Kup Srbije 2023/2024

Locked
User avatar
N13
Posts: 2103
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by N13 »

Deep Purple wrote: Tue May 14, 2024 12:39 pm
Kafa wrote: Tue May 14, 2024 12:12 pm
Milan wrote: Tue May 14, 2024 11:45 am Kako se gledaju kartoni za finalnu utakmicu?
Pokušao sam da nađem bez uspeha. Znam samo da je Boža dobio crveni na ligaškoj utakmici sa Željom pa posle nije vodio utakmicu u kupu protiv Čuke. Ovo me plaši, ako se stvarno prenose na kup kartoni osakatiće na sudija, cigani su to...
Mislim da se ne prenose jer je Njegoš imao kartone posle meča protiv TSC-a i igrao je u Kragujevcu kup a to je bio meč posle a protiv zvezde nije igrao u ligi.
Zuti kartoni se ne prenose. Direktni crveni se prenose. Ako neko dobije direktan crveni protov Kragujevca, bice preneto na kup. I tu treba jako paziti. Ako sudije odluce da uticu na ishod kupa, pocece vec u Kragujevcu da traze nacin za to.
E sad, to pravilo je vazilo do sada. Nisam siguran da li je za finale nesto drugacije.
User avatar
rykerfcv
Posts: 857
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by rykerfcv »

Deep Purple wrote: Tue May 14, 2024 10:16 am Ko god da ode danas da se prijavi obaveštavajte o broju ljudi/autobusa, jako mi je stalo da se skupimo posle dužeg vremena i pored toga što sam ja uskraćen tog zadovoljstva.

Samo borbeno, Vojvodino izgubiti ne smeš !

Sad sav fokus na Radnički, da se odigra maksimalno i pobedi i onda da se fokusiramo na kup.

Nadam se da će biti i nešto organizovano za poslednji trening pred finale kula.
Сектор који је Фирма добила је 1600 људи,око 900 људи је пријављено који иду бусем + на то они који ће ићи својим превозом.Лагано пуњење сектора.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
slanobarac
Posts: 3628
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by slanobarac »

1600 je konačan broj dobijenih ulaznica?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1448
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Uvek sa tobom »

slanobarac wrote: Tue May 14, 2024 4:20 pm 1600 je konačan broj dobijenih ulaznica?
Добијено је око 2000, а 1600 стаје на Фирмину трибину.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Deep Purple
Posts: 3993
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Deep Purple »

@rykerfcv

Ček do sad je prijavljeno 900 ljudi koji će ići busem ako sam te dobro razumeo?
User avatar
rykerfcv
Posts: 857
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by rykerfcv »

Deep Purple wrote: Tue May 14, 2024 4:56 pm @rykerfcv

Ček do sad je prijavljeno 900 ljudi koji će ići busem ako sam te dobro razumeo?
Тако ми је речено у шопу.
Ако нисам ја шта пермутовао,када сам излазио сам питао то.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1167
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mare_Liman »



Нема изговора, трећа срећа, време је за освету за 2007. и 2010., момци су заслужили да се напуни оно што нам је дато, на нама је да изгинемо на трибинама они на терену, даће Бог да се по повратку до јутра слави куп на улицама града ... Прво да се узму у Крагујевцу 3 бода, да се обезбеди Европа преко лиге, а да се ако Бог да по први пут осигура групна фаза и узме црнима сигурна групна фаза, не би могло слађе
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Baraba1
Posts: 39
Joined: Thu Sep 14, 2023 9:45 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Baraba1 »

Ja sam bio danas oko 1 da se prijavim, receno mi je da sam bus broj 13.
Cane
Posts: 1100
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Cane »

Kako su meni rekli, u šopu se moraju prijaviti svi, kako oni koji će organizovano busevima tako i oni koji idu sopstvenim prevozom. Zbog toga sam broj autobusa nije relevantna cifra. Recimo ja sam se prijavio tamo a idem kolima, a ima nas još dosta takvih. Ukratko, ima nas više prijavljenih nego putnika u busevima. Zbog toga svako ko namerava ići neka požuri s prijavom.
Savcic Luka
Posts: 395
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Savcic Luka »

Baraba1 wrote: Tue May 14, 2024 5:32 pm Ja sam bio danas oko 1 da se prijavim, receno mi je da sam bus broj 13.
Načet 15. bus.
User avatar
slanobarac
Posts: 3628
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by slanobarac »

Šta ćemo sa ljudima iz inostranstva? Ide isto neka prijava?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1100
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Cane »

slanobarac wrote: Tue May 14, 2024 6:51 pm Šta ćemo sa ljudima iz inostranstva? Ide isto neka prijava?
Ne znam za njih, možda najbolje da kontaktiraju klub i pitaju.
Inače, navodno će 3-4 hiljade ići u slobodnu prodaju pa bi trebalo obratiti pažnju i na to i reagovati, odnosno kupiti što više tih karata, makar ih posle tapkali pred utakmicu :lol: jer će definitivno biti velika potražnja. Moguće da prodaja bude išla i preko Gigstix ili Ticetline pa ako neko sazna bilo šta neka javlja svima da probamo kupiti još koju i tako.
User avatar
slanobarac
Posts: 3628
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by slanobarac »

Jaaaaaoooj koliko ovde ima različitih rekla kazala informacija. Nigde zvanične informacije iz kluba na 7 dana pre finala. Neverovatno i neshvatljivo.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1100
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Cane »

Ma zvanično koliko vidim još uvek nema baš ništa ni iz saveza koji je organizator, pa mi se čini da je i ćutanje iz kluba s tim povezano. Da li je možda neko ispratio ima li bilo kakvih objava na ciganskim zvaničnim i drugim stranicama ili je i kod njih slično stanje?
Inače, jedan kuriozitet iz šopa, dok sam izlazio susretnem i braću Ruse :lol: par njih došli da se prijave za Loznicu :cheers:
Kad su oni rešili, ne vidim opravdanja da bilo ko od nas domaćih izostaje.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1167
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mare_Liman »

Cane wrote: Tue May 14, 2024 9:08 pm Ma zvanično koliko vidim još uvek nema baš ništa ni iz saveza koji je organizator, pa mi se čini da je i ćutanje iz kluba s tim povezano. Da li je možda neko ispratio ima li bilo kakvih objava na ciganskim zvaničnim i drugim stranicama ili je i kod njih slično stanje?
Inače, jedan kuriozitet iz šopa, dok sam izlazio susretnem i braću Ruse :lol: par njih došli da se prijave za Loznicu :cheers:
Kad su oni rešili, ne vidim opravdanja da bilo ko od nas domaćih izostaje.
Сваку текму су на сектору шест, рашире шалове из шопа на почетку утакмице и полувремена, доказ само какав менталитет имају они, а какав ми, кад једни Руси дођу да се пријаве, а 75% наших тражи било какав изговор...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Locked