12. kolo: Vojvodina-Borac

Locked

Gol utakmice po vama je...

Poll ended at Tue Nov 24, 2009 6:08 pm

1:0 Dragan Mrdja
5
21%
2:0 Dragan Mrdja
17
71%
3:0 Dragan Mrdja
2
8%
 
Total votes: 24

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

12. kolo: Vojvodina-Borac

Post by Voja »

Utakmica na nasem stadionu, tako da ste verovatno vecina vas vec videli golove, pa izvolite...

p.s. glasanje otvoreno 3 dana

EDIT: Golovi sa utakmice: http://www.youtube.com/watch?v=hxAlVWaYuVg
Image
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Е мени су били свечари, тј. слава...па нисам био у прилици да дођем...јел може линк голова?
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Glasam za treci gol Mrdje, ne toliko zbog same realizacije, koja je bila formalnost, vec zbog Tadicevog uzimanja lopte i visprenog driblinga, posle cega je usledila "tacna" za kapitena...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
milos
Posts: 78
Joined: Mon Sep 28, 2009 10:55 am

Post by milos »

prvi gol je bio fenomenalan
ssnigd
Posts: 3365
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Glas ide drugom golu Mrdje, jer on retko kada tako dobro odreaguje glavom. Ovaj put je bio odlican, u stilu rasnog golgetera. Lopta plasirana tacno tamo gde golman ne moze ni da pomisli da je odbrani.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9679
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Uh... prvi gol mi je nekako veoma jeftin (posmatrah golmana i njegovu reakciju),treci gol je onako pao iz nicega (nisam ljubitelj takvih golova),ali zato ovaj drugi je bas ono,po mom ukusu,veoma efektan,fudbalski... zato moj glas ide njemu
Image
User avatar
Turija
Posts: 10669
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:Uh... prvi gol mi je nekako veoma jeftin (posmatrah golmana i njegovu reakciju),treci gol je onako pao iz nicega (nisam ljubitelj takvih golova),ali zato ovaj drugi je bas ono,po mom ukusu,veoma efektan,fudbalski... zato moj glas ide njemu
100% delim mišljenje sa mojim drugom Vojom.Eto, može i to da se desi, :lol: kao što i Mrđa može da da gol glavom.
Akcija i gol, pravi školski.Izvanredan centaršut Medojevića i na pravom mestu Mrđa i lopta.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked