Kizito - Uganda

User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Кизито је играо пријатељску у Каћу, да ли се то нешто променило или сам ја превелики оптимиста?
User avatar
Turija
Posts: 10665
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

AntonioKasano wrote:Кизито је играо пријатељску у Каћу, да ли се то нешто променило или сам ја превелики оптимиста?
:!: :D
PS
u najavi za večerašnju emisiju ,,Naši stranci" na RTV, priča Kiza kako mu ćerka Vesna pita mamu (pošte se one trenutno nalaze u Ugandi): kad ćemo kući? i kada će pasti ono belo (misleći na sneg) :lol:
Eh, ti klinci :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Turija wrote:
AntonioKasano wrote:Кизито је играо пријатељску у Каћу, да ли се то нешто променило или сам ја превелики оптимиста?
:!: :D
PS
u najavi za večerašnju emisiju ,,Naši stranci" na RTV, priča Kiza kako mu ćerka Vesna pita mamu (pošte se one trenutno nalaze u Ugandi): kad ćemo kući? i kada će pasti ono belo (misleći na sneg) :lol:
Eh, ti klinci :wink:
Turija, da li se i Vesna plasi Fruske Gore i opasnih zivotinja u njoj? :D
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Post by tulip »

Kažu da Kiza nije licenciran.
Jedan sam od zastarelijih slaninara. Pratim Vošu još od generacije Ličketa, Jurčića, Novoselca, Vase, Pere... pa ne razumem u potpunosti ovo "nije licenciran za polusezonu. Toga valjda tada nije bilo.
Da li Kiza može sada da se licencira ili makar da se licencira samo za kup utakmice!?!
Šta znači licencirati igrača? Kako može, naprmer, da debituje neki omladinac tokom sezone, ako nije tokom priprema bio licenciran???
DAJ GOL!!!
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

Vracajte Kizita !
Butorovicu-THE END !!!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2677
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

tulip wrote:Kažu da Kiza nije licenciran.
Jedan sam od zastarelijih slaninara. Pratim Vošu još od generacije Ličketa, Jurčića, Novoselca, Vase, Pere... pa ne razumem u potpunosti ovo "nije licenciran za polusezonu. Toga valjda tada nije bilo.
Da li Kiza može sada da se licencira ili makar da se licencira samo za kup utakmice!?!
Šta znači licencirati igrača? Kako može, naprmer, da debituje neki omladinac tokom sezone, ako nije tokom priprema bio licenciran???
Znam da nije isto licencirati svog igrača (Kiza je pod ugovorom i član je FKV) i novog koji je član drugog kluba (za to je ISTEKLO vreme). Može biti da se ovo prvo da urediti...ako je volje! To logički pretpostavljam jer često bude da neki klinac u nekom klubu zaigra odjednom, a do tada nije...njihov je član, pa može.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Klinac iz omladinskog pogona moze da se registruje tokom cele sezone, po tom pitanju ne postoje zabrane, i tako je u celoj Evropi, sve u svrhu davanja sanse mladim igracima iz sopstvenog pogona!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Post by tulip »

KIZITO Nestroy
Molim Te da se vratiš u tim i da spaseš moju Vošu katastrofe kojoj stremi u ovoj sezoni.
Please Kizo
DAJ GOL!!!
Locked