12. kolo: Spartak-Vojvodina 0:1

Locked

Vaša prognoza:

Poll ended at Mon Nov 15, 2010 11:06 am

Pobeda Vojvodine
31
60%
Nerešeno
16
31%
Pobeda Spartaka
5
10%
 
Total votes: 52

kapri
Posts: 101
Joined: Tue Apr 06, 2010 6:41 pm
Location: Novi Sad

Post by kapri »

igoork wrote:Poceli ste da smarate, pa od kad znam za sebe od prvih 11 barem pola nikada nije navijalo za Vojvodinu... :roll:

Kao da smo sada otrkili toplu vodu...
:!: :!:

Nije prvi, ni poslednji, ni jedini...ne vidim u cemu je problem. Ako odigra korektno, super, u suprotnom treba ga kritikovati,pljuvati i sve redom, ali zbog lose partije a ne zbog navijacke opredeljenosti.
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

kapri wrote:
igoork wrote:Poceli ste da smarate, pa od kad znam za sebe od prvih 11 barem pola nikada nije navijalo za Vojvodinu... :roll:

Kao da smo sada otrkili toplu vodu...
:!: :!:

Nije prvi, ni poslednji, ni jedini...ne vidim u cemu je problem. Ako odigra korektno, super, u suprotnom treba ga kritikovati,pljuvati i sve redom, ali zbog lose partije a ne zbog navijacke opredeljenosti.
Problem je u tome sto on kao igrac Vojvodine svoje stavove i navijacka opredeljenja prema jednom blizancu iznosi javno preko FB. Elementarna pristojnost nalaze da takve stavove zadrzi za sebe, bar dok je igrac Vojvodine, ako ni zbog cega drugog ono iz postovanja prema nama navijacima.
...to mladost spiri u dahu kao secer u prahu sa bundevare...
kapri
Posts: 101
Joined: Tue Apr 06, 2010 6:41 pm
Location: Novi Sad

Post by kapri »

Alan Ford wrote:
kapri wrote:
igoork wrote:Poceli ste da smarate, pa od kad znam za sebe od prvih 11 barem pola nikada nije navijalo za Vojvodinu... :roll:

Kao da smo sada otrkili toplu vodu...
:!: :!:

Nije prvi, ni poslednji, ni jedini...ne vidim u cemu je problem. Ako odigra korektno, super, u suprotnom treba ga kritikovati,pljuvati i sve redom, ali zbog lose partije a ne zbog navijacke opredeljenosti.
Elementarna pristojnost nalaze da takve stavove zadrzi za sebe, bar dok je igrac Vojvodine, ako ni zbog cega drugog ono iz postovanja prema nama navijacima.
Slazem se, ali posto on ne radi tako to dosta govori o njemu kao coveku, medjutim, smatram da ipak igracki kvalitet treba da bude presudan. Naravno, neka granica mora da postoji.
User avatar
Salvador
Posts: 1085
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

Dokle god neki ljudi u upravi i igračkom kadru otvoreno budu pokazivali simpatije prema drugim klubovima mi ćemo biti neozbiljan klub, a tako će nas i drugi shvatati.
Zato bismo mi tim ljudima morali staviti do znanja da su takve stvari neprihvatljive. Naravno da je nemoguće očekivati da su svi oni navijali za Vošu pre nego što su došli kod nas, ali od tada oni moraju da pokazuju ljubav samo prema Voši.
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

EDIT: uporan, post sam ti prebacio u Temu "O Forumu i sajtu" i tamo neka se nastavi diskusija o tvom predlogu. Pozdrav!

Zeljafcv
UH!
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

И велики Интер је имао такав проблем, а не ми, клуб из провинције. :D
А и људи из управе су под упитником, некако ми је глупо даље водити расправу. Постаје право чудо како ми постојимо када се узму услови у обзир.
Locked