Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Dajte da ostavimo po strani to odakle koji fudbaler dolazi i kakvo mu je poreklo. Jedino merilo jeste teren i ucinak na njemu.

P.S. Tema topika jesu Pripreme :idea:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Znaci pripreme su bile teske, trener je... :D apsolutno podrzavam, vratimo se na temu :!: :!: :!:
JBŠ fabrike, svi na polje, svi na fudbal, da trenirate.. ajd zdra`o..
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Војводина гостује у Темишвару али без Ђуре и Плеча. Ађуру ће се опорављати од повреде следећих 20-так дана. Опширније
Samo napred Vojvodina!!!
User avatar
Milan
Posts: 4232
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Više me brine izostanak Pleča sa ove utakmice nego Đure. Potrebno nam je što više prijateljskih utakmica da bi nam se odbrana što bolje uigrala. Rivali nam i dalje olako dolaze do stopostotnih šansi. Mada, nije mi jasno zbog čega neće biti Pleča. Koliko se sećam, rečeno je da je dobio dozvolu za odlazak kući, ali da se vraća do utakmice u Temišvaru. Mora da mu je Kiza davao savete za kašnjenje na pripreme... :roll:
POŠTO OBRAZ ???!!!
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Meni je odmah zvucalo nelogicno da je otisao u ponedeljak u Brazil ali da se vraca u petak, koja je svrha odlaska na jedan ili dva dana.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Poli Timişoara - Vojvodina Novi Sad 1-1 (Stjepanovic 90min.)(kraj)

Vojvodina: Kesic - Lakic, Gvozdenovic, Karan, Lovric - Medojevic, Tumbasevic, A. Stoica, Kuthisishvili - Maksimovic, Smiljanic
REZERVE: Ristic, Pekovic, Djurovski, Stjepanovic, Zogovic, Vulicevic, Mrdja

Image

Prvo poluvreme ujednaceno,imali smo sut Stoice u 3 minutu iz slobodnjaka i sansu Maksimovica (kratak) u 27.minutu na pas Smiljanica
Last edited by Voja on Sun Sep 06, 2009 7:28 pm, edited 2 times in total.
Image
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Bas sam hteo da pitam sta se dogadja sa Lakicem kad ono eto ga u postavi. Svaka cast Vojo na izvestaju.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Na tribinama oko 2000 gledalaca mislim,igra se valjda na nekom pomocnom terenu.U 58. minutu Djurovski umesto Stoice,ocigledno dosadna utakmica,bez sansi.

Evo,samo sto napisah post,udje nam sut sa 18 metara,u 71.minutu :twisted: :cry:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:Poli Timişoara - Vojvodina Novi Sad 0-0 (45.min)

Vojvodina: Kesic - Lakic, Gvozdenovic, Karan, Lovric - Medojevic, Tumbasevic, A. Stoica, Kuthisishvili - Maksimovic, Smiljanic
REZERVE: Ristic, Pekovic, Djurovski, Stjepanovic, Zogovic, Vulicevic, Mrdja

Prvo poluvreme ujednaceno,imali smo sut Stoice u 3 minutu iz slobodnjaka i sansu Maksimovica (kratak) u 27.minutu na pas Smiljanica
Meni vrlo interesantan i dosta snažan sastav, što govori i dobar rezultat i odnos snaga na terenu, protiv jake Politehnike.
Možda smo malo zatvoreniji, ali smo zato mnogo sigurnije (nema promaje).Čini mi se da igramo bez klasičnog špica, ali sa 2 veoma brza krila, dva zadnja i jedan ipo prednja vezna, što donosi čvrstinu timu, a potencijalno veliku opasnost odbrani protivnika, jer brzi Smiljanić i Maksimović mogu lako da pobegnu svakoj odbrani.Dok, nešto iza njih stiže Hucišvili, kao špic ili ofanzivni vezni, a iza njega i Stoica.
Videćemo kako će sve to funkcionisati do kraja utakmice.Izmena će sigurno biti, a verovatno ćemo menjati i koncepciju.Tako da ovaj meč može biti od velike koristi pred Smederevce i blizance.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

Meni se svidja sastav iz prvog poluvremena,jer ipak,rezultat nam nije u prvom planu i ovo je odlicna prilika da se provere "rezervni" igraci u utakmici sa superiornijim protivnikom! Prva postava se uigrala koliko se uigrala,tu sada sledi samo fino podesavanje,pa sada treba baciti u vatru rezerve da pokazu koliko zaista vrede! :wink:
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Завршено 1-1.
Они повели у 75-ом минуту, Стјепановић изједначио у надокнади.
http://revista.presei.ro/link-stire-articol-190227.aspx
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

:lol: eto,ja sam izgleda zaduzen samo za lose vesti :wink:
Image
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Kako rumunski mediji navode, utakmica je odigrana na kompleksu koji se nalazi u blizini stadiona (nesto slicno nasem SC "Vujadin Boskov") pred oko 2000 gledalaca. Za Stojku kazu da nije bio zapazen i da je zamenjen u drugom poluvremenu.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

A sad malo ja :lol:

Image

Image

Image

Image

Image
Image
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Odma se vidi gde je nas fudbal u Evropi kad Rumuni na prijateljskoj na pomocnom stadionu imaju 2000 ljudi, a mi toliko ljudi ne skupimo ni u prvenstvu!
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
Post Reply