Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Pa vratio se sa pozajmice iz Borca... :cry:
STOP MAFIJI!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8869
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

KDA wrote:
Dejan wrote: Marija Đurovskog i LJubišu Vukelju
Pa otkud sad i Vukelja? :shock:
Sta se cudis, samo nastavljaju po starom. Obecavaju kule i gradove a onda rade potpuno suprotno zdravoj pameti. Jebu nas u mozak onako sve kolektivno...
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Svaki igrac koji je pod ugovorom sa Vojvodinom je duzan da se pojavi na pocetku priprema, a to ne mora nista da znaci-da ce igrati ili da ce ga voditi u Tursku!!!
Pa i na pocetku poslednjih priprema su bili neki igraci koji danas nisu ni blizu Vojvodine!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

ДНЕВНИК wrote:Fudbaleri Vojvodine juče su vežbali na snegom prekrivenom terenu stadiona “Karađorđe”.


Prebukiranost zbog obimnog igračkog kadra naložila je šefu stručnog štaba LJupku Petroviću da sačini prvi filter. Videlo se da je teško raditi s više od tri tima, pa će neki, uglavnom mlađi igrači, od danas u dogovoru s klupskim rukovodstvom promeniti sredinu.

Ono što je važno je to da niko od prekobrojnih nije otpisan, ili nije to većina njih. Svi će biti praćeni i prema potrebi vraćeni u Vojvodinu s pozjamica.
Tek, kako su nas iz kluba obavestili, drugu sredinu potražiće u saradnji s Vojvodinom: Danilo Sekulić, Milko Novaković, Marko Đalović, Ognjen Krasić, Vuk Mitošević, Stevan Stevanović, LJubiša Vukelja, Marko Stančetić, Nemanja Stanojev i Saša Paunović.
- Moj prevashodni cilj je da karijeru nastavim u inostranstvu – rekao je Milko Novaković, koji je branio boje Novog Sada.

Ognjen Krasić je još pretprošle zime vrlodobar utisak ostavio na pripremama u Medulinu, kada je šef stručnog štaba bio Milovan Rajevac.
- Opet sam prekobrojan – kaže fudbaler koji na pozajmici igra u dresu novosadskog Proletera. – Predstoji mi dogovor s direktorima, pa ću videti šta je najbolje za mene u prolećnoj sezoni. Pokušaću da budem strpljiv, dokazujem se u drugoj sredini i dočekam svojih pet minuta.

Konkurencija je pojačana povratkom Marija Đurovskog, dolaskom Miheila Kucišvilija, a koliko danas Novosađanima bi trebalo da se pridruži i Nigerijac Usim Nduka, o čijim kvalitetima u Vojvodini pričaju s dužnim poštovanjem. No, do polaska ekipe na pripreme u Antaliju uslediće novi filter, jer je LJupko Petrović čvrsto rešen da na pripreme povede 22 igrača i tri golmana.
Vojvodina se danas vraća u FC “Vujadin Boškov” gde ponovo dolaskom gasa postoje nesmetani uslovi za trenažni proces.

S. Savić
Foto: F. Bakić

Kucišvili čeka Usima Nduku

Miheil Kucišvili, 29-godišnji napadač Olimpika iz Bakua trenirao je juuče s fudbalerima Vojvodine na stadionu “Karađorđe”. Bio je u grupi s prvotimcima koji su izneli jesenji deo sezone i odradio deo testiranja.

Gruzijac čeka dolazak saigrača iz Olimpika, Nigerijca Usima Nduke (danas bi trebalo da se priključi ekipi), pa se očekuje da se u ponedeljak utanače uslovi ugovora s obojicom. Nduka igra po desnoj strani, a dobro se snalazi i na mestu štopera.
S. S.

Đuričić uz Petrovića

Stručni štab FK Vojvodina od juče je jači za jedno ime. Prvi saradnik novom šefu LJupku Petroviću biće Milan Đuričić. Reč je o treneru s kojim se Petrović zna još iz Osijeka.

Đuričić je pre šestomesečne pauze vodio NK Maribor, a prethodno je radio u osiječkom Metalcu, austrijskim klubovima Šturm, Štajer i Leoben, a sedeo je i na klupi NK Osijek. Pored Đuričića, Petroviću će asistirati Radojičić i Dimitrov (golmani), lekar dr Vukosav, sekretar Milanović, fizioterapeuti Marjan i Mijić i ekonom Jotanović. S. S.
Срце ми је прескочило када сам летимично погледао текст и видео Ђумијево име! Нема везе Ђумара, као што град не може да се сакрије на гори тако нико неће моћи да сакрије твоје заслуге за Војводину! Чекамо те.......
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Mitosevic ide na pozajmicu, a sta je sa Smiljanicem da li ostaje ili?
Medojevic ako ce igrati ko i prvom delu bolje onda da se pridruzi Mitosevicu da makar igra, sto je za njega najbitnije trenutno!

Vi sto ste gledali mec sa Olimpikom mogli bi da da mi odgovorite na to moze li taj Gruzijac biti ta kreativnost sto nam treba ili on nije taj tip igraca?!
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

podbara wrote:
Срце ми је прескочило када сам летимично погледао текст и видео Ђумијево име! Нема везе Ђумара, као што град не може да се сакрије на гори тако нико неће моћи да сакрије твоје заслуге за Војводину! Чекамо те.......
Svaki Milan Djuričić je odličan i zato pozdravljam ovakav potez Ljupka Petrovića :!: :!: :!: Imaće pored sebe barem jednog čoveka i trenera na kojeg će moći da se osloni.Super!Bravo Ljupko, ako si neopozivo insistirao na svom prvom saradniku u Vojvodini.
Samo, kako život namesti gotovo nemoguće situacije.
Kada je Milan Djuričić-Djumi 2004 došao u Vošu, uglavnom smo, gotovo svi, pomislili da se radi o Milanu Djuričiću iz Osijeka.Danas, 2009 smo isto tako, u prvi mah, pomislili da se radi o Milanu Djuričiću iz Nove Pazove... život piše romane...
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Grba_NS wrote:Vi sto ste gledali mec sa Olimpikom mogli bi da da mi odgovorite na to moze li taj Gruzijac biti ta kreativnost sto nam treba ili on nije taj tip igraca?!
Grbo, zaista je jako teško odgovoriti na to pitanje, samo na osnovu jedne odgledane utakmice.Ono što je bilo vidljivo je to da se radi o odličnom napadaču i tehnički potkovanom igraču, koji je pravio ršum celoj našoj odbrani (prvenstveno čitaj Mijatoviću-dobio bi crveni karton garantovano samo da nismo bili domaćini i favorizovana ekipa).E, sad da li može u vezu :?: ,,Jooj, razlike drastićne" - što b reko Bosanac.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9763
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Grba_NS wrote:Vi sto ste gledali mec sa Olimpikom mogli bi da da mi odgovorite na to moze li taj Gruzijac biti ta kreativnost sto nam treba ili on nije taj tip igraca?!
Ja mislim da imam snimljen taj mec sa azerbejdzanske TV,pa ako me ne bude mrzelo,pogledacu ga jos jednom u narednih nekoliko dana.... pa cu videti ko je taj igrac.Iskreno,ja pojma nemam o kome se radi,jer retko kad gledam protivnicke igrace,kad igraju protiv Vose
Image
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Kontam Turija, ali mislio sam onako na prvu loptu sto se kaze...
Dobro u svakom slucaju po vasim recima i po recima strucnog staba reklo bi se da je odlican igrac, a sad videcemo uskoro gde se najbolje snalazi!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Grba_NS wrote:Kontam Turija, ali mislio sam onako na prvu loptu sto se kaze...
Dobro u svakom slucaju po vasim recima i po recima strucnog staba reklo bi se da je odlican igrac, a sad videcemo uskoro gde se najbolje snalazi!
Odlican igrac,samo da dobije pravu priliku!!I da igra levog beka opet bi bio bolji od Lazetica,Purketa,Mrdje,Vukajla,Tadica,Mijatovica itd.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
021
Posts: 858
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Tek, kako su nas iz kluba obavestili, drugu sredinu potražiće u saradnji s Vojvodinom: Danilo Sekulić, Milko Novaković, Marko Đalović, Ognjen Krasić, Vuk Mitošević, Stevan Stevanović, LJubiša Vukelja, Marko Stančetić, Nemanja Stanojev i Saša Paunović.
Gle čuda, o'ladiše omladince. Samo kad je Đurovski ostao da "pojača konkurenciju"... :roll:
User avatar
Turija
Posts: 10728
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Grbo, mislim da bi se Kutišvili snašao sjajno i kao polušpic - i usput nadavao golova.Samo još da potpiše taj ugovor.To je najveći problem, pošto kvalitetan igrač košta pristojnu sumu novaca. A Voša je danas, prema pisanju štampe, jako štedljiv klub.
Možda Ljupko i ima nameru da mu dodeli istu ulogu kao Milošu Šestiću 88-89.
Ma, kakav Mario :roll: i slične gluposti za ulogu glavnog kreatora tima koji hoće Titulu.Predati sudbinu Vojvodine u ruke Maria (koji nije igrao fudbal više od pola godine), odnosno, staviti ga na poziciju glavnog kreatora igre drugoplasiranog tima na tabeli super Lige je neuporedivo veća glupost nego onda kad je Leu Lerincu dodeljena takva samoubilačka uloga.I, naravno strašan krah su doživeli Voša, Leo i mi navijači.Ali, Leo je bar imao neku ozbiljniju karijeru (a i naš je), dok Đurovski nigde ništa nije pokazao, osim možda u kafani?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Hm, gledam spisak prekobrojnih, a ne vidim ni Lakica, ni Stjepanovica. Igraci koji nisu mogli da udju posteno u trenazni proces za pola godine nam definitivno nisu potrebni. Koliko im jos treba vremena i hoce li ikada biti 100% spremni? I eto, vec dvojica takvih u 25 "odabranih" dosta govori o ozbiljnosti strucnog staba. Nadam se da ce me vreme demantovati. O Lazeticu, Purketu, Lovricu... Hm, drugom prilikom, a bice ih, nazalost.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Reklo bi se da je slican igrac Stjepanovicu ili gresim?!
Sve u svemu bitno da je on kvalitet, a sad pozicija manje vise...
A to o Mariju kao kreatoru je komedija, pa taj covek nema trunke obiljnosti u sebi, pa dovoljno je pogledati samo kako je proveo polusezonu!!!
ssnigd
Posts: 3391
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Makar je Vukelja prekobrojan i Smiljanic je za sada u timu, pa se nadam da ce svojim radom na treningu naterati Ljupka, a i upravu, da ga odvedu u Antaliju.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Post Reply