Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Zeljafcv wrote:
Gost u "Sport iz drugog ugla" - Djordje Vujkov.

Pricao o svojoj karijeri, o FK Vojvodina tih godina dok je igrao. Kaze da su imali ekstra generaciju, cak su bili 2. jedne sezone, razbili su "veliku cetvorku", samo im je stalno falilo "nesto" da uzmu titulu. Kaze da je veliki problem bio jer su cesto menjali trenere, i to je mozda uticalo na neiskoriscenje tog potencijala njegove generacije. Najveca prosecna poseta na nasem stadionu je belezena tih sezona. Kaze da su igrali snazan presing, i da su na svakom mecu davali gol u prvih 15 minuta i lomili protivnike. takva igra je punila Karadjordje i protiv manje atraktivnih protivnika. Ima preko 500 nastupa u Vosinom dresu, 10 godina ga je nosio i onda kad je prodat Lokerenu osecao se jako lose jer se navikao na Vosu :D Igrao je centarhalfa. Vislavski je citirao "Jubilej sampiona" i procitao postavu od igraca koji imaju najvise utakmica gde se i Vujkov nasao. Pricao je o tome da su igraci slati na berbe kukuruza po Vojvodini i tako se radilo na imidzu kluba. To je ono sto sam ja upamtio i sto mi je ostalo u secanju, a bilo je jos mnogo lepih prica o "staroj dami"...


ZAMOLIO BI NEKOG DA NAPISE NA FORUMU U KOJIM TERMINIMA SE EMITUJE "SPORT IZ DRUGOG UGLA" NA KANALU 9, JER GOTOVO STALNO SU GOSTI LEGENDE NASE VOSE!?
Baš mi je drago.O ovome sam ja pisao na forumu, u nekoliko navrata, jer je to za mene bila najbolja generacija koju sam ja gledao u Novom Sadu (možda je takav utisak ostao i zato što sam bio tada jako mlad.Ali ne verujem. I danas mislim da su bili najbolji).Nisu džabe zvani novosadski Ajaks.
Milina je bila gledati tih prvih uraganskih 20 minuta, gde je rezultat na čuvenom semaforu već bio 1 ili 2 naprama nula za Vošu.Nije se, bukvalno, znalo odakle opasnost dolazi za našeg protivnika.Kakva je tu volja i energija bila među igračima, a fluid između terena i tribina.Ma ovi današnji pojma nemaju.Tako nešto gledaju samo na televiziji.
Đorđe Vujkov (popularni Đoka iz Loka) bio je desni bek (jako malo puta je igrao na poziciji centarhalfa - iz nužde) i povremeni reprezentativac SFRJ (nije se moglo tada više zbog poznatog uticaja Beograda, Zagreba, Splita...Najviše je to na svojoj koži osetio Ratko Svilar, koji je sigurno tih sezona bio najbolji golman u državi.Međutim, jedan sasvim prosečan golman, Olja Petrović, držao preko veze, reprezentativnu jedinicu.Jako me to podseća na situaciju Kahriman-Brkić ili Kahriman - Kesić).
Dobro, ti kukuruzi jesu samo za slikanje, ali igrači su ipak bili na njivi, prašini i blatu.Znaju šta ona predstavlja za našu Ravnicu i Vojvodinu.Znaju šta znači kada njen navijač ostavi posao na njivi i dođe na novosadski stadion.A, imao je zaista i za šta.
O ovim današnjim, svim strukturama, neću više ni da pišem.Nisu vredni da se pominju :cry:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Post by Jan »

Šta se dešava sa zvaničnim sajtom FK Vojvodina, do sada je bio bajat a od pre neki dan je i nedostupan !?
VOŠA ZAUVEK !!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Jan wrote:Šta se dešava sa zvaničnim sajtom FK Vojvodina, do sada je bio bajat a od pre neki dan je i nedostupan !?
Malo lepih vesti! U narednim danima mozete ocekivati pokretanje naseg sajta!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Milan Djuricic

Manemanija
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
masta_ace
Posts: 216
Joined: Mon Aug 13, 2007 9:12 pm

Post by masta_ace »

ја не знам брате што тај мане доводи госте, па он 97 посто емисије прича своје приче, боље да се зове емисија "Манетове анегдоте кроз фудбалску печалбу". Јебо га, много прича, мало удави.
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Evo kako trenutno izgleda naslovna stranica zvanicnog sajta... Da li je mozda optimizovano za IE, ne znam, ali meni u Mozilli prikazuje veliku brlju.

http://www.fcvojvodina.co.rs/

Pored toga, ocito je da svi linkovi vode ka adresama sa domenom .yu, koje vise ne ferceraju. Toliko o azurnosti...
vlada90
Posts: 79
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:39 pm

Post by vlada90 »

Brlja je i u IE.... :lol: :roll:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8865
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

budababa wrote:Evo kako trenutno izgleda naslovna stranica zvanicnog sajta... Da li je mozda optimizovano za IE, ne znam, ali meni u Mozilli prikazuje veliku brlju.

http://www.fcvojvodina.co.rs/

Pored toga, ocito je da svi linkovi vode ka adresama sa domenom .yu, koje vise ne ferceraju. Toliko o azurnosti...
Brlja je jer nije azurirano. Pokusava da cita interno formatiranje iz CSS fajla koji se nalazi na .yu domenu koji vise ne postoji. Samo treba sve .yu reference promeniti u .rs pa bi funkcionisalo.

Ali izgleda nema ko. Sta ces kad je nasa uprava jos uvek u srednjem veku, imaju mentalitet drumskih razbojnika i hajduka iz vremena turske okupacije, kako njima takvima objasniti zasto je vazan vebsajt.

Njima je jedino stalo do % - evo vec su sprcili pare od Kacara, Despota i ostalih pa se klub ponovo zaduzuje...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Izgleda da je nas pritisak urodio plodom. RTV je jutros delila 5 puta po 2 karte za Vosa-Ofk. Mislim da u buduce moramo da nastavimo sa slanjem mejlova i pritiskom na RTV da obrati paznju na Vosu.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
PeraSK
Posts: 90
Joined: Sat Aug 16, 2008 10:19 am

Post by PeraSK »

SVI PREBACITE NA JESENJIN IMA IZVESTAJ GAJICA
User avatar
Turija
Posts: 10721
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Vojo, a kako ti sad izgleda naš novi marketing tim, tj front(wo)man :wink: : :lol: Hoće li biti intenzivne međusobne saradnje (privesci, sličice...) za dobrobit Voše :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:Vojo, a kako ti sad izgleda naš novi marketing tim, tj front(wo)man :wink: : :lol: Hoće li biti intenzivne međusobne saradnje (privesci, sličice...) za dobrobit Voše :cheers:
Da li sto sam ustao ovako rano ili ko zna zbog cega,ali ne razumem pitanje!? Jesam li propustio neku novost!???
Image
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

Voja wrote:
Turija wrote:Vojo, a kako ti sad izgleda naš novi marketing tim, tj front(wo)man :wink: : :lol: Hoće li biti intenzivne međusobne saradnje (privesci, sličice...) za dobrobit Voše :cheers:
Da li sto sam ustao ovako rano ili ko zna zbog cega,ali ne razumem pitanje!? Jesam li propustio neku novost!???
Bome jesi :lol:
Ne znam odakle se stvorila nova marketing teta, ali se neces buniti 8)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9756
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Leleeee.... sad videh :lol: Sto rece jedan tamo na onom forumu: TAMAN!!! :wink:
Image
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

BAJERN LEVERNKRUZEN!!! :lol: :lol: :lol:

Pa mogli su je bar poslati na onaj kurs za spikerke, čita ko dete u prvom razredu, samo što još ne razlaže na slogove.
Al zato je sve ostalo za oblizati se.
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Post Reply