Kup Srbije 2023/2024

Locked
User avatar
rykerfcv
Posts: 855
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by rykerfcv »

Uvek sa tobom wrote: Sat May 11, 2024 9:52 pm
Сад за ВОШУ сви у глас !
Са свих стране долазе,све екипе фирмине!

Време је да узмемо КУП!
Сви у Лозницу нема изговора игра Војводина
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Wild Srem
Posts: 137
Joined: Mon Feb 21, 2022 7:54 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Wild Srem »

Bilo bi lepo da je klub vec poceo sa bilbordima, tv, i tako dalje, mi koji smo tu znamo sve, a ljudi koji ne prate,a FKV im je pri dusi, mogu da vide i da se odluce da odu, naravno kazem vec treba poceti koliko sutra, radan je dan finale, utorak, da se zamene smene,obaveze neke....
Saki
Posts: 71
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Saki »

Wild Srem wrote: Sun May 12, 2024 5:08 am Bilo bi lepo da je klub vec poceo sa bilbordima, tv, i tako dalje, mi koji smo tu znamo sve, a ljudi koji ne prate,a FKV im je pri dusi, mogu da vide i da se odluce da odu, naravno kazem vec treba poceti koliko sutra, radan je dan finale, utorak, da se zamene smene,obaveze neke....
+1

Večeras na utakmici očekujem pun stadion. Lep termin, besplatna karta, i borba za evropu. Klub to treba da iskoristi, i da obavesti svakog čoveka koji će biti na tribinama da sutra počinju prijave u šopu za finale kupa.
Mozda i da unajme ljude sa nekim pozivnicama i da dele kartončiće sa više informacija.
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by naseljekolumbija »

A да кажу колико смо карата добили?! :x
User avatar
Milan
Posts: 4265
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Milan »

8 dana do finala kupa, a sve se i dalje radi krajnje kilavo i amaterski. Juče na utakmici je spiker nekoliko puta pročitao ovo saopštenje i po meni tu mnogo toga nije bilo dobro. Prva stvar je da je rečeno kako se ide preko navijača Vojvodine, što mnogi lako mogu protumačiti kako se ide sa Firmom i to bi ih moglo odbiti. Druga stvar je da je čitano kao da se saopštava red vožnje na autobuskoj stanici, bez bilo kog momenta koji bi nekog neodlučnog mogao da motiviše/naloži na polazak.

Sve u svemu, da rezimiramo... Šta je klub uradio do sad da zapali širu populaciju za ovu utakmicu, da je ispromoviše najjače moguće? Jedno veliko NIŠTA!

I onda će se čuditi i zgražavati našom brojkom u Loznici.

Pre nego što neko napiše kako pravim navijačima nema potrebe da se posebno naznačava značaj ove utakmice, podsetiću na neki od mojih pređašnjih postova gde objašnjavam kako je decenijama urušavano Slaninarstvo i da je svako ko očekuje da se to može preko noći i nakon 5-6 odigranih utakmica preokrenuti u velikoj zabludi. Tu spadaju i oni iznenađeni jučerašnjom posetom.

Što je najgore, čak i ako bi se danas krenulo u neku ozbiljniju kampanju za finale, bojim se da se možda i zakasnilo.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Saki
Posts: 71
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Saki »

Ja svakako očekujem da popunimo Lagator. Nije tolko loše klub odradio najavu, ipak poklanjaju karte za finale, obezbedili su prevoz, svako ko se prijavi dobija besplatnu majicu. Ima još vremena, a čuo sam da će organizovano da dodju i neke starije firmine grupe koje se nisu dugo pojavljivale na tribini.
Cane
Posts: 1099
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Cane »

Nisam ni ja baš prezadovoljan kako teku stvari oko finala kupa, ali pri tome ne treba zaboraviti činjenicu da je jedini organizator FSS i da klub tu i nema nekih instrumenata kojima bi mogao ne znam kako uticati. Pri tome, da se ne zavaravamo jasno je ko vodi taj savez (i formalno a još važnije suštinski) tako da je teška iluzija očekivati izbalansiran odnos prema nama i ciganiji. Ali bez obzira na sve to, ponavljam treba se boriti koliko god je to moguće, u tom istom šugavom savezu, na tribinama i na terenu, pa kako god bude, važno je da se ne predamo pre bitke ni na jednom polju. Pošto mi ovde nismo ni savez ni klub ne bi se trebali preterano opterećivati stvarima koje su izvan našeg uticaja nego da se svako od nas fokusira na ono što možemo činiti lično, kao navijači ili simpatizeri FKV, neposredno oko sebe, kroz priču, na mrežama, kako god je moguće i naravno prisustvom u Loznici ko god da je u mogućnosti.
Svima ovima koji već sad imaju nekih rezervi iz ovog ili onog razloga mogu samo poručiti ono - ko želi nađe načina a ko ne želi nađe izgovor. Po volji i savesti je svakome, ja znam šta je moj izbor.
User avatar
Deep Purple
Posts: 3991
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Deep Purple »

Saki wrote: Mon May 13, 2024 11:20 am Ja svakako očekujem da popunimo Lagator. Nije tolko loše klub odradio najavu, ipak poklanjaju karte za finale, obezbedili su prevoz, svako ko se prijavi dobija besplatnu majicu. Ima još vremena, a čuo sam da će organizovano da dodju i neke starije firmine grupe koje se nisu dugo pojavljivale na tribini.
Bilo bi lepo da i na taj način kada se nađu ponovo zajedno na tribini, zakopaju ratne sekire i da opet bude u kontinuitetu respektabilna brojka na severu.

@Cane

Napunićemo to što dobijemo, ne sumnjam ja u to, nadam se samo da smo dobili 50:50 kontigent ulaznica i da se napravi vrhunska atmosfera, ko ode po karte danas bilo bi lepo da nas obavesti koliki je broj ulaznica u opticaju.
Last edited by Deep Purple on Mon May 13, 2024 12:03 pm, edited 1 time in total.
ssnigd
Posts: 3430
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by ssnigd »

Hajmo ovako, igramo finale Kupa cijim osvajanjem Vojvodina moze da igra prvi put u grupnoj fazi nekog evropskog takmicenja.
Ovo je raj za svakog iole normalnog marketing garija.

Kakav FSS i ostali bakraci!!! Marketing i promocija za sto veci odziv i odlazak, a ne organizacija samog odlaska.
Mesamo dve razlicite stvari.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
djoks
Posts: 99
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by djoks »

Јел био неко у шопу какво је стање са картама хоће ли остати до сутра? Не могу данас стићи због посла
fcvisart
Posts: 68
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by fcvisart »

https://loznicasport.rs/2024/05/01/prod ... -a-srbije/
Lokalna vest od ranije. Očigledno da dobijamo mi jug oni sever ili obrnuto i istok delimo.
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
Rakovac
Posts: 131
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Rakovac »

Moj izvor kaže da smo dobili nešto manje od 2000 karata. Znači, biće nas četvrtina na stadionu.
User avatar
Milan
Posts: 4265
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Milan »

ssnigd wrote: Mon May 13, 2024 12:03 pm Hajmo ovako, igramo finale Kupa cijim osvajanjem Vojvodina moze da igra prvi put u grupnoj fazi nekog evropskog takmicenja.
Ovo je raj za svakog iole normalnog marketing garija.

Kakav FSS i ostali bakraci!!! Marketing i promocija za sto veci odziv i odlazak, a ne organizacija samog odlaska.
Mesamo dve razlicite stvari.


Upravo tako! Klub je uveliko morao početi sa stvaranjem hajpa oko ove utakmice.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
LIMAN
Posts: 221
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by LIMAN »

Dodao bih samo za organizatore puta, ako citaju forum: molim vas ljudi da se jednom na utakmicu krene na vreme. Svedoci smo da se na vecinu gostovanja ulazi mahom nakon pocetka utakmice. Znaci bice dosta ljudi, uzmite u obzir da ce se piti, pretezno pivo, stajace se mnogo puta. Pa mi smo na ona finala kupa u Beogradu putovali po 2,3 sata kad uzmes u obzir pis pauze svako malo. A do Loznice ce nam trebati duplo toliko, jos ako panduri odluce da se prave pametni i salju nekim obilaznicama...

Dakle, stavite vreme polaska autobusa na vreme i uzmite sve navedene faktore u obzir, igramo utakmicu sezone, moguce i najbitniju u novijoj istoriji (s obzirom sta moze da nam donese pobeda) - bolje da dodjemo i sat vremena ranije, nego da ulazimo na stadion u 30. minutu. I zbog nas i zbog nasih igraca.


PS. SVI U LOZNICU, da j***mo gamad :cheers:
Само храбро до нове победе, але...
Locked