Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
1892
Posts: 1076
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

limanfkv wrote: Mon May 06, 2024 4:26 pm Pao mi je na pamet od starih igraca Danijel Aleksic, dosta manje je igrao ove sezone mislim zbog povreda, ne mogu da iskopam do kad ima ugovor sa Turcima.
On bi nam bio bolje pojačanje nego Duća Tadić.
Come on you Reds!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1405
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

limanfkv wrote: Mon May 06, 2024 4:26 pm Pao mi je na pamet od starih igraca Danijel Aleksic, dosta manje je igrao ove sezone mislim zbog povreda, ne mogu da iskopam do kad ima ugovor sa Turcima.
До јуна 2025.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Kafa
Posts: 55
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: Transferi

Post by Kafa »

Nije mi jasno poređenje Dušana Tadića sa Aleksićem i Serijem. Izvinjavam se ali slab sam na Tadića.

Čovek je institucija, najbolji igrač reprezentacije u 21. veku sa najviše nastupa u istoriji, kapiten.

Ne treba na njegov dolazak gledati kao samo igračko pojačanje, on je više od toga, iskustvo, liderstvo, identitet, dete Vojvodine se vraća kući.

Kad dovedeš Tadića, ne treba ti marketing. Zbiljić kad ga je samo javno pozvao, to su prenele sve novine i portali, instant marketing, zamislite šta bi bilo da se stvarno vrati.

I da igrački bude kao Kajević i dalje će doneti više nego sva pojačanja, ali ja verujem da Duća i sa 37-38 godina može biti najbolji igrač u ovoj ligi.
srkins
Posts: 1446
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

mogli bi ovog decka pokusati da dovedemo https://www.transfermarkt.com/igor-mila ... ler/729872 istice mu ugovor u decembru tako da Cuka testo da moze da se nada nekim velikim parama
User avatar
slanobarac
Posts: 3577
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

1892 wrote: Mon May 06, 2024 5:08 pm
limanfkv wrote: Mon May 06, 2024 4:26 pm Pao mi je na pamet od starih igraca Danijel Aleksic, dosta manje je igrao ove sezone mislim zbog povreda, ne mogu da iskopam do kad ima ugovor sa Turcima.
On bi nam bio bolje pojačanje nego Duća Tadić.
Ovo bi trebalo da bude smešno ili?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Rakovac
Posts: 124
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Transferi

Post by Rakovac »

Aleksić i Tadić, neuporedivo. Aleksić nigde ništa nije pokazao.
1892
Posts: 1076
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

slanobarac wrote: Mon May 06, 2024 8:11 pm
1892 wrote: Mon May 06, 2024 5:08 pm
limanfkv wrote: Mon May 06, 2024 4:26 pm Pao mi je na pamet od starih igraca Danijel Aleksic, dosta manje je igrao ove sezone mislim zbog povreda, ne mogu da iskopam do kad ima ugovor sa Turcima.
On bi nam bio bolje pojačanje nego Duća Tadić.
Ovo bi trebalo da bude smešno ili?
Niko nije upoređivao njihove karijere jer su neuporedive ali smatram da je priča sa Tadićem klasičan sns spin na koji su se ljudi upecali a sa druge strane, Dani je 3-4 godine mlađi, 10 x jeftiniji, i potencijalno realan transfer a pritom dečko je vrhunski fudbaler (koji na žalost nije napravio karijeru koja mu je bila predviđana) i naše je dete.
Come on you Reds!
djoks
Posts: 93
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Transferi

Post by djoks »

Сам Тадић је рекао да повратак у Војводину није реалан а има 35 година. Да нам неће можда требати са 38-39, ако му је стало до клуба онда би се ваљда одрекао годину дана плате у фенеру и дошао. Није као да нема и јесу то велике паре и искрено није се лако одрећи тих пара али све ово не би био проблем да он има 32 године па да дође код нас са 34-35, али он већ сада има 35 и искрено не видим да би нам он нешто могао помоћи за 2-3 године ако би се и тад одлучио за повратак. Мислим да њега Војводина не занима уопште
User avatar
rykerfcv
Posts: 816
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

djoks wrote: Mon May 06, 2024 9:15 pm Сам Тадић је рекао да повратак у Војводину није реалан а има 35 година. Да нам неће можда требати са 38-39, ако му је стало до клуба онда би се ваљда одрекао годину дана плате у фенеру и дошао. Није као да нема и јесу то велике паре и искрено није се лако одрећи тих пара али све ово не би био проблем да он има 32 године па да дође код нас са 34-35, али он већ сада има 35 и искрено не видим да би нам он нешто могао помоћи за 2-3 године ако би се и тад одлучио за повратак. Мислим да њега Војводина не занима уопште
+1 od reci do reci se slazem sa tobom.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
limanfkv
Posts: 2845
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Transferi

Post by limanfkv »

Potpisujem 1892.
Inace Danijel je osvojio sa Saint Etjenom liga kup i mnogo bitnije prvenstvo Turske u sezoni gde je bio jedan od najboljih igraca Basahsekira kojoj je sad kapiten. Izuzetno kvalitetan igrac, a za razliku od Tadica relativno dostupan ako je u zadnjoj godini ugovora.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4824
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Dovoljno je samo pogledati istoriju povreda, kada se vec pominju godine, i videti koliko je to poredjenje besmisleno.
Tadic ce i sa 40 biti apsolutni otac ove lige.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4006
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Tadić bi trebalo u Vošu da može da se vrati kad god hoće, bez da mu bilo ko bilo šta spočitava. Najrealnije je da odradi svoj monstruozni ugovor sa Fenerom do kraja, da zatim ode da uzme pare i/ili slavu, što znači bliski istok ili Ajaks, i onda posle te avanture da se zaputi za Novi Sad. To je ono što mu njegovo fudbalsko umeće i kvalitet igara trenutno omogućava. To što neko to ne može da razume, pa su poletela razna upiranja, to je već problem za upirače. Vojvodina nije nikakvo ime trenutno ni u kakvim okvirima, osim okvirima ovog foruma, da bi se prema njoj zvezde, što Tadić jeste, ophodile sa nekim poštovanjem, ili da bi želeli da joj pohrle nazad. Mi smo trenutno deo ovog taloga, koji je zaposeo našu teritoriju i za razumeti je da ko drži do sebe će itekako da uzme tu godinu ugovora u Istanbulu i zatim pokupi ili simpatije navijača ili petrodolare. Voša sa 37-38 će itekako i tada biti tu za Tadića, ukoliko bude želeo da joj se vrati, ukoliko Tadićeve predstave spadnu ispod nivoa potrebnog da ga velikani više ne zovu. A i ukoliko se Vojvodina podigne do nekog nivoa. Jedan Seid Korać, Njegoš Petrović i Zadi Seri ni približno nisu dovoljni da ponište decenije jahanja napredno-režimskog šljama. A Duća Tadić tu nikako ne može biti ni krivac, niti predmet pražnjenja frustracija.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
N13
Posts: 2066
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

djoks wrote: Mon May 06, 2024 9:15 pm Сам Тадић је рекао да повратак у Војводину није реалан а има 35 година. Да нам неће можда требати са 38-39, ако му је стало до клуба онда би се ваљда одрекао годину дана плате у фенеру и дошао. Није као да нема и јесу то велике паре и искрено није се лако одрећи тих пара али све ово не би био проблем да он има 32 године па да дође код нас са 34-35, али он већ сада има 35 и искрено не видим да би нам он нешто могао помоћи за 2-3 године ако би се и тад одлучио за повратак. Мислим да њега Војводина не занима уопште
I te kako ce nam trebati sa 38-39!
Ljudi, da li ste vi ikad igrali neki sport?
Povratkom Duce je najmanje bitan njegov doprinos na terenu (mada potpisujem da ce i sa 40 biti najbolji igrac ove lige).
Od njegovog povratka ce najvise profitirati nasi klinci. Pa zamislite da ste klinac od 16-17 godina. I za saigraca na treninzima imate jednog Dusana Tadica. Covek rodjeni kapiten, lider. Pa uz takve igrace klinci najbrze i najbolje sazrevaju. Pa i strancima ce biti cast doci u Vosu da budu saigraci jednom svetski poznatom igracu.
A da ne govorimo o marketinskoj strani. Stadion i nas, i gde god budemo gostovali ce biti puniji za 20% zbog njega. O medijskoj paznju ne treba ni govoriti.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9823
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Meni je zanimljivije sto se pise da smo trznuli na Karikarija
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4006
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Voja wrote: Mon May 06, 2024 11:08 pm Meni je zanimljivije sto se pise da smo trznuli na Karikarija
Nema od toga ništa. Dok portal objavi "interesovanje", transfer se izvesno ne desi. Dodatno, Nemanja Matić je persona non grata za fss->vladajuću strukturu, samim tim teško da će on ulaziti u neke pregovore sa Zbiljićem.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply