Tri kornera = penal

Locked
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Tri kornera = penal

Post by Voja »

Evo,posto vidim da zivo diskutujete o tome,o cemu pisati na ovom forumu,dok nema utakmica da bi sam forum preziveo zimu,a ostao kvalitetan.
Ovo mu dodje kao neki forumski zimski prelazni rok :lol:
Boju dresova (izgled foruma) smo vec promenili,ajd sad da pokusamo dovesti i koje pojacanje. :lol:
Moj prvi predlog je da na skener stavimo jednog gospodina koji uvek igra napadacki poput holandjana,atraktivno poput brazilaca,brzo poput senegalaca,a uz sve to i dosta publike privlaci.Njegovo ime je gospodin Mali fudbal 8)

Eto,ja stvarno ne umem opustenije da uvedem nekog u temu :roll:
Dakle,zelja mi je da se u ovom topicu osvrnemo na vase misljenje o malom fudbalu,o turnirima koji se odrzavaju u pauzi prvenstava,o ucescu Vosinih prvotimaca na tim turnirima i generalno,o svemu sto je vazano za tu vrstu fuce.

-volite li gledati mali fudbal
-da li je ok da se nasim igracima zabrani ucesce na turnirima
-da li ste gledali nekoga od Vosinih prvotimaca na malim terenima
-ko vam je od nasih igraca najvise ostao u secanju
-pratite li nemacke novogodisnje turnire u malom fudbalu,gde igraju prvoligaske ekipe,mislim da i hrvati imaju isto takmicenje
-turnir SOS kanala,vase misljenje
-i milion drugih pitanja

ja nazalost gotovo da nikad nisam gledao nijednog Vosinog igraca na malom fudbalu,ali cujem ovde kako palancani svake godine spominju imena Drakulica,Igora Bogdanovica,Milosa Krasica,Laneta Jovanovica i Dragana Zilica kao najvecih umetnika male fuce.
Za Drakulica kazu da je najveci majstor koji postoji za mali fudbal,za Krasu,da bolje igra mali nego veliki....
ja sam jedno vreme gledao Gorana Curka i Milana Belica na turnirima u Nemackoj gde su nastupali za svoje klubove (Bilefild i Nirnberg),ali nisu ostavili bas neki narocit utisak.
Kakva je situacija sa Dnevnikovim turnirom!?
Image
fruskogorac
Posts: 169
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Post by fruskogorac »

Vojo svaka cast za pokrenutu temu. Ja cu spomenuti samo dva imena. Tvrdim da je prvo ime nama i vise nego drago. Drago je slozicete se svi, blaga rec ... Dakle MAJSTOR I MALOG FUDBALA je GOSPODIN, GORAN SAULA !!! Drugo ime je Predrag - Peca Brzakovic.
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Lepa tema Vojo,samo ja necu u mom komentaru spominjati nase igrace jer mali fudbal ja nemogu da povezem sa FK Vojvodinom tj sa velikim fudbalom ili bolje receno skrece mi paznju na nesto drugo.Mali fudbal je nesto sto mene podseca na neka stara vremena,mali fudbal je za prave zaljebljenike u tu igru sa loptom,mali fudbal je za fudbalske umetnike,mali fudbal je za uzivanje.Stara vremena kad su deca cekala na red da dobiju priliku da pokazu sta znaju na nekom od lokalnih terena.Nemoj mi zato zameriti sto malo skrecem sa teme i ubacujem pricu o nekom proslom vremenu .Proslom vremenu kad je tesko bilo naci slobodan teren da se suta lopta.Svuda je bilo puno pa se igralo na 10-15 min da bi svi imali priliku da pokazu sta znaju,pobednik ostaje dok ne izgubi.Turniri u malom fudbalu kao recimo Backa Palanka,Ruma,Sremska Mitrovica itd pa i po okolini kao Kacki,Futoski,Beocinski turnir itd su bili veoma popularni..Mnogo ekipa koje znaju da igraju,mnogo dobrih igraca,mnogo devojaka u gledalistu,ma pravi praznik.Dnevnikov turnir je nesto posebno ne samo na lokalnom nivou nego i na teritoriji citave bivse SFRJ.Mnogo ekipa,profesionalaca,publike vise nego igde.Tada,u tom proslom vremenu,veliki fudbal nije bio toliko vezan za novac pa su mnoge ekipe imale u svojim redovima i igrace iz klubova koji su se takmicili u prvim,drugim pa i iz tada kvalitetnih trecih liga i na kraju svih ostalih rangova takmicenja.Tada u ta stara vremena bese i turnir na SPENS-u prvoligaskih klubova nesto kao u Nemackoj ali ipak vise revijalno nego takmicarski.Lepog fudbala je ipak bilo.

Danas je ipak neko drugo vreme i odluku uprave da prosle godine kazni igrace koji su igrali turnire malog fudbala podrzavam u potpunosti.Ako si profesionalac kad stvaras ime i primas platu u klubu kojem igras onda moras da postujes taj klub i njegove interese,tako nekako
Locked