Jedan je Milan Djuricic

User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

Indjija : Hajduk Beograd 5:1.Od koga smo mi ispali iz kupa :!: :?:
Cestitke Djumiju za dobru igru.
Butorovicu-THE END !!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ZarkoIn wrote:Oduševljen je sa Djumijevim radom: od načina kako se ponaša na terenu i van njega, kako vodi treninge, koliko polaže na taktiku, kako putem raznih prezentacija na video bimu pokazuje igračima odredjene slabosti i dobre stvari sa prethodnih utakmica, do toga da u potpunosti analizira narednog protivnika, uočava njegove vrline i mane i sve to na najbolji mogući način prenosi svojim igračima!
Ljudi,Djumi je za mene jedan fenomen koji sam sebi jos uvek ne mogu da objasnim.Covek me odusevio odredjenim postupcima da sam ga maximalno zavoleo i pridobio je moje postovanje i podrsku.
Neverovatno je koliko ljudi evo i ovde na forumu staje na njegovu stranu,koliko ljudi ga ceni u fudbalskom svetu,sa strucne strane,koliko se covek posvetio fudbalu,knjigi,edukaciji,lopti,igracima,pa i nama navijacima (ustvari,simpatizerima)...

E sad,to je jedna strana medalje... koju mogu da shvatim,ali me ova druga skroz zbunjuje... Gledao sam Djumijev tim dok je bio u Vosi,pratio sam posle njegovu trenersku karijeru,i nekoliko puta isao da uzivo gledam ekipe koje on vodi. I na kraju uvek skontam koliko sam zbunjen.Nijedna od tih ekipa me nije odusevila ni igrom ni rezultatom.Dobro,jednom sam bio prezadovoljan igrom (na Marakani),ali nazalost ne i rezultatom.Pa mi ni dan danas nije jasno,u cemu je tu problem!?Jebote,da nisu nasi igraci glupi,mislim,to kad im postavis video bim,pa razne sheme,pa jos ako je sve u 3D... mislim,sve ovo stvarno nekome mozda deluje kao zajebancija,ali... moze li neko da mi objasni taj fenomen?Najvise bih od samog Djumija voleo da mi da neko obrazlozenje.Dje ba zapinje? :wink: Zanima me i taj njegov fenomen selekcije,ustvari,prosto se pitam recimo na primeru Vose,koliko bi vedeta izaslo iz tima koji je on selektovao,da je ostao koju sezonu sa njma!?Onako realno... da li je iskoristen maximun iz te generacije ili se podbacilo,kakva su Djumijeva ocekivanja bila?

Da skratim i zakljucim ovaj post,jednim prostim pitanjem: Koji je Djumijev limit??? Ja ga nisam sposoban proceniti!
Image
User avatar
Turija
Posts: 10668
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Vojo, po mome mišljenju: strpljenje i dopušteno (mu) vreme.
Svi ga zovu na trenersku klupu u najveće nevreme (u gotovo u bezizlaznim situacijama i bez normalnih uslova za rad) i onda očekuju da se čudo desi sutra.
Ako u Inđiju budu poštovali faktor vreme, sigurno će dočekati željene rezultate.
A, nekako ne verujem da će se Djumi ponovo pojaviti na ovom Forumu.Ne zbog nas, ali baš iz onih razloga koje si Ti sam naveo za željeni povratak Ivice Brzića sada na klupu Vojvodine (kada smo, doskora gotovo svi ovde, priželjkivali da zameni Bekvalca - iako je i danas viđen na našem Stadionu 8) i ljudi ga, u prolazu, spontano pozdravili rečima:
Ivice, vrati se :!: )

PS
Jako bih voleo, ako je neko danas snimio reakciju radojičića, posle gola Đurića (radujući se ostanku na klupi ), kakve je reči uputio navijačima sa Zapada :?: pošto ja, zbog radovanja golu, nisam gledao ,, u našu klupu" (nego, reče mi jedan čovek). Čisto da vidimo, da li smo (se) dobro ,,razumeli"?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ZarkoIn
Posts: 45
Joined: Sat Nov 08, 2008 8:29 pm
Location: Indjija, Srem, Vojvodina

Post by ZarkoIn »

Milan Djuricic pozdravlja sve navijace Vojvodine i naravno da redovno prati sva desavanja u nasoj ekipi i klubu, posto je i sam jedan veliki zaljubljenik u Vojvodinu, medjutim zbog trenutnih velikih obaveza u Indjiji (jer masu stvari treba izmeniti iz korena) trenutno mu vreme ne dozvoljava da se ukljuci u raspravu na ovom forumu.
Mada, ko zna sta ce se desavati u buducnosti... Nase je da se nadamo da ce se kad-tad pojavitii...
Locked