Ko treba da bude broj 1?

User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Stvarno ne mogu da verujem sta ljudi pisu ovde :oops: !Koliko jos doticni golova treba da primi,ili da se bolje izrazim da golova protivnickoj ekipi,a svoju dovede do poraza,da bi neki ovde videli da je doticni najveca rupa na nasem golu u proteklih deceniju i kusur?!Da li je moguce da su neki toliko, teska bi bila rec glupavi,ali coravi vec sigurno da,pa da ne mogu da vide sta taj doticni radi nasem klubu?Razumem ja da postoje i razlicita misljenja,ali bre ako Boga znate,dokle vise da se velicaju gubitnici!?
markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Post by markof89 »

FRIEND wrote:Stvarno ne mogu da verujem sta ljudi pisu ovde :oops: !Koliko jos doticni golova treba da primi,ili da se bolje izrazim da golova protivnickoj ekipi,a svoju dovede do poraza,da bi neki ovde videli da je doticni najveca rupa na nasem golu u proteklih deceniju i kusur?!Da li je moguce da su neki toliko, teska bi bila rec glupavi,ali coravi vec sigurno da,pa da ne mogu da vide sta taj doticni radi nasem klubu?Razumem ja da postoje i razlicita misljenja,ali bre ako Boga znate,dokle vise da se velicaju gubitnici!?
Svako ima svoje misljenje a ja tvoje misljenje necu da vredjam a isto tako bi te zamolio da ni ti ne vredjas moje...
U srcu mome jedina si ti!
markof89
Posts: 84
Joined: Mon Jul 03, 2006 2:04 am

Post by markof89 »

FRIEND wrote:Stvarno ne mogu da verujem sta ljudi pisu ovde :oops: !Koliko jos doticni golova treba da primi,ili da se bolje izrazim da golova protivnickoj ekipi,a svoju dovede do poraza,da bi neki ovde videli da je doticni najveca rupa na nasem golu u proteklih deceniju i kusur?!Da li je moguce da su neki toliko, teska bi bila rec glupavi,ali coravi vec sigurno da,pa da ne mogu da vide sta taj doticni radi nasem klubu?Razumem ja da postoje i razlicita misljenja,ali bre ako Boga znate,dokle vise da se velicaju gubitnici!?
Svako ima svoje misljenje a ja necu tebe da vredjam a zamolio bi te da ti ne vredjas nas koji smo za Kahrimana....Malo se seti koliko je on sigurnih golova odbranio.....Svi to zaboravljaju a greske pamte...
U srcu mome jedina si ti!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Upravo tako. Greske se pamte... pogotovo ako nekoga ne volis.
Cekaj da vidimo: Damira Djukic zvao u reprezentaciju. Zasto? Koliko smo mi nasih igraca uspeli da "plasiramo" u reprezentaciju. Mora biti da nas jako vole u FSS i da se odlicno slihtamo sa kojekakvim selektorima. Ja bih rekao da je zato sto je Kahriman debelo najbolji U21 golman.
Damira uvrstili u prvi tim Evropskog prvenstva. Zasto? Pa nije valjda zato sto nas vise vole od Holandjana ili recimo Italijana.
Sa druge strane, u maticnom klubu mu se greske ne tolerisu. Pa nije on kriv sto su nas partizani drzali na nasoj polovini prakticno celu utakmicu. Morao je jedan uci, pre ili kasnije.
Da se razumemo. Nije Kahriman bolji od Todica ali ja ne mislim da je on razlog sto smo mi gubili neke utakmice. Pa nismo ih gubili 4:3 nego 1:0.
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Brane wrote: Pa nismo ih gubili 4:3 nego 1:0.
Molim Te, nije fer stavljati Todeta u taj kontekst.
Tode je imao 1 slab dan u čitavoj karijeri u Voši?Zar je nemoguće da ti jedanput ništa ne ide od ruke, uđe voda u uši?Zar je to neoprostiv greh, a stotinu puta si to VIŠESTRUKO VRATIO?Koliko je bodova doneo Todić, direktno na 0:0, tada katastrofalno lošoj Voši, a koliko indirektno na 1:0?Koliko je nezaluženo ,,otrpeo klupe,, u Voši, da bi isforsirali Avramova (ne mogu da se setim da li je i Žiletu bio rezerva?)?
Da je imao SVOG MENADŽERA, DA JE POŠTENJA PRI IZBORU ZA REPREZENTACIJU, TODE BI I ONDA I DANAS TREBAO DA JE U NJOJ.
Pozdrav za Todeta, omiljenog golmana u Ukrajini :!: Šteta što, opet, spašava slab klub.
Last edited by Turija on Fri Sep 07, 2007 12:11 am, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
jeja
Posts: 38
Joined: Sun Sep 02, 2007 3:19 pm

Post by jeja »

markof89 wrote:
FRIEND wrote:Stvarno ne mogu da verujem sta ljudi pisu ovde :oops: !Koliko jos doticni golova treba da primi,ili da se bolje izrazim da golova protivnickoj ekipi,a svoju dovede do poraza,da bi neki ovde videli da je doticni najveca rupa na nasem golu u proteklih deceniju i kusur?!Da li je moguce da su neki toliko, teska bi bila rec glupavi,ali coravi vec sigurno da,pa da ne mogu da vide sta taj doticni radi nasem klubu?Razumem ja da postoje i razlicita misljenja,ali bre ako Boga znate,dokle vise da se velicaju gubitnici!?
Svako ima svoje misljenje a ja tvoje misljenje necu da vredjam a isto tako bi te zamolio da ni ti ne vredjas moje...
Marko u ovome te sasvim podrzavam.Nesto mi nije jasno,kada sam nasla ovaj forum iskreno sam se ponadala da cemo ovde komentarisati sve utakmice kooje Vosa odigra(nadala sam se jer obozavam fudbal,i volim da pricam o utakmicama) medjutim ovde sam naisla na ogromno vredjanje ne samo pojedinih igraca vec i nas samih.Uzasno me je povredilo to sto je neko sa foruma rekao kako zene ne znaju nista o fudbalu sto nije istina.Svi smo razliciti i svi razlicite stvari volimo.NEMOJMO DOZVOLITI DA NA FORUMU VREDJAMO IGRACE.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

jeja wrote:Nesto mi nije jasno,kada sam nasla ovaj forum iskreno sam se ponadala da cemo ovde komentarisati sve utakmice kooje Vosa odigra(nadala sam se jer obozavam fudbal,i volim da pricam o utakmicama)
Ti onda meni posalji na pm broj telefona pa cemo komentarisati svaki mec :lol: :wink: salim se malo.... Vidi,svi koji vole fudbal i Vojvodinu su ovde dobrodosli,i nemoj da te brine treutno stanje na forumu,jer ti si kao sto rece ovde nova,a mi smo vec kao jedna porodica,i mnogi su se medjusobno i upoznali i maltene znamo ko kako dise i o cemu razmislja.Prihvati to kao recimo dolazak novog igraca u klub,znaci tvoje je da se prilagodis,a mi cemo te sigurno rasirenih ruku primiti.E sad,kao i u svakoj porodici postoje momenti idile i momenti sitnih ili vecih nesuglasica.Kod nas najcesce nesuglasice izazivaju lose igra Vose,pa smo tako ovih dana svi malo nervozni.Sa tog aspekta mi je zao recimo sto se na forumu nisi pojavila prosle sezone,pa da vidis kako je lepo biti clan ovog foruma i ponositi se njime.No,nadam se da uskoro to vreme opet dolazi.Sto se vredjanja tice,osvrni se malo oko sebe,pogledaj ostale forume i videces da je ovo jedan od najkulturnijih i najcivilizovanijih foruma,tako da te tvoje primedbe i nismo spremni prihvatiti u celosti.Ovde niko nikada nikoga nije vredjao i prozivao bez razloga i debelih argumenata.... drugo,kada bi se gledale ljudske osobine igraca koji nose dres Vose ove sezone,veruj mi da bi prostora za vredjanje bilo mnogo vise,ali mi clanovi ovog foruma smo prvenstveno orjentisani na ucinak igraca na terenu,a tu... ako si los,ne smes biti postedjen,ma kako god se zvao,izgledao i kakvu god frizuru imao.... :lol: :wink: Opusti se i uzivaj,bice vremena i za lepe stvari na forumu... da bi poslal PM,klikni na Private Messages :D
Image
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Vojo,Vojo,nisi ni ti naivan... :lol:
No,salu na stranu,Voja je sasvim lepo objasnio kako stoje stvari ovde i generalno ovo jeste po mnogo cemu dobrom drugaciji forum od mnogih drugih.Tacno,ponekad su mnogi od nas nervozni,frustrirani i da je to i posledica nagomilanog nezadovoljstva i cinjenice da iako mi svi volimo fudbal ,nas klub nam ga ponekad i ne pokazuje na terenu nego nesto drugo ne znam ni ja sta. :lol: I tacno je da ponekad udjemo u zucniju raspravu,ja licno sam ulazio u to par puta posto sam impulsivniji po prirodi i srocim sve u jednom dahu,ali sve je to u nekim normalnim okvirima i bez preterivanja.Cinjenica je i to da se ovde raspravljalo o bukvalno svim stvarima vezanim za nas klub i da su iznosene i neke stvari koje nisu za usi javnosti,ali opet smo sve to preziveli i imali veoma konstruktivne rasprave.
I ko je to rekao da zene nemaju pojma o fudbalu?Pa eto danas o transferima najvecih fudbalera vise odlucuju njihove zene nego oni sami.Itekako znaju one sta rade. :wink:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8835
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Pa jebiga biti navijac Vojvodine ionako ukljucuje da se naviknes na odredjenu dozu frustracije jer jedno 90% vremena stvari ne idu bas onako kako bismo voleli ali zato je i slatko. Jer bar znas da su svi koje vidis na tribini i svi koji za sebe kazu "VOLEM VOSU" oni pravi i da to zaista i osecaju a ne ko cigani i grobari tu su dok se pobedjuje a kad ne ide onda trt... :lol:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

Hehe, joj strasno inace... Anri se razveo od zene jer nije htela da se seli u Barsu... A Roj Kin jednom nedeljno daje izjave u novinama, kako ne moze da potpise ni jednog igraca, jer im zene ne daju da se presele tamo, kako bi one radije u London...
jeja
Posts: 38
Joined: Sun Sep 02, 2007 3:19 pm

Post by jeja »

Keva wrote:Hehe, joj strasno inace... Anri se razveo od zene jer nije htela da se seli u Barsu... A Roj Kin jednom nedeljno daje izjave u novinama, kako ne moze da potpise ni jednog igraca, jer im zene ne daju da se presele tamo, kako bi one radije u London...
E PA MI ZENE :lol: PA MI SMO CUDO...
jeja
Posts: 38
Joined: Sun Sep 02, 2007 3:19 pm

Post by jeja »

ice wrote:Vojo,Vojo,nisi ni ti naivan... :lol:
No,salu na stranu,Voja je sasvim lepo objasnio kako stoje stvari ovde i generalno ovo jeste po mnogo cemu dobrom drugaciji forum od mnogih drugih.Tacno,ponekad su mnogi od nas nervozni,frustrirani i da je to i posledica nagomilanog nezadovoljstva i cinjenice da iako mi svi volimo fudbal ,nas klub nam ga ponekad i ne pokazuje na terenu nego nesto drugo ne znam ni ja sta. :lol: I tacno je da ponekad udjemo u zucniju raspravu,ja licno sam ulazio u to par puta posto sam impulsivniji po prirodi i srocim sve u jednom dahu,ali sve je to u nekim normalnim okvirima i bez preterivanja.Cinjenica je i to da se ovde raspravljalo o bukvalno svim stvarima vezanim za nas klub i da su iznosene i neke stvari koje nisu za usi javnosti,ali opet smo sve to preziveli i imali veoma konstruktivne rasprave.
I ko je to rekao da zene nemaju pojma o fudbalu?Pa eto danas o transferima najvecih fudbalera vise odlucuju njihove zene nego oni sami.Itekako znaju one sta rade. :wink:
SVI MI IMAMO LOSE TRENUTKE,KAO JA DANAS,UJEDALA BI KOLIKO SAM BESNA I NERVOZNA ALI IPAK NE GOVORIM RUZNO ZA NEKOGA,JEDNOSTAVNO NE VOLIM TO.CINJENICA JE DA JE VOSA OVE SEZONE LOSE STARTOVALA ALI LJUDI BICEMO MI PRVI. :D :D :D
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Drago mi je što je Sava Savić u današnjem Dnevniku predstavio našeg golmana i golmana naše Olimpijske reprezentacije Željka Brkića.Drago mi je i što je sve više ljudi počelo prepoznavati njegove golmanske kvalitete.
Evo citata iz Dnevnika, koji je vratio ovaj topik u Aktuelno, kao i dela onoga šta smo ovde pisali pre godinu dana.
Brkin stil branjenja puno će značiti ovom timu Vojvodine, samo još da se igrači priviknu da i u svom šesnaestercu imaju golmana (a ne samo na gol crti našeg gola).

ŽELJKO BRKIĆ, ČUVAR VOJVODININOG GOLA

Fudbalske mečeve koje je Vojvodina u skorijoj prošlosti dobijala u odmeravanju snaga sa Crvenom zvezdom po pravilu su se završavali tako što je mreža Novosađana ostajala netaknuta. Tako je bilo kada je trener bio Zoran Marić (1:0 u Novom Sadu), a zatim i nešto kasnije kada je pod vođstvom Milovana Rajevca bilo 3:0 na Marakani. U prošlonedeljnom susretu Dragoljub Bekvalac doveo je svoj tim do pobede od 2:0 nad velikim rivalom.

Jedan od junaka utakmice svakako je bio golman Novosađana Željko Brkić. Uspeo je u nekoliko navrata da osujeti pokušaje Blažića, Edgara, Burzanovića... Kada su Mijailović s jedne i Ninkov s druge strane upućivali centaršuteve, a kasnije to, uglavnom iz prekida, činio kapiten Milijaš, u svom šesnaetsercu gospodario je Brkić. Ukoliko bi se i desilo da je onemogućen da izađe na centaršut, čuvari visina bili su štoperi Đurić i Mijatović.
- Pobeda nad Zvezdom je delo celog tima – kaže Brkić, čiji su izleti s gol crte prema pravilu razoružavali Zvezdine napadače.

I onda kada se dešavalo da Brkić uleti u gužvu, da ostane na travi, za tili čas je pravovremenim intervencijama onemogućavao pokušaje beogradskih fudbalera da loptu upute o okvir gola.
- Bile su dve takve situacije, ali se sve po našu sreću dobro završilo. Volim da izlazim na centaršuteve, visina mi je saveznik, pa se trudim da saigračima olakšam odbrambene zadatke kad god je to moguće.

Prema njegovom mišljenju Vojvodina je bolje odigrala drugo poluvreme.
- Prvih 45 minuta bili su kao klackalica. Lomio se rezultat, jer se znalo da će u prednosti biti tim koji prvi postigne gol. Na sreću, bila je to Vojvodina. Ne volim mnogo da komentarišem igru rivala, ali iz golmanskog ugla verujem da se kolega Radivojević javio prilikom istrčavanja na loptu koju je glavom uputio Stošić, ali ga Jaković ili nije čuo ili se zbunio. U takvim situacijama na odbrambenom igraču je ili da prepusti loptu golmanu ili da je ispuca daleko od gola. To Jaković nije učinio, a iskusni Pantelić je umeo da poklon pretvori u pogodak.

Reprezentacija

Vojvodina pored Brkića ima još dvojicu dobrih golmana, Đorđa Babalja i Aleksandra Kesića.
- Babalj je odlično branio u Bakuu, ali sam se sportski nadao da ću ponovo stati na gol crtu posle povratka iz Kine, gde sam bio treći čuvar olimpijske selekcije. Uskoro me očekuju nove reprezentativne obaveze, jer mlada reprezentacija 6. septembra igra kvalifikacioni meč s Mađarskom – kaže Brkić.


Ambijent na “Karađorđu” Brkić naročito ističe.
- Milina je igrati u takvom dekoru. Oba tima imala su podršku, a meni je puno srce kada čujem podršku sa severne tribine. Neka naši navijači samo tako nastave, a mi ćemo se potruditi da ih obradujemo dobrim igrama i rezultatima u Ivanjici i Izraelu.

Meč u tel Avivu sledećeg čevrtka biće veliki ispit za Vojvodinu.
- Izraelci su se u Novom Sadu branili. Sada ćemo upoznati i njihove napadačke sklonosti. Čini mi se da je reč o tipičnoj domaćinskoj ekipi, koja se takođe uzda u podršku navijača. Verujemo u sopstveni kvalitet i da imamo snage da se plasiramo u prvo kolo Kupa UEFA – napominje Brkić.

S. Savić
Turija wrote:
max wrote:
021 wrote:Bez dileme, Željko Brkić! Naše je dete, a od ove trojice sigurno najbolji golman.
i sigurno navija za Vojvodinu.Pre nego što je postao prvotimac bio na navijačkoj tribini.
Mada ne bi smeli zaboraviti na Kesića, jer radi se o odličnom golmanu.....
Ali, No1 svakako: ŽELJKO BRKIĆ
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ja ovo moram da prekopiram sa Red firm foruma, pa makar me optužili za neovlaščen prenos.
Napisao sam desetine postova, stotine rečenica, hiljadu reči, zbog ovoga (Brke), bio ,,optuživan" za neobjektivnost i otvoreno navijanje i sada mi je ovako nešto jedina satisfakcija da utrošeno vreme nije uzalud:

Današnji Žurnal...

http://i411.photobucket.com/albums/pp19 ... dbal-9.jpg

PS
Bilo je sličnih post skriptum tekstova u novinama i o Kačaru, i o Despotu, i o Todiću i o...
a biće, videćete i o Sepuji, Kizitu, Buaču, Djuriću, Popoviću-svim tim ,,mojim miljenicima" koji su postali to samo iz jednog jedinog razloga:
prikazane igre na fudbalskom terenu :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked