Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ajde samo vise da stupi na snagu taj famozni zakon o privatizaciji i da se ovo prodavanje magle vise zavrsi. Ja sam danas zaradio jos koju sedu a neki su verovatno napunili novcanike. Zalazem se da na utakmicama Vojvodine bude sto manje crnih luksuznih dzipova a sto vise obicnih navijaca. Mozda ce nam tada biti bolje?
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Dobro je neko rekao,pisanjem ovde nista necemo uraditi.Mozda ne bi bilo lose da i na Zapadu bude okacena neka zastava,tj parola protiv cuvenog dvojca. Organizujte se ljudi,nije to neki velik posao,a sigurno bi bilo medijski propraceno. :wink:
STOP MAFIJI!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Anonimus wrote:Dobro je neko rekao,pisanjem ovde nista necemo uraditi.Mozda ne bi bilo lose da i na Zapadu bude okacena neka zastava,tj parola protiv cuvenog dvojca. Organizujte se ljudi,nije to neki velik posao,a sigurno bi bilo medijski propraceno. :wink:
Sto zapad, bolje istok i to kada je TV prenos. Bolje se vidi, i iz svecane loze sa zapada a bogami i preko "malih ekrana nasih TV prijemnika" sto bi rek'o Radovan III...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

POKRALI KLUB I NIKO NE ODGOVARA, I DALJE KRADU I NIKO NE ODGOVARA... MISLIS DA CE ODGOVARATI I AKO ODU IZ FK VOJVODINE??? MISLIM DA NECE... ALI BIO BI NAJSRECNIJI DA MAKAR SAMO ODU VISE!!!

UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Razumem gnev ali treba biti i realan u ovoj situaciji-niko se tu nije zaposlio preko konkursa niti su ga navijacke simpatije dovele na polozaj tako da svaka akcija protiv njih a pogotovo neki dogovori preko interneta ispadaju u infantilni. Zna se kako se resavaju stvari na tribini.
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

podbara wrote:...niko se tu nije zaposlio preko konkursa niti su ga navijacke simpatije dovele na polozaj...
Mozda nisu simpatije, vec nesto drugo? :wink:
A i ako je u pitanju onaj deo o privatizaciji klubova koji se spominje u drugim topicima,... pa to je prica jos iz feruara meseca ove godine. Sto bi se reklo, rasturi pa vladaj, a bas cu i okaciti za par dana ono sto je pisao list Danas iz tog perioda. Ali, ako se o tome radi, ne upirite prstom u dvojicu nadaleko prozvanih ovde na forumu, vec nekog treceg :wink:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ko je taj treci covek? Dubroja? Ili lutkar Bata? Ili mozda neko veci, poput gazda-Miska?
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Na vrlom kanalu sos-a,vele kaku su nasi vrli operativci iz uprave pocepali Djuriceve i Mrdjine pozive za reprezentaciju pred njima i rekli da ce obavestiti Antica,da im je zabranjeno igranje za reprezentaciju jer nemaju kvalitet?!Trac,istina ko ce ga znati...Mada nista nas ne bi moglo zacuditi,ali osporavati necije kvalitete od strane nepismenih majmuna?
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

J*** te onaj ko te doveo u Vojvodinu - reci jednog operativca upucene napadacu Vojvodine nakon utakmice.

Radoye, isti onaj koji je u stanju da pokrene proteste na ulici i utice na oformljavanje raznih delegacija, sve u svrsi razgovora sa nadleznima u gradu. A cudo nevidjeno, u ovakvim aktuelnim trenucima nema nista od toga :wink:
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Red Firm wrote:J*** te onaj ko te doveo u Vojvodinu - reci jednog operativca upucene napadacu Vojvodine nakon utakmice.

Radoye, isti onaj koji je u stanju da pokrene proteste na ulici i utice na oformljavanje raznih delegacija, sve u svrsi razgovora sa nadleznima u gradu. A cudo nevidjeno, u ovakvim aktuelnim trenucima nema nista od toga :wink:
Strasno,pa ko ce hteti da dodje u nas klub posle ovakvih ispada?
Ako je ovo za cepanje poziva istinito,ja nemam reci...komentari bi zaista bili suvisni!
Napred Voso!
User avatar
budababa
Posts: 4013
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

User avatar
Turija
Posts: 10739
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Neverovatno :shock: pa, nama ne trebaju neprijatelji. Mi smo to sami sebi najveći.Užas, do kojih relacija se ide :oops: :cry: i ne postoji osećanje i reči koje ovako nešto mogu adekvatno opisati.
Gledam zvezdinu skupštinu na SOS-u (sticajem okolnosti, jer je prenose).Strašno. Ali, tamo su bar svesni da su u problemu i nekog interesuje kako će se rešiti.
Last edited by Turija on Thu Nov 13, 2008 10:49 pm, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9777
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

budababa wrote:Evo i te vesti sa Monda:

http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/tex ... est=115551
Tako nesto moze samo da ucini robovlasnik ili pristalica teze da se u srbiji uspeh najteze prasta!!!
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8876
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Vidis, kad bi sada Djuric i Mrdja otisli u jedan od "ona dva" kluba iz beograda, posle ovog ja im ne bi nista zamerio.

(Djuri ne bih zamerio, Mrdja je ionako cigan bio cigao ostao...)

Ja da sam na njihovom mestu ne bih vise ni dolazio na treninge dok god Dubroja sedi u upravi. Em kaze nece da ih placa, em im ne da u reprezentaciju...
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Nema nacina da im bilo ko zabrani igranje u reprezentaciji pa ni Dubroja i njegov postupak je za svaku osudu,poziv je njihov i Dubroja mora odgovarati za svoj postupak samo sto nema kome jer se ekipa skupila samo tako,daju ostavke svakih dve nedelje ali ostavka se ne prihvata.To je danasnja Vojvodina!


@ Radoje a ko je Dubroju doveo u Vojvodinu?Ko je podelio par otkaza vec u prvim danima svog rada a kao najblize saradnike ostavio onu dvojicu cija imena ti ponavljas kao papagaj?Kome sve odgovara ovakav nacin rada u Vojvodini kao sto se sada radi?Zbog koga nam sude i zbog koga smo u medijima predstavljeni kao klub koji namesta utakmice?Kome odgovara taj covek i iz kog razloga?Ona prica o spasavanju kluba ne pije vise vodu jer se klub,sad je valda svima jasno,svesno unistava,ruse nam stadion a navijaci komentarisu novu pesmu na tribini i teraju ljude koji su bili jedini izvor informacija za mnoge!?

Ja sam ljudi umoran od lazi i prevara uprave,nabedjenih igraca i pojedinih navijaca,svako krivicu svaljuje na onog drugog ili treceg a kako meni deluje svima njima ovakvo stanje u klubu odgovara
Post Reply