Sezona 2009/10 - momenti za pamcenje

aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Када је Соса против офк-е кренуо да се дере "Драгане!!!", одмах сам се сетио....
http://www.youtube.com/watch?v=93SyNbLSQVk
:lol:
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

Medino uzimanje lopte posle drugog primljenog gola, nosenje iste na centar i deranje tj bodrenje ostalih i tada i posle prvog datog gola.

Takodje i taj zemljani bazen na kom je danasnja tekma odigrana
...ti si nasa prva ljubav...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Zaboravismo na ovu temu, pa da je upotpunimo sa momentima sa zadnje utakmice u sezoni 2009/2010, Vojvodina - Napredak. Slike sam preuzeo sa bratskog sajta (Stoik i Slaninarka). Reč je o 2 nesvakidašnja detalja koja ću pamtiti zauvek:

Pas pre utakmice:
Image

Sudija svira kraj pre 90-tog minuta:
Image
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Zeljo, nije sudija svirao kraj pre isteka 90-og minuta.

Semafor je brljavio par puta tokom meca, tako da je za vreme merodavan sudijski sat. :D
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ipak je sudijski Kasio ili Svoč zabrljavio. Kako najsavremeniji semafor, kao što imaju Real Madrid i Chelzi da zabrljavi? Ja u životu nisam video da je ijednom zabrljao :mrgreen: :D :lol: :P
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Zeljafcv wrote:Ipak je sudijski Kasio ili Svoč zabrljavio. Kako najsavremeniji semafor, kao što imaju Real Madrid i Chelzi da zabrljavi? Ja u životu nisam video da je ijednom zabrljao :mrgreen: :D :lol: :P
:D

ali zato nikada ne zabrljavi prilikom prikaza nasih mocnih sponzora, cista slucajnost. :lol:
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3828
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Lala sa zapada wrote:
Zeljafcv wrote:Ipak je sudijski Kasio ili Svoč zabrljavio. Kako najsavremeniji semafor, kao što imaju Real Madrid i Chelzi da zabrljavi? Ja u životu nisam video da je ijednom zabrljao :mrgreen: :D :lol: :P
:D

ali zato nikada ne zabrljavi prilikom prikaza nasih mocnih sponzora, cista slucajnost. :lol:
Pa kad sponzori nemaju problematična slova kao Mrđa aka Mrdja :D . A i za njih nije potreban super advanced softver za high tech potrebe kao što su vreme i brojevi :wink:
Io odio Belgrado
Locked