SP u fudbalu - Juzna Afrika 2010

User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

Koliko mi je zao Urugvaja kao da smo mi igrali....

Da li postoje reci kojima se moze opisati Diego Forlan, ja ne mogu da se nadivim toj ljudini i igracini.
sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

etxeberria wrote:Koliko mi je zao Urugvaja kao da smo mi igrali....

Da li postoje reci kojima se moze opisati Diego Forlan, ja ne mogu da se nadivim toj ljudini i igracini.
Baš to! Pola večeri na tvrđavi juče sam sa drugarima proveo kukajući o njegovoj prečci...definitivno zaslužuje da bude igrač prvenstva, čovek je one man team, izvodi sve prekide, kornere, šutira...Ali Muslera je juče baš zakazao...Da su barem dva od ta tri Kloseova, pa da ima i čemu da se radujem u porazu Urugvaja, ali ništa od toga :(
Io odio Belgrado
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Joj koji cigani i jedni i drugi! Ja bi im dao jos jedno 5 kartona minimum, odvratni su bili. Smorna utakmica, ne znam da li je ovo bas najgore finale u istoriji ali je sigurno zestoka konkurencija onome iz 1994.

Na kraju ipak Spanci, cini mi se zasluzeno, bili su za nijansu manje losi od Holandeza!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Duvaju u vuvuzele pod mojim prozorom :lol:
User avatar
etxeberria
Posts: 352
Joined: Wed Dec 17, 2008 8:32 pm
Location: tamo gde sam rodjen i odrast`o

Post by etxeberria »

sam svoj najveci neprijatelj
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

etxeberria wrote:Zlatna lopta

http://www.b92.net/sport/sp2010/vesti.p ... 44880&fs=1

BRAVO :!:
Zasluzeno!!!
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

etxeberria wrote:Zlatna lopta

http://www.b92.net/sport/sp2010/vesti.p ... 44880&fs=1

BRAVO :!:
Е сад ми је драго ко да је Лане добио. :cheers:
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Nas drugar Ice je bio blizu u svojoj prognozi.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Radoye wrote:
etxeberria wrote:Zlatna lopta

http://www.b92.net/sport/sp2010/vesti.p ... 44880&fs=1

BRAVO :!:
Zasluzeno!!!
Ja sam bio ubeđen da će po automatizmu titulu dodeliti Davidu Vilji ili Snajderu u zavisnosti ko dobije finale, ali se ispostavilo da su realniji nego što sam mislio!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Zasluzeno jeste,ali ne bi mnogo pogresili ni da su Vilji dodelili titulu.Postigao je 5 golova od kojih su 3 odlucivala pobednika.Svaka cast obojici,kao i Snajderu :!:
Napred Voso!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Izvor: http://www.alo.rs/sport/29038/Bata_Tole_odlazi
Ratko Butorović, prvi čovek Vojvodine, prozvao Tomislava Karadžića
Bata: Tole, odlazi!

Sreda - 14.07.2010
Predsednik Vojvodine Ratko Butorović smatra da je prvi čovek FSS-a Tomislav Karadžić isključivi krivac za ranu eliminaciju „orlova“ sa Mondijala u Južnoj Africi!


Čelnik novosadskog superligaša napominje da igrači i selektor Radomir Antić zaslužuju sve čestitke za napor koji su uložili na Svetskom prvenstvu, ali dodaje da oni nisu krivi, pošto nisu imali adekvatnu podršku ljudi sa Terazija.
- Evidentno je bilo da su se igrači borili i dali sve od sebe, ali ih oni koji su išli tamo da se slikaju i poziraju, nisu podržali na pravi način. Gde su bili čelnici FSS-a? Ja ih nisam video u prvom redu kada je trebalo da podrže selektora Antića i igrače - ističe Butorović u razgovoru za „Alo!“
Predsednik Vojvodine kaže da mu smeta što je Tomislav Karadžić upro prstom u selektora Antića, samo dan posle eliminacije, tvrdeći da će mu smanjiti platu.


- Pa što si mu, majstore, dao toliki ugovor? Lako je prebaciti krivicu na drugoga, a šta je sa vašom odgovornošću, predsedniče? Ko je kriv za 5. mesto Vojvodine prošle sezone? Pa ja, naravno, jer sam ja doveo trenera. Tako je i sa Karadžićem. On je isključivi krivac za debakl na Mondijalu, a ne Radomir Antić - smatra Butorović.Bata Butorović, takođe, ističe i da je predsednik FSS-a izgubio svaki integritet, odnosno da ga niko u FIFA više ne tretira ozbiljno.
- Sve se videlo na primeru one sramotne kazne od četiri utakmice za selektora Antića. Mi smo oštećeni na tom meču za čist penal i prolaz u drugi krug, a naš selektor je drakonski kažnjen. Isti sudija je oštetio i Englesku, ali se njima FIFA izvinila. A zašto se nije izvinila Srbiji? Pa zato što Karadžić nema takav integritet i niko ga u FIFA ne shvata ozbiljno - napominje Butorović.
Predsednik Vojvodine podvlači da selektor Antić, kao najbolji srpski stručnjak, i dalje ima punu podršku ovog kluba.
- Ja prvi imam pravo da budem ljut na Antića, jer nije poveo najboljeg i najmlađeg srpskog golmana Željka Brkića na Svetsko prvenstvo, dok prvi strelac lige Dragan Mrđa nije odigrao ni minut, iako je bio u sjajnoj formi. Ipak, nemam nameru da napadam Antića, koji najbolje radi svoj posao i mi boljega od njega nemamo - zaključuje Ratko Butorović, predsednik Vojvodine.

Voša se pojačala
Vojvodina je ponovo rekonstruisala tim, dovela ozbiljna pojačanja poput Brane Ilića, Milovana Milovića ili Abubakara Oumarua, kao i novog trenera Zorana Milinkovića. Predsednik Butorović se nada da će ovaj potez doneti rezultatski pomak.
- Imaćemo dobar tim. Jeste da smo i prošle godine uradili nešto slično, ali verujem u uspeh, jer sam optimista. Želim da Vojvodina u novoj sezoni igra lepo i, što je najvažnije, pošteno - poručuje Butorović.

M. Zdravković
Komentar suvišan!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Lako je prebaciti krivicu na drugoga, a šta je sa vašom odgovornošću, predsedniče? Ko je kriv za 5. mesto Vojvodine prošle sezone? Pa ja, naravno, jer sam ja doveo trenera. Tako je i sa Karadžićem. On je isključivi krivac za debakl na Mondijalu, a ne Radomir Antić - smatra Butorović.

:shock: Na teskim je drogama.
United of Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

One and only wrote: :shock: Na teskim je drogama.
Pa dosta je da ga vidis kako se oblaci...
limanfkv
Posts: 2834
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Neka ga je napao, i treba. Stoji sve sto je Bata rekao, mada mislim da sad bocka glavatog Toleta zbog mafijanja Napretka i Dragise da se izbaci Hajduk i Dzomba.

Kakva ekipa u samo jednoj recenici.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

limanfkv wrote:Kakva ekipa u samo jednoj recenici.
Image
Locked