13. kolo: Vojvodina-Indjija

Locked

Gol utakmice po vama je...

Poll ended at Wed Nov 24, 2010 6:43 pm

1:0 Nikola Lazetic
16
44%
2:0 Brana Ilic
20
56%
 
Total votes: 36

User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

13. kolo: Vojvodina-Indjija

Post by budababa »

Dva lepa gola, dosta slična, za rutinsku pobedu...

http://www.mondo.rs/motion/play.php?vid=4837
Last edited by budababa on Mon Aug 15, 2011 10:47 am, edited 2 times in total.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1362
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Гласам за гол Бране Илића :wink:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Prvi gol mi je lepši, jer je plod jako dobre akcije cele ekipe. Prezentovano je sve što postoji u fudbalu, štićenje bokova, pravovremeni pasovi, centaršut, krenja bez lopte, praćenje akcije, centaršut, realizacija. Akcija se odigrala tako što je Mitošević uputio ključni pas ka Merebashviliju, koji pre toga ide u beg. Prilikom bega, Brana Ilić odlazi sa svoje pozicije levog krila u sredinu, on i Mareba su izmenili pozicije i dodatno zbunili odbranu Inđije. Već tada sam mogao da naslutim koliko je to opasan napad, jer je Merebashvili ostao "1 na 1" sa odbrambenim igračem Inđije, i karakterističnim zalamanjem ga vara. Upućuje loptu u 16 na tacnu, i sve posle toga je bilo lako, Meda do Lazetića i gol u dalji golmanom ugao. U toj akciji je učestovala cela ekipa, ne računam golmana i štopere:

- Runi, kombinovao sa Mitoševićem i štitio, čuvao leđa levoj strani;
- Mitošević, pas;
- Brana, kretanje bez lopte;
- Mareba, već rečeno;
- Abubakar, kretanje bez lopte;
- Meda, asistent, praćenje akcije, kretanje bez lopte;
- Lazetić, praćenje akcije i egzekucija;
- Vule, štićenje i cuvanje ledja Lazetiću.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Glas za Lazetićev gol. Akcija je za nijansu lepša a i šut je bio rezantniji od Braninog.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Oba gola su sjajna i po mom ukusu. Veoma mi je tesko da se odlucim za koji da glasam. U svakom slucaju, akcije koje su prethodile golovima su nesto sto nisam video na proslim utakmicama i zbog cega sam zestoko kritikovao trenera posle utakmice u Subotici.
Kako je zacrtani plan uprave za ovu sezonu izlazak u Evropu tj. osvojiti 4. mesto, a to sa ovakvim igrackim kadrom moze da se izvede bez vecih problema. Zbog svega toga, ovim momcima treba dati slobodu u igri, pravo na gresku i oni ce to vratiti na najbolji moguci nacin.
Da se razumemo tu ne mislim na leprsavu i dopadljivu igru, nego na punu kontrolu igre. Otprilike onako kako je izgledalo 2. poluvreme kada smo imali igraca vise i rutinski priveli utakmicu kraju, stedeci snagu i cuvajuci se od eventualnih povreda i nepotrebnih kartona.
Lako cemo igrati na rezultat kad to bude neophodno, a to ce biti sledece sezone u Ligi UEFA, ali samo u gostima. :wink:

Ipak sam odlucio, glasam za Lazeticev gol. Tecna akcija po zemlji, zapoceta na nasoj polovini terena. U pripremi je ucestvovalo vise igraca, a zavrsna "sah-mat" lopta dolazi do Lazetica koji je na rutinski nacin realizuje.
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Uh... evo i mene,napokon i ja videh golove :lol:
Drzim se i dalje svog pravila (tehnicke prirode) da ne glasam,ali cu prokomentarisati golove.Prvi mi se mnogo vise dopao,jer me podsetio na slavne dane,na dane kad je cela Srbija bila zainteresovana za Vosine rezultate u Evropi,konkretno na gol Bratica Werderu,samo sto je Lazeticev udarac bio slabiji i manje atraktivan.Tako da eto i sa te strane ovaj gol mi ima neki poseban smek.Trenutno vodi Branin gol koji se meni nije dopao ni na jedan nacin,jer me nekako podsetio na golove Partizana u proslom kolu (a svi znamo,kako smo ih komentarisali ovde).
Image
Locked