Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4264
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Ciganska verzija ove pesme nema ama baš nikakve veze sa mojim pisanjem, niti mi smeta što su je napravili...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Cane
Posts: 1099
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Marketing kluba

Post by Cane »

Milan wrote: Sun May 12, 2024 10:57 pm Ciganska verzija ove pesme nema ama baš nikakve veze sa mojim pisanjem, niti mi smeta što su je napravili...
Poštujem sve ali meni neopisivo smeta to sto mi sami sebi svako malo i za najrazličitije gluposti ovde ponavljamo da smo "mali i jadni". Eto ja bi to zabranio za sva vremena jer mi nista odvratnije i jadnije ne zvuči od takvih samoponižavajućih priča. Ja se ne osecam ni malim ni jadnim i ne prihvatam da bilo ko u ime kolektiviteta kakav je FKV iznosi takve gluposti! FKV nije ni mala ni jadna!
Jbt, iz jednog Radnika Surdulice nikad nisam čuo ništa slično a kod nas se svako malo nešto jadikuje. Dokle više? Dajte više napustite taj stav svojstven zadušnim babama a ne navijačima.
User avatar
Milan
Posts: 4264
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Pa kad prestanemo da sebe pravimo malim i jadnim, neće ni biti pisanja o tome. Neko ko hoće da bude (i jeste) velik će paziti da mu se takve gluposti ne dešavaju. A dotle…
POŠTO OBRAZ ???!!!
Duplof
Posts: 918
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Marketing kluba

Post by Duplof »

N13 wrote: Sun May 12, 2024 10:54 pm Sta vise, licno bih voleo da jednom na Karadjordju nakantamo cigane 3 razlike, i da sve 3 tribine zajedno pocnu pevati tu pesmu... to bi bila pobeda.
Krajem 90-tih Barselona je pobedila Betis u finalu Kupa kralja na Bernabeu, pa je nakon utakmice neko od Katalonaca platio da spiker pusti njihovu himnu u sred Madrida. Od tad Real izbegava organizaciju finala Kupa :D

Neka se Mandarić i Zbiljić malo otvore ako pobedimo u finalu Kupa :mrgreen: :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9899
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Posto je premiera u toku, ako nista bar zbog znacke moze u ovaj topic

Image
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2245
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Marketing kluba

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9899
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Grbavica.021* wrote: Sat May 18, 2024 3:59 pm
Au koliko je lepo videti ove slike timova...
Image
Bas me zanima da li sam uspeo da ih prepoznam sve (ispravite ako pogresim negde)
Nikoslav Bjegovic, Zoran Mijanovic, Mico Vranjes, Dusko Grujic, Damir Stojak, Goran Milosevic, Ljubisa Aleksic, Boza Djurkovic, Sreten Vasic, pa rekao bih da je Zeljko Racic (iako ga se ja ne secam dok je nosio Vosin dres) i Saso Milosevski :cheers:

Ova druga mi je jos teza
Image

Vranjes, Zilic, Mudrinic, Belic, ovog pored Belica sigurno ne znam, a pored njega, mozda Mrdak...
Dole su: Habi, pa mislim Suskavcevic (ili Ivan Ristic), Drincic, Aleksic, Vaskovic :cheers:
Image
User avatar
Salvador
Posts: 1086
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Marketing kluba

Post by Salvador »

Taj na drugoj slici pored Belića liči na Vorkapića.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4045
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by Rabba »

Uz malo varanja, uz Žilića mi igrač nije ličio na Mudrinića, Vidak Bratić je u pitanju. Ristića si dole namirisao momački.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Ko je do Belica?
Lici mi na Vorkapica, ali mi se ne uklapa u ekipu?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3620
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by slanobarac »

Jeste Vorkapić.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10809
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

slanobarac wrote: Sun May 19, 2024 1:02 pm Jeste Vorkapić.
Da, kanda se on bio vratio u Vosu. Zaboravio sam, pa nisam bio siguran.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
1892
Posts: 1090
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by 1892 »

Turija wrote: Sun May 19, 2024 1:05 pm
slanobarac wrote: Sun May 19, 2024 1:02 pm Jeste Vorkapić.
Da, kanda se on bio vratio u Vosu. Zaboravio sam, pa nisam bio siguran.
Ja gledam - isti Vorkapa, ali uopšte nisam imao pojma da je on bio te sezone. Vorkapa i Beli u istom timu
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9899
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Rabba wrote: Sun May 19, 2024 12:30 pm Uz malo varanja, uz Žilića mi igrač nije ličio na Mudrinića, Vidak Bratić je u pitanju. Ristića si dole namirisao momački.
Ma i ja nisam bio siguran, mada slika je nezgodna, bas igrac niti lici na Bratica niti lica na Mudrinica, pa sam bio nesiguran, i eto omasih. A za Ristica i Suskavcevica takodje nisam bio siguran jer sam "tipovao" po nekom secanju, a davno je bilo, a oni ni tad nisu bili top zvezde, vec radnici u timu, a takve ni dok igraju 70% navijaca ne registruju. I mene je Vorkapa odmah asocirao na Vorkapu :mrgreen: al mi bilo nestvarno da je to on, isto kao i Racic. Racica sam naveo samo zbog izgleda (a zapamtio sam ga iz Kule), a uopste pojma nemam da je igrao za nas. Dok recimo Gorana Milosevica se bas lepo secam, bese iz Zemuna, nekako mi jos uvek pred ocima ono njegovo sporo i lagano iznosenje lopte :) Boza Djurkovic i Darko Anic, takodje veoma tesko ih razlikovati na slikama, jer su mi njih dva uvek nekako bili isti :D Pitanje, da li je pored Vorkapica Mrdak? Secam se da je bio onako tamniji igrac, al na toj slici mi nekako bas tesko prepoznatljiv. A lepo je videti i Cicu Vasica na slici, nekako srce zatreperi jer nas je prerano napustio
Image
User avatar
Milan
Posts: 4264
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Ne znam ko je, ali ovaj kog si označio kao Šuškavčevića to sigurno nije. Darka sam veoma dobro zapamtio, jer sam bio te sreće da nakon Bastije uhvatim baš njegov dres.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply