Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

ristoo7 wrote: Када видим ко се све рекламира за време утакмице
Sad me podseti...
Niko nije prokomentarisao da nam je kladionica Soccer novi sponzor?
Da li je to nagoveštaj nekih "čudnih" rezultata u budućnosti?
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

DUB wrote:
ristoo7 wrote: Када видим ко се све рекламира за време утакмице
Sad me podseti...
Niko nije prokomentarisao da nam je kladionica Soccer novi sponzor?
Da li je to nagoveštaj nekih "čudnih" rezultata u budućnosti?
Na tekmi sam prokomentarisao da je to znak da ulazimo u porodicu velikih klubova kojima su sponzori kladionice, kao npr. Milan i sl
UH!
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Post by dulajlo »

a ja se sve vreme pitam shta je taj soker.

nista, ako je kladionica sponzor moje Vojvodine, moram poceti da se kladim.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3878
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

dulajlo wrote:a ja se sve vreme pitam shta je taj soker.

nista, ako je kladionica sponzor moje Vojvodine, moram poceti da se kladim.
I prestati da pratis fudbal, i poceti gledati Soccer kao braca ameri :wink:
Io odio Belgrado
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1416
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Mene najvise nervira kod nas,sto se tice marketinga,sto kad dovodimo pojacanja pred novinarima ih predstavljamo sve zajedno,npr ove sezone smo doveli njih 5 i svih pet su bili predstavljeni na jednoj konferenciji za novinare,mislim da u koliko bih kao i svi,cim potpisemo sa igrace sazvali koferenciju dali coveku dres,sal i predstavili ga,postigli mnogo vise,a ne ovako,cekam mesec dana da vidim jel neko dosao il nije :?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Kakva sad kladionica? Nit cuo nit video za to..
Elem thema je dobra... zasto Vosa nema nekog dobro jakog sponzora?
Recimo NIS ili nesto slicno odavde ili recimo UNIBET , ne znam lupam AGFA i slicno?
Mozda to nekom ovde nije u interesu? Ili smo suvise mali za tako nesto?
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Igranje prijateljskih utakmica van NS trebalo bi uvek da bude iskorišćeno da bi se promovisao naš klub i da bi se regrutovali novi navijači.
To bi svakako trebalo da bude razrađen koncept, odnosno skup nekih isplaniranih aktivnosti sa podeljenim ulogama, da kažemo neka vrsta "kalupa".
Najjednostavnije je svakako da se otštampa neki prikladan/jednostavan i jeftin/promo materijal o klubu i navijačima i deli svakom posetiocu takvih utakmica.Toga bi se trebalo prihvatiti i klub i navijači, pre svega Firma.Naravno, moglo bi se još nešto/svašta/ osmisliti, pomalo je glupo samo da se pojavi ekipa izađe iz busa da odigra utakmicu i da se posle ide na krkanje.
U tom smislu pozdravljam, doduše trapav i nekoordiniran potez u Gospođincima kada je gledaocima deljen određen materijal pre svega od strane Firme.
Bilo je zadovoljstvo gledati ljude kako pažljivo čitaju dobijen materijal.Pogotovo je bio efektan materijal sa slikama igrača Vojvodine koje su potom i prepoznavali na terenu.
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

Posto sam lenj i jos uvek nisam kupio propusnicu, da li mi neko moze reci da li to mogu da uradim subotom u V(j)eterniku i do koliko sati?
Zahvaljujem.
UH!
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

uporan wrote:Posto sam lenj i jos uvek nisam kupio propusnicu, da li mi neko moze reci da li to mogu da uradim subotom u V(j)eterniku i do koliko sati?
Zahvaljujem.
NE!
Prosle subote odem na Vjeternik oko pola 10 u nameri da kupim sezonsku, kad tamo nikog, kucaj obilazi ali i dalje nikog, nekako nabasam na cinimi se tetkicu koja mi kaze da nema nikog i da nema sanse da kupim tog dana kartu, ok mislim se ja nista novo kupicu kartu na stadionu na blagajni, odem do blagajne sat vremena pred pocetak utakmice i devojka na salteru kaze da se sezonske ne prodaju na blagajni i da idem u Vjeternik........
zakljucak, sta ce nam sezonske, sta ce nam karte u opste , zasto bi smo uopste i isli na stadion, j****a nas Vosa , bolje da navijamo za neki drugi klub! :oops:
Jedna je crvena a druga je bela....
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

buraz wrote:
uporan wrote:Posto sam lenj i jos uvek nisam kupio propusnicu, da li mi neko moze reci da li to mogu da uradim subotom u V(j)eterniku i do koliko sati?
Zahvaljujem.
NE!
Prosle subote odem na Vjeternik oko pola 10 u nameri da kupim sezonsku, kad tamo nikog, kucaj obilazi ali i dalje nikog, nekako nabasam na cinimi se tetkicu koja mi kaze da nema nikog i da nema sanse da kupim tog dana kartu, ok mislim se ja nista novo kupicu kartu na stadionu na blagajni, odem do blagajne sat vremena pred pocetak utakmice i devojka na salteru kaze da se sezonske ne prodaju na blagajni i da idem u Vjeternik........
zakljucak, sta ce nam sezonske, sta ce nam karte u opste , zasto bi smo uopste i isli na stadion, j****a nas Vosa , bolje da navijamo za neki drugi klub! :oops:
Upravo zbog toga što sam pokušao sat vremena pre tekme u subotu da kupim kartu na blagajni stadiona sad postavljam ovo pitanje. Znači nisam jedini. Hvala na odgovoru.
UH!
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

uporan wrote:
buraz wrote:
uporan wrote:Posto sam lenj i jos uvek nisam kupio propusnicu, da li mi neko moze reci da li to mogu da uradim subotom u V(j)eterniku i do koliko sati?
Zahvaljujem.
NE!
Prosle subote odem na Vjeternik oko pola 10 u nameri da kupim sezonsku, kad tamo nikog, kucaj obilazi ali i dalje nikog, nekako nabasam na cinimi se tetkicu koja mi kaze da nema nikog i da nema sanse da kupim tog dana kartu, ok mislim se ja nista novo kupicu kartu na stadionu na blagajni, odem do blagajne sat vremena pred pocetak utakmice i devojka na salteru kaze da se sezonske ne prodaju na blagajni i da idem u Vjeternik........
zakljucak, sta ce nam sezonske, sta ce nam karte u opste , zasto bi smo uopste i isli na stadion, j****a nas Vosa , bolje da navijamo za neki drugi klub! :oops:
Upravo zbog toga što sam pokušao sat vremena pre tekme u subotu da kupim kartu na blagajni stadiona sad postavljam ovo pitanje. Znači nisam jedini. Hvala na odgovoru.
Svi oni koji rade i nemogu radnim danom da izadju sa posla i kupe kartu to nece moci da urade ni subotom!
Verovatno je to zamisao!
Jedna je crvena a druga je bela....
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Post by dulajlo »

uporan wrote:Upravo zbog toga što sam pokušao sat vremena pre tekme u subotu da kupim kartu na blagajni stadiona sad postavljam ovo pitanje. Znači nisam jedini. Hvala na odgovoru.
nisi dovoljno uporan :)
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

dulajlo wrote:
uporan wrote:Upravo zbog toga što sam pokušao sat vremena pre tekme u subotu da kupim kartu na blagajni stadiona sad postavljam ovo pitanje. Znači nisam jedini. Hvala na odgovoru.
nisi dovoljno uporan :)
Izgleda...
UH!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ja i dalje ne razumem čemu reklama za Sportal-ov sajt na zvaničnom sajtu kluba, još u onolikim dimenzijama. Taj šljamovski portal je poslednju vest o FKV objavio pred utakmicu sa zeničkim Čelikom. Kakav je to dil u pitanju, ko tu kome i zašto izlazi u susret, 'ajde ako je neko upućen neka nam objasni svima ovde. Umesto da se orijentišemo ka lokalnim medijima, što je prirodno, mi ovim copy-paste imitatorima novinarske profesije dajemo više od 5 piksela prostora na sajtu. I šta dobijamo zauzvrat? Terajte taj ološ u vražju mater, pa na smrdljivom "javnom servisu" se češće pomene ime Vojvodina!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1353
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

http://www.fcvojvodina.co.rs/strane/ves ... rderbi.pdf
Jel to neko tovari partizane ili se potkrala greska? :mrgreen: Obratite paznju na njihov grb
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Post Reply