pozz... :)))

User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Stepi, ulepšao si nam svima ne dan, već godinu, čoveče!!!

Idemo, ko je sledeći? Ranko, Gojko, Krasa, Lane (itd, itd...), idemo momci, ovde ste među najrođenijima!!! 8)
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Marcello wrote:Stepi, ulepšao si nam svima ne dan, već godinu, čoveče!!!

Idemo, ko je sledeći? Ranko, Gojko, Krasa, Lane (itd, itd...), idemo momci, ovde ste među najrođenijima!!! 8)
:!: :!: :!:
Uvek smo prednjačili po toj ljudskoj i sportskoj dimenziji Kluba.Zato nam 100 godina niko i ne može ništa.A, pokušavali su mnogi, na stotinu načina.
Hvala Ti Milane na priključenje najiskrenijim navijačima!
Djumi, Brka, Meda.... i svi ostali naši igrači, koji su odgovarali na pitanja navijača, registrovani na ovom mestu. Pa ko još ima, osim FK Vojvodine, ovakve Forume?
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Milan Stepanov se teže povredio na utakmici protiv Barse, tako da razmišlja o prinudnom dolasku kući, tj na tretman kod doktorke Marijane Kovačević?O kakvoj je povredi reč, možda bi mogli ovde više saznati?Zaista veliki maler za Stepija :cry:
Želim mu brz oporavak.Da što pre zauzme svoje mesto u timu i nastavi sa uspešnim igrama u španskoj Primeri :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Pridruzujem se Turijinim zeljama za sto brzi oporavak.

Steta, uvek se dobrim momcima dogadjaju ovakve stvari.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Lala sa zapada wrote:Pridruzujem se Turijinim zeljama za sto brzi oporavak
Locked