Stadion Karadjordje

Locked
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Voja wrote:Auuuu,kako ste se lepo svi raspisali.... :lol: Sta kukate,kad znate da nista promeniti ne mozete,zna se ko tu odlucuje....


Ja sam licno postao hladnokrvan na sva desavanja u klubu,jer vidim da tu ustvari konce ne vuku dva,tri coveka,kao sto svi vi mislite.

I ne doticu me se nesto mnogo desavanja u SADASNJOJ Vojvodini.... nego sam samo hteo da vas pitam,sta mislite,nije li namerno naglasak stavljen na gostovanje Zvezde u NSu?Odjednom ste svi zaboravili smenu Brzica,prodaju Kacara,Despota,Pavicevica,gubitak titule,lazna obecanja....

I uostalom,sto se zvezde tice,mislim da bi njihova uprava pre igrala u Banjaluci nego kod nas.... imaju oni marketing,znaju sta rade....

a i nasi dobro guraju,prodace ceo tim dok vi ovde vecate zvezda u NSu,da ili ne
Moram da ti repliciram jer mi je ovaj tvoj post totalno besmislen!
Najpre napises tj.pitas nas sve zasto kukamo kad ionako nista nemozemo da promenimo jer znamo ko o svemu odlucuje?!?!?
Imas 1213 postova,jel hoces da mi kazes da si pisao samo i iskljucivo kad si bio 100%siguran da ces tvojim postom uspeti da utices tj.ubedis klupske celnike da su u krivu oko nekog pitanja!?Zar ovo nije forum?
A zatim napises kako dok mi vecamo oko ovog problema klub sprema totalnu rasprodaju,pa mi tek onda neke stvari nisu jasne!Po tebi bi izgleda nasi komentari oko prodaje igraca,izgubljenoj titulu,laznim obecanima......imali smisla i prodrli bi do magistra i ekipe i oni bi se skroz prosvetlili za razliku od ovih koje ovde ostavljamo?!
I jos sto je najgore pre toga napises kako si totalno hladnokrvan i kako te se ne doticu stavri u sadasnjoj Vojvodini?!
Po meni sve ovo bas i nema nekog smisla
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Aman ljudi nemojte, man'te svadje i prozivke, nema potrebe za to, svi smo ovde nasi... :roll:
Umesto da trosimo energiju na medjusobna optuzivanja treba se fokusirati na one koji su zapravo i izazvali ovu situaciju koja nas toliko muci.
Dakle: UPRAVA NAPOLJE!
Mi smo jedno - to je nasa snaga!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

vladans wrote: Moram da ti repliciram jer mi je ovaj tvoj post totalno besmislen!
Pazi,ja nemam uvid u situaciju kao neki tu,i trudim se da uvek pisem na osnovu jakih cinjenica,i trudim se da moji postoji ne budu ti koji treba nesto da menjaju,jer znam da je to nemoguce putem foruma,nego samo pokusavam da skrenem paznju na neke stvari.Oni koji su vec navikli na moje pisanje savrseno dobro ce razumeti svaku moju recenicu u tom postu.... i znaju,da vecina mojih postova postaje punovazna nekoliko meseci posle njihovog objavljivanja :lol: tj. tek onda imaju smisla.Pred nama je.... :wink:
Image
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ljudi,ajde da sacekamo finish svega ovoga,da cujemo stavove navijaca,pogotovo nase Firme,pa cemo onda da dajemo ocene :wink:
Ogromna je sramota davati onakve izjave poput Rabrenove,to jako steti klubu!Svi smo ogorceni,mnogo faktora je uticalo na nas...
Napred Voso!
vlada90
Posts: 79
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:39 pm

Post by vlada90 »

Sta bre uprava napolje!!! UPRAVU NA STRELJANJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
posle ovoga sto stu uradili sa nasim klubom to je najmanje sto bi trebali uraditi!
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Vojo, mogao bih se složiti sa tobom, gotovo o svemu što si napisao, osim da zvezda folira sa igranjem UEFA CUP a u Novom Sadu, tj da bi ona pre igrala mečeve u Banja Luci.Svaka čast Banja Luci, ali ona se nikad ne može meritii sa Novim Sadom. Jer, da je tako, migracije bi vekovima tekle u suprotnom smeru.I, baš zato, kako sam kažeš, pošto zvezda ima marketing, ona ima najozbiljnije namere da odigra utakmice u Novom Sadu.I, mene to više brine, nego sve ostalo.Zato se potpuno slažem sa VladomNS.Bila bi to prava katastrofa.Mislim da su posledice jednog takvog ,,gostovanja" dalekosežnije i kobnije po Vošu, od svih prodaja igrača i dogovora zemljaka petka i vd-a.
A, da je namerno plasirano: jeste. Međutim, još je gore što se to istinski misli i želi sprovesti :cry: :twisted: .
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ko sto rekoh,Firma ce se izjasniti povodom ovoga,pa bih replicirao jedan tekst sa Firminog foruma :wink:

На клупској скупштини која треба да се одржи ускоро тражићемо да се донесе званична одлука око тога (ми ћемо учинити све да тога дана актуелном клупском руководству ставимо до знања да разноразним изјавама не навлаче гнев нас навијача јер то неће бити добро по њихово здравље), као и да нема простора за преговоре око продаје играча Звезди и Партизану и да се ту заврши свака прича која се провлачи сваког прелазног рока.
Napred Voso!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ajde ako neko zivi pored stadiona nek baci pogled da li su poceli radovi na rekonstrukciji istocne tribine? :wink:
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

podbara wrote:Ajde ako neko zivi pored stadiona nek baci pogled da li su poceli radovi na rekonstrukciji istocne tribine? :wink:
Sve u 16.
Nema zive duse...
User avatar
budababa
Posts: 4008
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Hm, dve teme o stadionu, sada tek primecujem... Ova je za gledanje i ide u arhivu za par dana, dok ona sticky ostaje za pisanje.
Locked