Kup Srbije - sezona 2010/11

Locked
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Mozda nam ponude zamenu domacinstva :lol:
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Одлично, правда је задовољена, џаба су мењали правила за полуфинале кад сад морају да играју између себе. Слобода је озбиљан противник, али морамо проћи ту нема разговора, и добро је што реванш играмо у НС. Ценим да ће нкп да избаци петокраку, па у финалу на победу вероватно на ромодрому. Надам се и да ће се прва играти у Ужицу, а не Лучанима. Сећам се пре коју годину утакмице у Пироту, стварно је било лепо на пуном стадиону који навија за свој клуб, а да то нису близанци. Тако ће бити и у Ужицу. То наравно не би био случај да играју са близанцима, али добро то је нека друга прича већ. Ето сад ће Ужице имати прави празник фудбала, а не грохбарски хепенинг као што ће бити случај у последњем колу!
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Da li mi to konacno vidimo pravdu. Blizanci se poubijaju medjusobno mi ako boga da ne podcenimo Slobodu eto nama ponovo finala.

Sad konacno verujem da mozemo i da osvojimo. Ukoliko Partizan izadje kao pobednik duela mi idemo na duel sa njima na Marakanu. Posto smo dva put poklekli na JNA ovo je odlicna vest za nas mozda Marakana bude konacno i srecna za nas.
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

http://www.mondo.rs/motion/play.php?vid=4978

Opet su se tesko otvarale kugle, al' ovaj put bez vracanja. :lol:
Rekoh ja da cemo izvuci Slobodu. Nece biti lako, ali ce verujem biti lakse nego da smo izvukli beogradsku gamad.
United of Vojvodina
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

У реваншу пун Карађорђе :!:

Не потцењујемо, ал се не бојимо :!:

КУП ЈЕ НАШ!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

A cuj ovog : "u prvoj kuglici nalazi se fk crvena zvezda,koju prate njihovi PRIJATELJI iz Novog Sada" :mrgreen:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3878
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Revanš kući, objektivno najslabiji protivnik-ali nikako za potcenjivanje!
Zadovoljan.
Io odio Belgrado
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

KUP IL` MARŠ
ssnigd
Posts: 3408
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Dobar zreb, medjutim ako ih potcenimo naguzice nas kao niko do sada :!: Ozbiljan protivnik, sto bi rekli po meri. Ne nadajte se da cemo lako proci u finale :wink:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Objektivno morali bi smo proći u finale i ne mislim da postoji mogućnost potcenjivanja u polufinalu kupa.Bolji smo i to ćemo pokazati već u prvom meču.Takođe, pitanje je da li ćemo uopšte i igrati u Užicu, odnosno da li će im završiti taj stadion na vreme, ipak je to Srbija.Moguće je dakle da ponovo vidimo i Lučane, vreme će pokazati uostalom.
User avatar
Simica
Posts: 156
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Post by Simica »

Obratite paznju na izjavu tehnickog sekretara musavih:
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=476258
"zvezda ide da osvoji trofej, što joj ove godine i pripada", dodao je on". Kao da su se vec sve dogovorili, meni jedan, tebi drugi,....
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Inače, a ne znam zašto se nisam ranije setio, da pojasnim malo tu situaciju oko zamene domaćinstva Slobode Sevojna i Partizana.
Užičani će im sigurno dati bodove i to je klub itekako dužan nogometnom klubu Partizan jer im je upravo Partizan prošle sezone uopšte i sredio da uđu u superligu.Ušli su na nepošten način, prvo su kupili meč sa Novim Sadom ovde (što sam ja ovde bio najavio i pre tog meča) , zatim im je Partizan sredio da Teleoptik grize protiv Kolubare u Lazarevcu kao nikad i još pride je Kolubara doživela neviđenu krađu (jer su joj namestili sudije) od koje se ni dan danas nije oporavila i sledeće sezone se seli u treću ligu (što je zaista šteta jer taj klub se za sve sam izborio bez nekih glavonja i za njih igraju mnogi igrači rodom iz malog Lazarevca) .Zbog toga su oni itekako dužni Partizanu koji ništa ne prepušta slučaju i gleda da samo njegove filijale ulaze u superligu kao što će i sada biti slučaj sa Banatom i BASK-om.Sevojno se jeste posle fuzionisalo sa Slobodom, ali taj klub je primio mnogo više kadrova Sevojna.Takođe, preko nekih članova upravnog odbora, oni su povezani i sa Zvezdom što se i dalo osetiti na onom meču u Lučanima 0:3.Svaka čast Užičanima inače, ali ovaj klub što sada igra superligu i onaj koji je prošle sezone vojevao protiv Kragujevca i Mačve su po mnogo čemu različiti.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ice, tačno tako, jako dobro si pogodio vezu. Nije Teleoptik džabe u PTL! Ne kažu džabe da su najočiglenije stvari nateže za pročitati. To je prosto ko pasulj, da "dužnici" kada uđu u JSL to ne duguju više Teleoptiku, nego direktno se prebacuje na Nogometni Klub!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

Svi znamo na kakav je nacin Sloboda usla u Superligu. A bolje bi im bilo, da su ostali onaj stari klub, pa da su recimo k'o treceligas usli u polufinale Kupa. Ovako, dozivece sudbinu kluba s Karaburme, gde ce kad im vise ne budu potrebni, "veciti" da ih otresu k'o slinu.

Sto se tice zreba, ovo je nasa prilika da se konacno domognemo finala i da otresemo jednog od "blizanaca"(najverovatnije NK).
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
fksloboda.org
Posts: 80
Joined: Sat Sep 25, 2010 9:05 pm
Location: Uzice
Contact:

Post by fksloboda.org »

Postovanje.
Ne bih da sirim diskusiju ovde na temu kako je Sloboda izbacena iz druge lige, kada je u barazu, koji nije smeo da se igra (vec je trebalo Sloboda da ostane), pokradena od strane Radomana uz reci (sta kukate, vraticete se dogodine) i isterana prakticno, iako je bila na sredini tabele (vise ispalo iz zapadne, nego iz istocne grupe, pa se napravila jedinstvena druga), a ni kako su nas posle toga sprecavali da se vratimo. Za dosta stvari smo sami krivi tj ljudi iz uprave koji su sve to precutali i odobrili, zarad da ne pricam cega, nije bitno za vas da ne zmaram, a i mi Uzicani koji smo im dozvolili da mesetare, da potkradaju Slobodu i grad. Uglavnom, isti ti ljudi su se u Slobodu vratli prosle godine, tako da ni to nije bila nasa prava Sloboda. Ovo sto sada Sloboda ima je ona infrastruktura koja pripada Uzicu, a time i Slobodi. Nije to slucajno.
E sad' ... ima istine u ovome o cemu pricate (ice), ali tacno u kojoj meri, nisam siguran 100%, svejedno, nasa borba za Slobodu, onu pravu, tek pocinje i nece bas biti lako mesetariti na otvoren nacin. Moc je u njihovim rukama, ali imamo i mi mehanizme :wink: Nadam se da ce i oni na pravi nacin shvatiti cemu treba teziti kada je Sloboda u pitanju. Polako, ali sigurno, bice to Sloboda, a u tome nam mozete svi pomoci, ako to shvatite.
Sve najbolje, jedva cekam kup, ispunila mi se zelja u zrebu. Jedva cekam ponovo da vidim NS, spremite se da napunite stadion.
U to ime evo vam jedna slika sa naseg foruma:
http://i905.photobucket.com/albums/ac25 ... odakup.jpg
U pitanju je 1974. godina Vojvodina - Sloboda, stadion cete prepoznati :wink:
a ja cu ostati duzan do daljeg par fotki koje sam napravio na istom mestu pre dve nedelej Vojvodina - Indjija.
Pozdrav.
Locked