14. kolo: Vojvodina-Smederevo

Locked

Gol utakmice po vama je...

Poll ended at Tue Nov 30, 2010 3:54 pm

1:0 Georgy Merebashvili
2
4%
2:0 Georgy Merebashvili
33
72%
3:0 Brana Ilic
1
2%
4:1 JankoTumbasevic
10
22%
 
Total votes: 46

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

14. kolo: Vojvodina-Smederevo

Post by Voja »

Evo nama vesela nedelja po pitanju izbora golova... napokon :wink:

Glasanje traje 3 dana!!!

GOLOVI:

http://www.mondo.rs/motion/play.php?vid=4924
Last edited by Voja on Sat Nov 27, 2010 11:04 pm, edited 1 time in total.
Image
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Glasao sam za Tumbin gol,kome je prethodila zaista lepa akcija!
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Dajem glas Merebi i njegovom drugom golu,takve majstorije se retko vidjaju na nasim terenima...
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

vojvodina jedna jedina wrote:Dajem glas Merebi i njegovom drugom golu,takve majstorije se retko vidjaju na nasim terenima...
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Glasao za Tumbu zbog celokupne akcije koju smo izveli. Meda izborio loptu, Brana lucidno ostavio za Lazetica, koji pokazuje nasim igracima kako se centrira i na kraju Tumba koji sve to lepo prati.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

vojvodina jedna jedina wrote:Dajem glas Merebi i njegovom drugom golu,takve majstorije se retko vidjaju na nasim terenima...
iako je gol Janka Tumbasevića lep, kao školski primer osmišljenog napada, sa efikasnom završnicom.Drugi gol Merebe je prava majstorija Vuka, pa Abua i na kraju samog strelca :hurray: retko viđen gol na našim terenima :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Meni su se dopali svi golovi.Sve jedan je odisao nekom sigurnoscu igraca,sto odavno nisam video u nasem timu.Posebno mi je lepa akcija kod Braninog gola,i kao sto rece Petrovic na SOSu,prava je steta sto ga Laza-kamikaza nije ubo iz prve.Drugi gol Merebe,prava mala minijatura.... Tumbin gol,isto prelepa akcija,a meni nekako najefektniji utisak ostavlja prvi Merebin gol.Takvo zakucavanje,rekao bih i majstorstvo,jer mislim da vise od 90% prvoligaskih igraca,ne bi pogodilo ni okvir gola iz takve situacije
Image
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:Meni su se dopali svi golovi.Sve jedan je odisao nekom sigurnoscu igraca,sto odavno nisam video u nasem timu.
Vojo, ovo si primetio super, kao da si bio na utakmici!
Ono što je mene oduševilo to je ta sigurnost na čitavom terenu, posebno na sredini i odbrani, gde su naši igrači ulazili u duele onako kako ulaze vrhunske ekipe (osim nepotrebnog ispada Mojsova na centru, kada je opravdano zaradio žuti karton).Meda je danas tu bio pravi Car arene (među odličnim borcima), i vršio konstantni pritisak napred-nazad na Smederevce.
Samo da se sad ne opiju od hvalospeva sa jednog meča.Jer, čim budu uživali u bivšima utakmicama, a ne narednim, desiće im se užasno trežnjenje.
Dakle, pamet u glavu!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Akicja kod treceg gola najbolja, fudbalska. Smiljanic prvovremeno na otvaranje Merebasvilija po levoj strani salje pas, ovaj do Abubakara koji fantasticno iz trka centrira. Centrasut iz trka, ovaj put iz sprinta, je najzahtevniji za centriranje, a Abu je doktorski to uradio, samo majstorima to polazi za nogom. Posle nije tesko bilo pogoditi.

Najlepsi gol bez dileme drugi Merebashvilijev, jel moguce da lopta nije pala nijednom na zemlju na relaciji Mitosevic, Abubakar, Merebashvili?
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8836
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Svi golovi su super, plod izradjenih akcija, ali drugi Merebin je bas onako smekerski i zato moj glas ide njemu!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Radoye wrote:Svi golovi su super, plod izradjenih akcija, ali drugi Merebin je bas onako smekerski i zato moj glas ide njemu!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Просто је невероватно са којим жаром и жељом Меребашвили улази у сваки дуел и сваки напад. Какав карактер, то је само Кавказ могао да роди.
Ево његових мајсторија док је носио дрес Динамо из Тбилисија
User avatar
djape_ns
Posts: 385
Joined: Sat Dec 13, 2008 6:34 pm
Location: Novi Sad

Post by djape_ns »

Mislim da bi ovaj covek eksplodirao, dao bi jako mnogo golova, kada bi se opustio i po utakmici uputio bar po tri suta sa distance od 16-25 m. Ima istovremeno i jak i precizan sut (koliko smo samo zalamanja videli bez konacnog suta, samo to da ispravi i prvi igrac lige)
U zivotu volim samo jedan klub, kome sam srce dao i koga cu vecno da bodrim!!!
Locked