Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Dajte devojci vremena da se prilagodi i sve ce to biti u redu!
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

max wrote:Dajte devojci vremena da se prilagodi i sve ce to biti u redu!
Tacno tako! Cenim da ce devojka odlicno raditi svoj posao, samo joj treba dati malo "fore". Kada je na jednoj izmeni u Metalcu otegla onako laloski "čet'ri", kod mene je dobila kredit za celu sezonu 8)
the Gari wrote:Meni ipak najviše fali onaj "trainstation like" iritirajućii zvuk (tiru riru) pre nego što se svaki put gospodin obrati. Mislim da ne bi bio neki problem da se to ponovo uspostavi. Mnoge od nas bi vratilo mnogo godina u nazad, a možda bi simbolično i označilo povratak na stare staze uspeha.
E Gari, da znas samo kakvu sam golgotu prosao da nabavim taj dzingl, ali bez uspeha. Hteo sam da mi to bude melodija na telefonu za poruku, kada bi je jednom postavio, ne bi je menjao sledecih 20 godina...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Da,verovatno smo malo prenaglili prema devojci,verujem da ce se ona odomaciti na tom mestu na kojem je sada.A i trud valja ceniti.U svakom slucaju,polako napredujemo u pojedinim segmentima funkcionisanja kluba.Ima nade za nas. :wink:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Voja wrote:
a ko nam je na forumu zaduzen za dzentlmenske manire!? :wink:
Podbara,ako je to istina,evo ja cu prvi da pozdravim doticnu damu,i pohvalim njeno interesovanje za fudbal,ali bas kroz posao koji radi,a ne recimo kao pozerke sa zapadne tribine..
A sta fali pozerkama sa zapadne tribine, ako je uspavanka na terenu bar imas sta da gledas :lol: :lol: :lol:
ssnigd
Posts: 3427
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

dapokalypto wrote:
Voja wrote:
a ko nam je na forumu zaduzen za dzentlmenske manire!? :wink:
Podbara,ako je to istina,evo ja cu prvi da pozdravim doticnu damu,i pohvalim njeno interesovanje za fudbal,ali bas kroz posao koji radi,a ne recimo kao pozerke sa zapadne tribine..
A sta fali pozerkama sa zapadne tribine, ako je uspavanka na terenu bar imas sta da gledas :lol: :lol: :lol:
nema od gledanja vajde :wink: :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Milan
Posts: 4259
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Upravo to otezanje je najveći plus kod mlade dame! Ostaje i žal za lapsusima starog spikera...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

ssnigd wrote:
dapokalypto wrote:
Voja wrote:
a ko nam je na forumu zaduzen za dzentlmenske manire!? :wink:
Podbara,ako je to istina,evo ja cu prvi da pozdravim doticnu damu,i pohvalim njeno interesovanje za fudbal,ali bas kroz posao koji radi,a ne recimo kao pozerke sa zapadne tribine..
A sta fali pozerkama sa zapadne tribine, ako je uspavanka na terenu bar imas sta da gledas :lol: :lol: :lol:
nema od gledanja vajde :wink: :mrgreen:
Pa naravno da nema, ali kao po pravilu pored njih sede celavi namrgodjeni tipovi u roze majicama... :lol: :lol: :lol:
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

One tri koje sam ja video na zapadu nisu imale "pratnju" :lol:
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

chinaman wrote:One tri koje sam ja video na zapadu nisu imale "pratnju" :lol:
I jesi gledao fudbal? :lol: :lol: :lol:
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

the Gari wrote:Mislim da je teoretski nemoguće da stolice na Zapadu nisu prane 14 godina, ali samo iz razloga što su ove stolice postavljene pre (ako se ne varam) 10 sezona :D
Ja nisam ni napisao da stolice nisu menjane, nego da nisu prane, bile to stare ili nove stolice, potpuno je svejedno... :wink:
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

WestSide wrote:
the Gari wrote:Mislim da je teoretski nemoguće da stolice na Zapadu nisu prane 14 godina, ali samo iz razloga što su ove stolice postavljene pre (ako se ne varam) 10 sezona :D
Ja nisam ni napisao da stolice nisu menjane, nego da nisu prane, bile to stare ili nove stolice, potpuno je svejedno... :wink:
Ma sve smo se razumeli, samo sam hteo da ukažem da se kod nas stolice češće menjaju nego što se peru! :D Uopšte ne ulazim u to ko je kriv za tu situaciju, slab sam sa živcima :roll:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Pitam se da li su stolice isto tako bile prljave i za vreme atletskog prvenstva.. ako je neko od vas isao neka podeli ti informaciju sa nama..
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

Ista situacija je bila i na atletici. Bio sam sva cetiri dana i konstantno sam donosio novine kao i uvek.
Nekako to nosim po defaultu uvek...
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Alan Ford
Posts: 397
Joined: Fri Oct 24, 2008 6:13 pm
Location: Novi Sad - Vojvodina

Post by Alan Ford »

Turija wrote:Ma to otezanje je meni super, i mnogo mi se dopada (samo zbog toga je ne bih menjao), jer je autentično. Ljudi odmah znaju gde se nalaze (u Novome Sadu, ej).
Bravo! I meni je to otezanje bas simpa, a i autenticno je, pogotovo sto je sve manje autenticnog na nasem stadionu.
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

the Gari wrote: samo sam hteo da ukažem da se kod nas stolice češće menjaju nego što se peru!
To je otprilike ono sto sam ja hteo da kazem kad sam rekao da stolice nije dovoljno oprati jednom (ili u ovom slucaju zameniti), nego neko mora da se brine o njima... Ma ja cu ih prati nije problem, nek mi neko da 5 soma mesecno i da vi's! :lol:
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
Post Reply