6. kolo: Sloboda-Vojvodina 0:0

Ocekujem

Pobedu Slobode
5
11%
Nereseno
16
35%
Nastavak 100% serije u gostima
25
54%
 
Total votes: 46

User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

јел се може негде на нету пратити текма?
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Pod hitno Vojvodina mora dovesti klasicnog napadaca, koji zna da igra glavom, moze da jednim potezom resi mec, zagradi se itd. Nazalost takvog igraca nema u domacoj ligi, pa se mora okrenuti inostranstvu!

Do tada dzaba jaka odbrana, solidna sredina terena i dobri poluspicevi Bilbija i Jao!

I pored toga se nadam pobedi danas, barem minimalnoj!
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

0-0 kraj....
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Post by newnowapv »

Bice ovo zanimljiva sezona.... citaj: bice nerviranja na pretek

Tuzno, ali ocekivano.... :roll:
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Ja cu biti zadovoljan ako protiv partizana dva puta sutnemo na gol za ceo mec. Uopste ne ironisem, to je nasa realnost.

A tek nas trener i izmene na vreme, kakva tuga. :oops:
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3874
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Nema lake pobede protiv Voše. Bravo Milinkoviću! 3 zadnja vezna i ostali smo neporaženi na Nou Kam...pardon, u Lučanima. Po taj bod smo i došli, šanse osim onog Jaovog istrčavanja pred gomana nismo ni imali, domaćin bolji, ali jedva.
Ne pamtim jalovije i neambicioznije naše izdanje, komentator lupeta o trci za titulu, a ja gledam i razmišljam da li je ovaj sastav uopšte bolji od SPS-a, Jagodine i sličnih. Nije to splet nesrećnih okolnosti, mi te mečeve nismo nikako mogli dobiti. Meda, Ađuru i Tumba+roviti Arkanovac? Žalosno. Nisam očekivao pobedu, glasao sam za nerešeno, ali sam mislio(nadao) da će to barem biti ono...uf kud nije ušla ona...kako je promašio ono...

Ma koga briga. Prošli smo u kupu, a ipak je važnije da kup i dalje ostane naš!
Io odio Belgrado
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

Treba da budemo zadovoljni ako predjemo pola. Ovih 6 suteva , kako pise u statistici meca, ja ih ne bi ni zvao tako. To su slucajne lopte koje su usle u njihov kazneni prostor. Ovo nisu fudbaleri sto igraju u Vojvodini , nego SMRADOVI koji su dosli da se rekreiraju. Ni ne treba da dobijujaju plate. Kako ih nije sramota , i njih i sve one koji tapsu na kraju ovakvih utakmica. Ja sam pre ovog meca bio veliki optimista ali takav vise necu biti sigurno.
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Heh, a kada nećete da mi verujete. :wink:
Lepo sam napisao da u Lučanima osvajamo bod, a gubimo glatko od groblja.
Po komentarima sa SOS-a na utakmici nije bilo nijedne onako prave šanse i ona je bila apsolutno nezanimljiva.Par sporadičnih pokušaja su imali i jedni i drugi, a po rečima komentatora Lazetić koji je bio starter je bio očajan i nije se ni oznojao.Kako je rekao, citiraću ga, više je pretrčao trener Sevojna Stamenković oko svoje klupe nego Lazetić na terenu. :lol:
Ne treba zaboraviti ni to da Sloboda Sevojno u stvari i ne igra kući i možete tek zamisliti kako bi se proveli u Užicu.
Sramota i jasno je da će se Partizan nakon kiksa protiv Spartaka mobilisati i iživljavati nad nama.
Eto i Ađuru je bio starter, što znači Lazetić i Ađuru unutra, a Katai i Merebašvili napolje, pa to nema veze sa pameću.
E moj Milinkoviću, izgleda da ti je Pinokio omiljeni crtani film i to onaj početni deo.
Last edited by ice on Sun Sep 26, 2010 4:18 pm, edited 2 times in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Tumbasevic, Medojevic i Ajuru zajedno na terenu!!! Jesmo to mi dosli da se branimo?! A tek Lazetic! Ocigledno da postoje igraci koji moraju da igraju po svaku cenu, sta reci posle ovoga, razocaran sam iako sam ocekivao ovako nesto, ovo nije bio fudbal, ovo je bilo jedno veliko gubljenje vremena i zivaca..
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
kapri
Posts: 101
Joined: Tue Apr 06, 2010 6:41 pm
Location: Novi Sad

Post by kapri »

Sve ispod 0-3 u sledecem kolu smatracu za uspeh. Pa ovi ne mogu 2 dodavanja da spoje ko ljudi,da su pokupili neke sa ulice imali bi veci procenat tacnih pasova. A i u odbrani skripi i mislim da smo samo pukom srecom primili samo 1 gol ove sezone. Ali hvala igracima i treneru sto su nam na vreme stavili do znanja kakve su njihove mogucnosti.
Last edited by kapri on Sun Sep 26, 2010 4:24 pm, edited 1 time in total.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Lazetić je polako, ali sigurno krenuo stopama njegovog brata sa utakmice u Tel Avivu.Sramota je da doživljavamo da čujemo izjavu da se od njega više oznojao i pretrčao trener Slobode.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Zali boze sto sam gledao ovo....bezmudna igra do karaj! Jeste bilo je borbe to stoji , ali sve ostalo je ravno... ne jednoj nuli nego...
Trener legenda :) Kad ima konferenciju za novinare mumla nesto nista ga ne razumem a ovde ne znam i a da kaze a kamoli da se prodere na igrace xaxax smesno...
Komentatori se ponadali eee sad ce Vosa sa 3 napadaca ..a ja kazem caletu nece izlazi Antwi... i gle sta bese..mudless trener ziheras.
Znam ja da smo mozda samo za nijansu bolji od ostatka lige naravno sem zvezde i partizana..
Protiv groblja ocekuje silovanje bez kondoma ..dakle em ce nas jebati em...
Ja na tu tekmu ne idem ..ne znam ni kad je ali znam da ne idem necu da se blamiram i da kidam zivce na mentole.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9839
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

kapri wrote:Sve ispod 0-3 u sledecem kolu smatracu za uspeh.
Ma....sta da ih i pobedimo,kad zaseremo na ovakvim utakmicama
Image
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

Voja wrote:
kapri wrote:Sve ispod 0-3 u sledecem kolu smatracu za uspeh.
Ma....sta da ih i pobedimo,kad zaseremo na ovakvim utakmicama
Vidi ti njega . JESI TI LUD?????? Da ih pobedimo :lol: :lol: :lol: :lol:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Za one koji su meč pratili na Arenisport, koja je bila tačno naša startna postava?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Locked