12. kolo: Crvena zvezda-Vojvodina 3:1

van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Anonimus wrote:Sep nije u prvoj postavi...a evo i gola...1-0.
Nista novo nema,sve po starom ide...
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

2:0, mislim da je Koroman strelac
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Joj majko, zamalo jos i penal da im sude na 2:0... Koroman i Trickovski... Zar protiv nas uvek najgori prorade?
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Jel moguce? Dali smo gol nakon dva primljena? U gostima?... To samo Aleksic moze, nadam se da ce ga ostali slediti...

Tri minuta kasnije.... Dzaba radovanje... :roll:
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Prvih desetak minuta igre u prvom i 15 minuta iz drugog poluvremena su za prolaznu ocenu, a ostalo...
Respekt za Brkicevu reakciju nakon prozivke sa severa. Brko majstore 8)
Sepuje ni na klupi :roll:
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Cekamo detaljnu analizu nekog ko je bio na tekmi!
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Bas kao sto RF kaze,prvih 10 min na pocetku poluvremena za prelaznu ocenu.Stosic ubedljivo najlosiji pojedinac na terenu...Panta ga je morao pokrivati par puta...Panta i Aleksic bili ponajbolji na terenu,Djuric takodje.Grozdanoski malko razocarao ali nije igrao na poziciji zadnjeg veznog nego valjda napred?!Pa izgubili smo i od Rada zar ne :roll:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
ZarkoIn
Posts: 45
Joined: Sat Nov 08, 2008 8:29 pm
Location: Indjija, Srem, Vojvodina

Post by ZarkoIn »

Za početak, pozdrav svim članovima foruma i iskrenim ljubiteljima Vojvodine!
Iz Indjije sam i moram priznati da nisam navijač Vojvodine od malih nogu (kao i 99,9% stanovnika ove zemlje i što nas uče da postoje samo dva kluba i da su samo oni bitni). Medjutim, vremenom, kako čovek odrasta, razvija se i upoznaje svet, tako shvata i kako neke stvari funkcionišu, pa izmedju ostalog i naš fudbal i fudbalska organizacija. I shvatio sam da je jedina svetla tačka u tom sistemu upravo Vojvodina i vremenom sam je sve više zavoleo i postao veliki ljubitelj i navijač (a još kad je moj drug iz detinjstva Djurić potpisao za Klub, ljubav je postala još veća!).
Elem, pratim ovaj forum već godinu dana i nikako da se i sam uključim u raspravu (valjda i zbog sramote što još nijednom nisam bio na Karadjordju!), ali posle ove današnje utakmice osetio sam veliku ljutnju i potrebu da nešto kažem.
Utakmicu sam pratio na radiju (što zaista nisam dugo činio) i po onome što sam čuo ovo je bila još jedna kukavičja utakmica našeg tima u gostima. Prvo što mi je zasmetalo je sastav tima: zbog čega Tumbasević i Mrdja? A zatim izmene: Vukajlović i Stojanović umesto prve dvojice (tako su bar rekli na radiju). Pa zar Trivunovićeva igra iz prošlog kola ne znači ništa? Zar Sepujin rad na treningu i tri gola na prijateljskoj utakmici ne znače ništa? Čemu sve one najave od strane trenera? Barem neka pošteno priznaju ko sme da igra i koliko, a ko može da stigne samo do klupe...
Čini mi se da sa Radojičićem igra Vojvodine nikako ne može da napreduje! Da sačekam izveštaj na SOS-u pa da vidimo.
Mnogo sam razočaran i mnogo toga želim sa vama da podelim i da vas pitam, ali biće vremena...
P.S. Barem je Indjija dobila pravog trenera, kome su danas ukradena dva boda na Dušanovcu protiv Voždovca sviranjem penala u 90. minutu (Voždovac-Indjija 1:1)
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Hvala svima nadležnima na praznim obećanjima i neka svi lepo odu da nesebično pomognu malo i neke druge.Dobro će nam doći, jer tako će nam najviše pomoći.
PS
Od najave promena i Sepuje kao startera, ostala je samo gola činjenica da momak nije uspeo stići ni do beogradske klupe.Eto, koliko (se) drži časna trenerska (od konferencije za štampu, pa do ulaska u svlačionicu) :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Red Firm wrote:Prvih desetak minuta igre u prvom i 15 minuta iz drugog poluvremena su za prolaznu ocenu, a ostalo...
Respekt za Brkicevu reakciju nakon prozivke sa severa. Brko majstore 8)
Sepuje ni na klupi :roll:
Red Firm, Podbara,... hoće li biti izveštaja sa ove utakmice ili će nam se informisanje svesti samo na ,,izveštaje" u medijima?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

ZarkoIn wrote:Za početak, pozdrav svim članovima foruma i iskrenim ljubiteljima Vojvodine!
Utakmicu sam pratio na radiju (što zaista nisam dugo činio) i po onome što sam čuo ovo je bila još jedna kukavičja utakmica našeg tima u gostima. Prvo što mi je zasmetalo je sastav tima: zbog čega Tumbasević i Mrdja? A zatim izmene: Vukajlović i Stojanović umesto prve dvojice (tako su bar rekli na radiju). Pa zar Trivunovićeva igra iz prošlog kola ne znači ništa? Zar Sepujin rad na treningu i tri gola na prijateljskoj utakmici ne znače ništa? Čemu sve one najave od strane trenera? Barem neka pošteno priznaju ko sme da igra i koliko, a ko može da stigne samo do klupe...
Čini mi se da sa Radojičićem igra Vojvodine nikako ne može da napreduje! Da sačekam izveštaj na SOS-u pa da vidimo.
Mnogo sam razočaran i mnogo toga želim sa vama da podelim i da vas pitam, ali biće vremena...
P.S. Barem je Indjija dobila pravog trenera, kome su danas ukradena dva boda na Dušanovcu protiv Voždovca sviranjem penala u 90. minutu (Voždovac-Indjija 1:1)
Žarko, dobro nam došao :!:
Polako nam fudbalska Inđija postaje sve naklonjenija.Znamo i ko je za to najzaslužniji.A veruj, da i mi danas pratimo rezultate FK Inđija i drag nam je svaki njen dobar rezultat.Daj Bože da se za neku godinu igra Superligaški vojvođanski derbi i u Inđiji 8) (ne samo Kup :wink: )
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:
Red Firm wrote:Prvih desetak minuta igre u prvom i 15 minuta iz drugog poluvremena su za prolaznu ocenu, a ostalo...
Respekt za Brkicevu reakciju nakon prozivke sa severa. Brko majstore 8)
Sepuje ni na klupi :roll:
Red Firm, Podbara,... hoće li biti izveštaja sa ove utakmice ili će nam se informisanje svesti samo na ,,izveštaje" u medijima?
Sta ce ti izvestaj???
Sta te zanima? Dobre stvari sa utakmice su da smo uspeli izdrzati 15 minuta na Marakani (koliko se secam,dugo nismo toliko bas izdrzali).Dali smo gol.To ni Radu nije poslo za nogom.Smogli smo snage da cela tri minuta drzimo neizvestan i otvoren mec (izmedju 2:1 i 3:1).
Losih stvari nije bilo,jer sve ostalo je nasa svakodnevnica.Zanimljivo mi je da na Marakanu svake godine vise navijaca dolazi na Borac iz Cacka i druge ekipe nego na DERBI sa Vojvodinom.
Bas cudno!!!

p.s.moram jos i ovo napisati.Cini mi se da polako i ovi nasi forumi poprimaju neke osobine fudbalskog kluba.I ovde ako se trudis i dajes 120% samog sebe,otpadas brate,ne mozes takav radan u status povlascenih.
Za mene je od danas na snazi novi matematicki izraz Red Firm=Sepuya.
Ovim putem dajem podrsku ovoj dvojici momaka da istraju!!!
Last edited by Voja on Sat Nov 08, 2008 10:49 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Podbari je kompjuter zakazao, tako da od njega nece biti izvestaja, a Red Firm bi mogao reci koju vise od mene, posto sam ja stigao na utakmicu tek u 35. minutu i doziveo svojevrsni "deja vu" devedesetih kad sam bacio oko na semafor. Tih zadnjih 10-ak minuta prvog dela smo igrali dosta konfuzno, a onda krenuli malo ozbiljnije pocetkom drugog poluvremena. Uspeli smo da nekako uglavimo gol (ramenom, nisam video ko ga je postigao) i da malo ozbiljnije stisnemo petokraku. Ipak, par minuta kasnije, iz jedne polukontre koja je obecavala, da li zbog neodlucnosti Pantelica ili zbog toga sto mu se niko nije otkrio, gubimo loptu na njihovoj polovini i u nastavku akcije gojneri postizu gol. Kasnije je Panta imao jos jednu dobru sansu, ali je malo bio sporiji (malko su ga i pogurali sa ledja) i propala je zadnja ozbiljnija prilika da se vratimo u mec. Drugo poluvreme smo bili manje-vise jednaki (sto i rezultat tog dela igre govori), ali za prvo cujem da je bilo katastrofa. Dovoljno mi je bilo sto nisam video Sepija u prvih 11, a to sam prvo pogledao kada sam usao na stadion. Boze, kad pomislim samo kakvi nas prizemni ljudi prave magarcima, dodje mi da se (sto kaze panonski mornar) "od sramote obesim medj' sunke"...
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Voja wrote: Za mene je od danas na snazi novi matematicki izraz Red Firm=Sepuya.
Ovim putem dajem podrsku ovoj dvojici momaka da istraju!!!
Image
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Voja wrote:Cini mi se da polako i ovi nasi forumi poprimaju neke osobine fudbalskog kluba.I ovde ako se trudis i dajes 120% samog sebe,otpadas brate,ne mozes takav radan u status povlascenih.
Za mene je od danas na snazi novi matematicki izraz Red Firm=Sepuya.
Ovim putem dajem podrsku ovoj dvojici momaka da istraju!!!
Locked