Lav Kup Srbije - sezona 2009/10

Locked
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Ultra slanina wrote:ЕДИТ: За оне који постују и на форуму фкв, пошто не могу да се региструјем тамо пренесите да момак који је јуче пао у несвест има проблема, кад год га стрефи мало јачи адреналин позли му. Неће ићи сутра са нама нажалост. :(
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ajmo ljudi,jos samo jedan dan je ostao da iscimamo sve ljude kojima je Vojvodina u srcu,da prelome i krenu sa nama sutra put Beograda!Doslo je vreme za trofej i jedino svi zajedno mozemo da ga osvojimo :!:
Napred Voso!
Junior FCV
Posts: 10
Joined: Mon Apr 19, 2010 7:46 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior FCV »

A glavni sudija i jedan pomocnik iz bg-a... :oops:
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2684
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Junior FCV wrote:A glavni sudija i jedan pomocnik iz bg-a... :oops:

Судијска комисија ФСС је на састанку одржаном 4. маја 2010. године, са почетком у 11,30 часова у просторијама Фудбалског савеза Србије одредила службена лица за утакмицу финала ЛАВ купа Србије ФК Војводина - ФК Црвена Звезда, која се игра 5. маја 2010. године са почетком у 20,30 часова на стадиону ФК Партизан.

Судија: Станковић Драгомир, Београд

Судија помоћник 1: Радојчић Игор, Београд

Судија помоћник 2: Томичић Никола, Сремски Карловци

Четврти судија: Глођовић Владо, Врбас

Посматрач суђења: Жутић Ђорђе, Петроварадин

Делегат: Марковић Драган, Београд
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Malo pre mi rece kolega da u Univerexportu ALBA, za 5 kupljenih piva daju kartu za sever za finale kupa! Zar je moguce u nasem gradu da se to radi?!
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Stexman wrote:Malo pre mi rece kolega da u Univerexportu ALBA, za 5 kupljenih piva daju kartu za sever za finale kupa! Zar je moguce u nasem gradu da se to radi?!
A sever, navodno, rasprodat?! Živ je Gebels, umro nije...

Malopre sam bio u tom marketu i vidim da neke dve promoterke startuju čovu koji je bio ispred mene u redu za kasu, i spominjaše nešto utakmicu i karte, ali nisam čuo ceo divan. Dakle, dima ima, a vatre će biti sutra kako god okrenemo. Bitni smo mi koji ćemo biti na južnoj tribini...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

AUTOBUSI OTKAZANI, OSTAJE SAMO VOZ I PRIVATNA REZIJA!!!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Post by tulip »

budababa wrote:
Stexman wrote:Malo pre mi rece kolega da u Univerexportu ALBA, za 5 kupljenih piva daju kartu za sever za finale kupa! Zar je moguce u nasem gradu da se to radi?!
A sever, navodno, rasprodat?! Živ je Gebels, umro nije...

Malopre sam bio u tom marketu i vidim da neke dve promoterke startuju čovu koji je bio ispred mene u redu za kasu, i spominjaše nešto utakmicu i karte, ali nisam čuo ceo divan. Dakle, dima ima, a vatre će biti sutra kako god okrenemo. Bitni smo mi koji ćemo biti na južnoj tribini...
Ovu informaciju trebalo bi preneti u sve staračke i penzionerske klubove, pa neka im oni napune sever.
DAJ GOL!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Loše vesti. :evil:
Ajde ljudi dok još ima vremena uložite i zadnji atom snage i zovite sve redom na utakmicu.Lepite nalepnice i plakate gde stignete.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

grof zekula wrote: Посматрач суђења: Жутић Ђорђе, Петроварадин
Jel bar ovaj ''nas''?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Stoik wrote:
Ultra slanina wrote:ЕДИТ: За оне који постују и на форуму фкв, пошто не могу да се региструјем тамо пренесите да момак који је јуче пао у несвест има проблема, кад год га стрефи мало јачи адреналин позли му. Неће ићи сутра са нама нажалост. :(
Eto šta sve ljude može da strefi zbog naše Voše.
Nadam se da će momak biti dobro, a mi ćemo dati sve od sebe i za njega.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Vojvodinas
Posts: 66
Joined: Wed Mar 10, 2010 3:14 pm
Location: NS-BG

Post by Vojvodinas »

Ja dovodim 10 ljudi na zapad,toliko ce biti nasih pristalica,ili onih koji se tako osecaju :D ,bicemo smesteni na jugo-zapadu ,tj, na zapadu blize jugu pa ko bude na zapadu da dodje tamo da budemo blize nasima!

BOG NAM POMOG'O! :o
STO SE RADI
Panucci
Posts: 73
Joined: Wed Jul 08, 2009 2:12 pm
Location: Novi Sad

Post by Panucci »

grof zekula wrote:ISTOČNA TRIBINA, BLIŽE JUGU, biće sektor na kome će sedeti oni koji budu išli u Klupskoj varijanti (autobusi kreću u 17h).

Kako i kuda god, kupite karte (za istok, jug...) na vreme, pa da pohrlimo u Bg.
A sta bi sa ovim? hocemo i dalje biti odvojeni od ciganije mi na istoku? ja ponesen ovom vescu, a sve u nameri da dovedem sto vise ljudi, uzeo istok... :evil:
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti
User avatar
Stexman
Posts: 2575
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Panucci wrote:A sta bi sa ovim? hocemo i dalje biti odvojeni od ciganije mi na istoku? ja ponesen ovom vescu, a sve u nameri da dovedem sto vise ljudi, uzeo istok... :evil:
Stara Garda wrote:AUTOBUSI OTKAZANI, OSTAJE SAMO VOZ I PRIVATNA REZIJA!!!
Panucci
Posts: 73
Joined: Wed Jul 08, 2009 2:12 pm
Location: Novi Sad

Post by Panucci »

Stexman wrote:
Panucci wrote:A sta bi sa ovim? hocemo i dalje biti odvojeni od ciganije mi na istoku? ja ponesen ovom vescu, a sve u nameri da dovedem sto vise ljudi, uzeo istok... :evil:
Stara Garda wrote:AUTOBUSI OTKAZANI, OSTAJE SAMO VOZ I PRIVATNA REZIJA!!!
Stexman, video sam da su otkazani autobusi, zato sam i pitao da li cemo mi koji idemo u privatnoj reziji ipak biti odvojeni od gamadi...zna li neko? ide li neko na istok, da idemo grupisano?
Ako kanis pobijediti, ne smijes izgubiti
Locked