1/16 finala kupa: Sloga (Petrovac)-Vojvodina

Locked

Gol utakmice po vama je...

Poll ended at Sat Sep 25, 2010 9:00 pm

0:1 Miroslav Stevanovic
20
71%
0:2 Oumaru Abubakar
8
29%
 
Total votes: 28

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

1/16 finala kupa: Sloga (Petrovac)-Vojvodina

Post by Voja »

Evo mene,u 21h po dogovoru :wink:

Glasanje 3 dana
Image
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Boske, nema šta. Dobra lopta Medojevića i egzekucija u stilu najboljih napadača.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Iskreno,meni je Abuov gol nekako lepsi... lepsi pre svega jer je nekako ludacki krenuo glavom,na onako nisku loptu.... ne znam,kako je rezonovao,ali eto,nagradjen je zbog toga... mislim,usla je :lol:

Samo eto,sto sam ja sebi davno zacrtao da ne glasam (iz tehnickih razloga),pa ce Abu biti uskracen za jedan glas,za koji ne verujem da bi bilo sta promenio...
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

golovi....

Last edited by Voja on Wed Oct 06, 2010 10:53 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Milan
Posts: 4154
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Glasao sam za drugi gol, jer mi se izuzetno dopao početak akcije tj. ono uklizavanje da bi se sprečila lopta da izađe u aut. I nastavak akcije je lep, jedino šteta što lopta nije efektnije ušla u mrežu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Ja sam galsao ipak za prvi, pre svega zbog efektivnosti i vrlo hrabre odluke Stevanovića da ponovo šuta u golmanov bliži ugao. Iako je protiv Metalca iz maltene identične situacije promašio, odnosno Bogunović mu je odbranio šut u njegov ugao. Iz ovakvih situacija 90% igraca (što je i školski) se odlučuje da udarac uputi u dalji ugao, ali eto Boske je uporan. Što se tiče drugog gola, opet je traljavo i jedva ušla, pa je to vrlo lako mogla biti nova bruka Oumarua nakon onog promašaja praznog gola. Oumaru je u toj situaciji loše procenio let lopte i krenuo galvom na nju, pa je sve to izgledalo pomalo i smešno, a u greškama mu se pridružio i golman Sloge koji je već bio na toj lopti i dopustio da mu se ona izmigolji ispod njega. Tako da je drugi gol po meni plod niza grešaka i jednih i drugih!
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Боске дефинитивно, јер како каже Маре овај други гол је некако траљав.
Locked