neozbiljno zar ne? Koje su oni igracke velicine da bih odmah zadobili poziciju u prvom timu. Uopste nek mi neko kaze kada je Kiza probio po krilu i napravio asistenciju za gol? Na kojoj je utakmici ta cirkuska atrakcija zaustavila i ustopovala nekog protivnicklog krilnog iraca! Milosavljevic pa deran je deblji od mene(a to je stvarno tesko) i nema kondicije ni za 15 minuta a ne za utakmicu koja nam moze znaciti prvoligaski zivot!
Mozda ovaj poraz ipak treba gledati kao napredak jer nakon poraza kod kuce od Futoga i Srema minimalni poraz u Dvoru je stvarno uspeh!
Vojvodina je oblela od kancera, nikakvi lekovi, pozajmice, terapije je nece spasiti. Treba jednim ostrim hiruskim potezom odstraniti taj tumor koji olicava menadzment kluba,radna zajednica i treneri. Svima treba dati radne knjizice i zahvaliti im se na saradnji i poceti od nule.
Nema druge od spremacice pa do Ridjosica SVI NAPOLJE!!!!!!!
User avatar
Turija
Posts: 10780
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Šta reći posle opširnog izveštaja Ice, osim hvala što sve to ne moram ja da pišem, već mogu samo da dodam neke stvari?
Od svih loših na terenu, najgori je, ipak, bio sudija Tanović.U jednoj mirnoj i fer utakmici podelio je sijaset kartona neznajući zašto (ili možda on to zna?) , terao miliciju da isprazni tribinu sa našim navijačima .Srećom, selski milicajci su bili mnogo, mnogo pametniji od nalogodavca, pa su ignorisali naređenje, njegovo ili delegata Arsića. Nisam načisto, pošto se pre toga Tanović konsultovao sa njim.Inače, bio bi totalni nonsens isprazniti tako lepo popunjenu i ukrašenu tribinu sa korektnim navijačima.
Igrači, igra, postavka, 90% kako je Voja opisao, osim što nije znao da neće igrati Dunđerski i da Dvor neće iskoristiti šansu kada u kontri deda Mićić pobegne Stepanovu.
Lazarević, opet katastrofa.Poklanja gol Dvoru kada je imao čistu loptu u nogama, a Stepanov, po običaju kasni, da to ispravi.Sve više mi se čini da je Ice u pravu i da je TO NAMERNO.
Đumi će platiti cenu svoje principjelnosti ili tvrdoglavosti, što ne sklanja sabotere.Sve je to bagra koja ne razume drugi jezik osim ,,batine,,.A ima ih barem pet šest.Zato je samo jedan Bobe Pavković koji je imao snage da kaže NE, ja nisam trener marioneta.Ili ću otići ili ćete me skinuti, ali ja vodim Tim na terenu.Da je bilo još dva tri takva trenera posle njega, Voša bi se borila za Titulu i ne bi imala ovakvu upravu.
U Dvoru, Riđošić, Mijić, Rabrenović, Radoman.... ko je tu s kim, a ko je protiv koga, meni nije jasno?
Kačar katastrofa, jer je dečko umislio da zna da igra fudbal.On samo zna dobro da trči i kada to ne radi najgori je u kriminalnoj vezi.Pavlović isto.Malo, malo, pa centaršut iza gola ili izvede sam loptu u aut i slične stvari.Milosavljević, danas, ništa.Takvih imamo na prodaju.Drakulić, visok, snažan, ali nisam mogao ništa zaključiti, osim da je nespreman i neuigran.Možda bi bio opasan kada bi imao upotrebljive centaršuteve.
Nastić bi mogao biti dobro pojačanje, ali se vidi trag velike pauze i nesigurnost.Buač je nezreo za Vošu.Momak ima volje i htenja, ali je mnogo nesmotren. Svaki start je rizik za karton, čak i crveni.U napadu bezopasan.Vukelja, nekako se i borio, međutim poznati slab učinak i zamena.Todić dobar, spasao dva gola uz jednu prečku Dvorana.Kizito se zabavlja.Mandić u vezi ima samo dobru volju i ništa više.Em Džej, za neverovati, ipak, bolji od ostalih, ali sam u špicu bespomoćan u borbi sa Miloševićem.
I sve tako po 101 put.
Meni je, ipak, žao Đumija i ja bih voleo da pre vidim leđa nekim drugima, međutim, realnost je uvek surovo drugačija.Đumi je preživljavao danas, trenersku životnu dramu pored Vošine klupe i stvarno sam se zabrinuo da ga ne udari infarkt.Nas navijače je Voša već navikla na ovakve predstave, a i ulog nam se razlikuje za redove veličina.Mi smo danas u Dvoru dali samo 100 dinara za ulaz za već dosad mnogo puta viđenu, tragikomediju.Deo krivice Đumi snosi sam, samo zbog neverovatnog apsurda: što se ponašao ljudski sa neljudima i verujem da su mu sada stvari jasne, kako bi rekao Đole:sada znam gde sam grešio, gde sam nažalost bio gad, A GDE NAŽALOST NE.
Još jedna gorka potvrda poslovice: čovek se uči dok je živ.
Ne vidim izlaz, a najbliže pameti mi je rešenje koje je ponudio Voja: koliko košta da prodamo sve igrače?Igračima treba jasno reći da se ne mora novac na silu zarađivati igrajući fudbal u Voši (ako je samo on jedini motiv zbog koga se oni tu nalaze). Može se novac časno zaraditi i u npr. gradskoj čistoći.
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Podbara,nemoj se puno jediti za Cvetka on ide na more u ponedeljak.Zasluzio je veliki menadzer odmor.Po obavljo je sve poslove u klubu i sad opusteno ide na odmor.LJUDI on ce nam u crno zaviti klub.Njegove dugove i nova zaduzivanja necemo moci vratiti.A posto smo mi drzava u kojoj niko za nista ne odgovara procice kao i sve ostale lopine nekaznjeno.Mislim da je krajnje vreme da neko napise prijavu za zloupotrebu,pa da nam u klub udju finansijska policija i privredni kriminal pa da bar pocne da se pise o mahinacijama i pljacki u klubu.Valjda ce onda malo stati sa muckama.Po Icetovom i Red firminom izvestaju vidim da smo u Dvoru odigrali jadno i bedno(normalno po notama velikog trenerskog virtuoza) i da nam mac druge lige visi nad vratom vec sad.A tako sam lepo citao jutros u novinama o borbi za evropu.Stvarno se ponekad zapitam da li nas ovaj takozvani trener zaj...va.Ne promenimo li brzo trenera i ne zbijemo li redove dozivece mo sudbinu Hajduka sa Liona i vec u jesenjem delu biti sigurni putnici u drugu ligu.Pozdrav.
gabric_a

Post by gabric_a »

Sve je ovo tuzno i jadno! Banatski Dvor selo malo,malo nas je zajeb...!
Nek se nesto uradi u klubu,ali nemojte voditi ovaj klub u drugu ligu ko boga vas molim,bila bi steta i sramota za sve!
Locked