33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Cane
Posts: 1073
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Cane »

Samo da pojasnim, ništa loše ne mislim o bilo kojem forumašu i svako ima puno pravo na sopstveno viđenje stvari, ali me iskreno pomalo nervira što se na forumu FKV ponekad prelako "prepisuju" neki narativi svojstveni recimo lupetanjima blizanačkih imbecila na Mozzartu i sličnim mestima. Svaka opravdana i utemeljena kritika je dobrodošla i korisna, pokazalo se to nebrojeno puta ovde, ali veoma često se u tim 50:50 situacijama kao neka neoboriva istina iznese stav protiv a kasnije se ispostavi da je to netačno ili u najmanju ruku krajnje diskutabilno. Samo o tome se radi.
Savcic Luka
Posts: 366
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Savcic Luka »

Ja sam na forumu od skora. Na stadion sam dolazio u intervalima, i mogu zaključiti da forum dosta dobro oslikava mentalitet i raspoloženje uživi.
Pisao sam i ranije koliko mi smeta kada se neki igrač proziva na stadionu. Konkretno naveo sam primer Zuke, gde sam x puta čuo “Nije on za Vojvodinu.”, a sada ide “… Zuka kapiten.”
Celom timu i svakom igraču uvek samo podrška, osim u slučaju nepoštovanja FKV. Na primer, Taki dok je bio kod nas nije imao ni jednu sliku u partizana (bar da znam), Radule odradjuje posao profesionalno i od mene kapa dole. Mali Lane Jr još uvek ima kredit jer je klinac, ali ga troši.
Što se tiče kvaliteta nekog pojedinca svi imamo pravo na svoje mišljenje. Eto, na topicu trener možda sam jedini koji je izneo sumnju u njegov kvalitet, što sam obrazložio, ali trud i zalaganje je tu i od mene uvek aplauz.
Last edited by Savcic Luka on Sun May 05, 2024 12:21 pm, edited 1 time in total.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2059
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by churguzijanac »

novosadjanin wrote: Sat May 04, 2024 2:18 pm Da li mislite da bi Tadic doprinosio vise nasoj igri od ovog sto Seri pruza ove polusezone? Da li moze bolje od ovog? Mi vec imamo Tadica u timu i bolje da se usredsredimo na njegovo zadrzavanje nego na dovodjenje pravog.

Igra u rangu sa intertoto generacijom ili pokradenim kupom generacijom :lala:
Mora jos bolje za iskorak i istorijski rezultat.I mora da bude kontinuitet, a za kontinuitet nam treba sistem.
User avatar
Turija
Posts: 10754
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Turija »

Voja wrote: Sun May 05, 2024 10:44 am
Turija wrote: Sun May 05, 2024 8:02 am Danas Njegos nije isti igrac kao u zvezdi. Sazreo je i ima iskustvo spanske lige. Demantovao je igrom i odnosom i najmanje sumnje i igra vrhunski u Vosi. :lala: :thankyou:
:cheers:
Isti je Njegos igrac vec je prosao ono sto su prosli recimo Kabic i Lane Junior. Od obozavanja do pljuvanja. Jednostavno takav smo narod. Umemo 10 minuta da volimo, pa 20 minuta da mrzimo i tako u krug. Nazalost
Vojo, ne bih se slozio ni sa cim napisanim, a pogotovo ono da mrzimo.
Ako igras dobro, hvalicemo, ako igras lose kritikavacemo, pa ponovo igras dobro - hvalicemo. Sve prema vidjenom i zasluzenom. Nema to veze sa narodom. Svi su navijaci ( narodi ) takvi. Jug ima samo malo nizi prag strpljenja. Verovatno je zbog klime vreliji temperament?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4213
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Milan »

Cane wrote: Sat May 04, 2024 10:24 pm
Deep Purple wrote: Sat May 04, 2024 10:06 pm VOJVODINA OŠTEĆENA PROTIV partizana! Oglasio se ekspert: "Srđan Jovanović podlegao pritisku!"

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1922565/ ... rligi.html
Priznato samo ono što smo svi jasno videli.
Mada je čini mi se i ovde bilo "experata" koji su potrčali da kažu kako su golovi opravdano poništeni.

Iskreno, ne sećam se da je bilo ko napisao da je drugi gol opravdano poništen. Za prvi sam i ja napisao da je opravdano dosudio faul, a to i dalje mislim.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9814
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Voja »

Turija wrote: Sun May 05, 2024 12:12 pm
Voja wrote: Sun May 05, 2024 10:44 am
Turija wrote: Sun May 05, 2024 8:02 am Danas Njegos nije isti igrac kao u zvezdi. Sazreo je i ima iskustvo spanske lige. Demantovao je igrom i odnosom i najmanje sumnje i igra vrhunski u Vosi. :lala: :thankyou:
:cheers:
Isti je Njegos igrac vec je prosao ono sto su prosli recimo Kabic i Lane Junior. Od obozavanja do pljuvanja. Jednostavno takav smo narod. Umemo 10 minuta da volimo, pa 20 minuta da mrzimo i tako u krug. Nazalost
Vojo, ne bih se slozio ni sa cim napisanim, a pogotovo ono da mrzimo.
Ako igras dobro, hvalicemo, ako igras lose kritikavacemo, pa ponovo igras dobro - hvalicemo. Sve prema vidjenom i zasluzenom. Nema to veze sa narodom. Svi su navijaci ( narodi ) takvi. Jug ima samo malo nizi prag strpljenja. Verovatno je zbog klime vreliji temperament?
Nisi bas najbolje razumeo moju poruku. Nije Njegos tu mrznju ili kritiku prosao kod nas, vec u zvezdi. Zato i te poruke tipa vraca loptu nazad isl. Cim na bilo koji nacin ne postupas kako bi vecina navijaca zelela, onda si u kanalu. Zato i kazem da nije Njegos nista losije igrao u zvezdi, isti je to igrac al su mu NJEGOVI navijaci prisili tu etiketu (verovatno iz nekih njihovih razloga, mozda i po direktivi). A mi to sad radimo sa Lanetom, decko igra dobro, al smo zbog nekih njegovih postupaka (lajkova) van terena, da ne kazem privatnih stvari uzeli decka na zub i poceli da ga omalovazavamo. I idemo sa pricom "lud u glavi, nadmen" i sl. A imamo li neki jak dokaz za to, sem onog "rekao mi jedan co'k". I zato kazem, takav smo narod.
Isto tako smo pricali i za NN, luda glava problem po tim i sl., a nikad nijedan skandal nije izbio zbog NNa, ni u jednom timu. Mogu da razumem da ti se neko fudbalski svidja ili ne svidja, ali da donosimo zakljucke kakva je ko osoba, a da tu istu osobu nikad gotovo nismo videli ni na metar od sebe je bar za mene los potez. Iako sam se sad malo udaljio od sustine i Njegosevih igara, al se i sve ovo jednostavno nadovezalo po inerciji.
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3872
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Red Marquis »

Samo sam čekao da se dotakneš NN-a. Nije mi se dopadao fudbalski, nije umeo vola da ubode a glumio je centarfora, ali to nije bio glavni problem. uostalom to i nije sam kriv jer je guran na poziciju gde se nije snalazio. Problem je to što je igrao kao primadona, zalaganje i trud NULA. Ništa van terena, ništa to što je grobar, meni je teren merilo. A možda ti to na malom ekranu i nisi toliko video, ali se uživo moglo videti šta i koliko je glavom u meču. E takvima uvek što pre šut karta.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9814
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Voja »

Red Marquis wrote: Sun May 05, 2024 4:02 pm Samo sam čekao da se dotakneš NN-a. Nije mi se dopadao fudbalski, nije umeo vola da ubode a glumio je centarfora, ali to nije bio glavni problem. uostalom to i nije sam kriv jer je guran na poziciju gde se nije snalazio. Problem je to što je igrao kao primadona, zalaganje i trud NULA. Ništa van terena, ništa to što je grobar, meni je teren merilo. A možda ti to na malom ekranu i nisi toliko video, ali se uživo moglo videti šta i koliko je glavom u meču. E takvima uvek što pre šut karta.
Svako ima pravo na svoje misljenje, za mene ce NN uvek ostati majstor fudbala i ostaje mi zal sto recimo nije u ovakvoj ekipi, ubedjen sam da bi Ivanovic, Seri i Vukanovic (ovaj trojac bi se sa njim razumeo vezanih ociju, jer svi znaju fudbal) uz njega svaki dao jos bar po 4-5 golova vise, plus sto ovakav tim moze da trpi i jednog sporaca. No nebitan je NN sad, njega sam provukao kroz pricu zbog drugih stvari...
Image
1892
Posts: 1073
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by 1892 »

Milan wrote: Sun May 05, 2024 12:40 pm
Cane wrote: Sat May 04, 2024 10:24 pm
Deep Purple wrote: Sat May 04, 2024 10:06 pm VOJVODINA OŠTEĆENA PROTIV partizana! Oglasio se ekspert: "Srđan Jovanović podlegao pritisku!"

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1922565/ ... rligi.html
Priznato samo ono što smo svi jasno videli.
Mada je čini mi se i ovde bilo "experata" koji su potrčali da kažu kako su golovi opravdano poništeni.

Iskreno, ne sećam se da je bilo ko napisao da je drugi gol opravdano poništen. Za prvi sam i ja napisao da je opravdano dosudio faul, a to i dalje mislim.
Ciganima je u derbiju pušten gol posle mnogo konkretnijeg kontakta napadača i štopera. Ovo za šta je nama poništen je velika sramota i nije se toliko provlačilo po medijima jer smo svakako pobedili ali da nas ove sezone ubijaju sa odlukama je na žalost postalo već pravilo.
Come on you Reds!
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1403
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Uvek sa tobom »

Данас на мечу Ливерпул- Тотенхем, није свиран пенал за Тотенхем, а ситуација иста као код поништеног нашег првог гола, чак мислим да је играчу Ливерпула нога била и више подигнута, једино ако је тој ситуацији претходио офсајд, па није свиран...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
milancl
Posts: 480
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by milancl »

Voja wrote: Sun May 05, 2024 6:32 pm
Red Marquis wrote: Sun May 05, 2024 4:02 pm Samo sam čekao da se dotakneš NN-a. Nije mi se dopadao fudbalski, nije umeo vola da ubode a glumio je centarfora, ali to nije bio glavni problem. uostalom to i nije sam kriv jer je guran na poziciju gde se nije snalazio. Problem je to što je igrao kao primadona, zalaganje i trud NULA. Ništa van terena, ništa to što je grobar, meni je teren merilo. A možda ti to na malom ekranu i nisi toliko video, ali se uživo moglo videti šta i koliko je glavom u meču. E takvima uvek što pre šut karta.
Svako ima pravo na svoje misljenje, za mene ce NN uvek ostati majstor fudbala i ostaje mi zal sto recimo nije u ovakvoj ekipi, ubedjen sam da bi Ivanovic, Seri i Vukanovic (ovaj trojac bi se sa njim razumeo vezanih ociju, jer svi znaju fudbal) uz njega svaki dao jos bar po 4-5 golova vise, plus sto ovakav tim moze da trpi i jednog sporaca. No nebitan je NN sad, njega sam provukao kroz pricu zbog drugih stvari...
Hvala bogu da NN nije u ovoj ekipi. Može imati fudbalskog znanja koliko hoće, možda bi na malom fudbalu došao do izražaja. Na ovom velikom kao da vuče prikolicu, a zalaganje sramotno. Da je u ovoj ekipi mislim da bi ga pojedini igrači sami izbacili iz ekipe, jer ne bi mogli da izdrže da im se saigrač vucara po terenu, dok oni ginu
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
Savcic Luka
Posts: 366
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Savcic Luka »

Brate, onu “petu” na pet metara mu nikad neću oprostiti. Ni danas ne znam da li da plačem ili da se smejem od muke :mrgreen:
User avatar
Milan
Posts: 4213
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Milan »

Ma kakvo fudbalsko znanje? Ima znanje eventualno za cirkus, možda mali fudbal i to je to. Nije neko ko u karijeri nije dobio šansu, pa da kažeš kako nije imao priliku to znanje da pokaže. Ovako - učinak shodno "znanju".
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
rykerfcv
Posts: 810
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by rykerfcv »

Milan wrote: Mon May 06, 2024 12:19 pm Ma kakvo fudbalsko znanje? Ima znanje eventualno za cirkus, možda mali fudbal i to je to. Nije neko ko u karijeri nije dobio šansu, pa da kažeš kako nije imao priliku to znanje da pokaže. Ovako - učinak shodno "znanju".
Dovoljno je reci da mu je sa 31 godinom u karijeri najbolji klub za koji je nastupao crni blizanac
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
fcvisart
Posts: 64
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by fcvisart »

rykerfcv wrote: Mon May 06, 2024 12:22 pm
Milan wrote: Mon May 06, 2024 12:19 pm Ma kakvo fudbalsko znanje? Ima znanje eventualno za cirkus, možda mali fudbal i to je to. Nije neko ko u karijeri nije dobio šansu, pa da kažeš kako nije imao priliku to znanje da pokaže. Ovako - učinak shodno "znanju".
Dovoljno je reci da mu je sa 31 godinom u karijeri najbolji klub za koji je nastupao crni blizanac
Ja bih ipak rekao Vojvodina.
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
Locked