Kako oterati paRRazite?

User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Sta mislis koliko minuta bi taj transparent izdrzao :wink:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Verovatno ne dugo, nazalost...ali kad bi se na severu pojavio mislim da bi to bila druga prica, da ne bi mogli da ga sklone!
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Grba_NS wrote:Verovatno ne dugo, nazalost...ali kad bi se na severu pojavio mislim da bi to bila druga prica, da ne bi mogli da ga sklone!
Znas kad ce se to na severu pojaviti?NIKAD!!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

van der iV a.k.a Totti wrote:Znas kad ce se to na severu pojaviti?NIKAD!!!
A sve sam se uzdržavao da napišem isto 8)
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Ne mogu to da napisem, jer do juce sam bio deo tog Severa...Ne znam, ja se nadam da nije tako, jos uvek tamo imam mnogo drugara koji misle isto kao i mi ovde ali...Ja se bojim da ce njih dvojica ostati dozivotno u Vosi ukoliko navijaci ne pokrenu neku akciju protiv njih, jer mislim da je stvarno zalosno sta nam rade od kluba!Ova prica o njima mi je dosadila, bio bi red da se nesto kaze protiv njih i van ovog foruma, i bilo mi je jako drago kad je onaj Simic ispljuvao na SOS-u upravu naseg voljenog kluba, i sva ona pogrdna imena koja je upotrebio...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9678
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Grba_NS wrote:Ne mogu to da napisem, jer do juce sam bio deo tog Severa...Ne znam, ja se nadam da nije tako, jos uvek tamo imam mnogo drugara koji misle isto kao i mi ovde ali...
Sta ali.... ??? :roll:
Image
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Ali ima i pojedinaca tamo koji su tu iz nekih drugih razloga a ne onih zbog kojih mi svi ovde idemo na utakmice voljenog nam kluba...
User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

PARRAZITI ODLAZITE DOSTA JE VASE PAMETI :!:
Butorovicu-THE END !!!
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Jedna molba.Ko bude zadnji izlazio,nek ugasi svetlo. p.s.znam da ce te me ispljuvati ali stvarno tako mislim i mislim da nam nama spasa.mozemo mi pisati ovde sta hocemo ali kako ono kazu kuca gori a baba se ceslja
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

PRIJATELJ wrote:p.s.znam da ce te me ispljuvati...
Zasto bi?
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Prijatelju danasnje stanje u Vosi je takvo da nista nije preterivanje pa cak ni to sto si rekao...Tuzan je danasnji dan, ja se odavno nisam osecao ovako jadno... Bojao sam se kad se sve ono desavalo ciganima da to uskoro i nas ne dohvati,ali opet mislim ma nece kad ono...Boli ovaj dan, i bolece jos dugo...
User avatar
Turija
Posts: 10666
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Eh, vremena, vremena.... kada se na sportskoj prognozi moglo dobiti samo kada popuniš tiket sa 12 (kasnije čak 13 ) parova (ili malu desetku - za one skromnije).Kada nije bilo singlova, dublova, iz 1 u 2, iz 2 u 1,+3....i milion varijacija na istu temu.
Međutim, danas je u celom svetu tako ( kako je), samo što je kod nas (kao i svemu drugom), uvek malo više tako.I onda, naravno, tako nam i ide. :cry:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Ja vise ne pricam o ovoj dvojici i o upravi,dosadilo mi je da se iz dana u dan ponavljam, a znam da nema nikakve svrhe od toga...Ne mogu vise ni da pisem ni da citam poruke o njima, moram bre da mislim i o svom zdravlju!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8837
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Pa ovako - moze se zmuriti pred problemima i praviti se da oni ne postoje ali ih to nece resiti. A sto se tice nervoze, pa opstepoznata je cinjenica da je navijanje (posebno za Vojvosdinu) veoma stresna zanimacija. Moj deda je i bukvalno ostavio srce na stanionu - odneo ga cetvrti infarkt u 59. godini - pa ti vidi.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

E to ti je ljubav! Ma ja ti planiram da budem kao Pantelija :lol: tek u cvetu starosti da odem,pred sam kraj svog zivota :D
Locked