Mediji i FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1069
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Испрати Јокан све наше утакмице, углавном их већину и погледа, резултат увек зна... Доста другара ил има неку функцију ил је играло у Воши с њим самим тим Воша не може изаћи из њега, и ако је "партизановац" значи му Воша и свакако ко што је и Цане написао лепо се изражавао у клубу, ипак ко што је и рекао јео је хлеба од нас...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8881
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Radoye »

jbg a mozda su mu samo zatvorili vrata kod crnih pa sad trazi uhleb...

Koga su zmije ujedale i gustera se plasi, ko se na mleko opekao i u jogurt duva i tako to.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Milan
Posts: 4214
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Milan »

Samo što dalje od kluba! Ovo nije crno-beli grad i nikada neće biti!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10754
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

Niti je Jokanovic promenio misljenje o Vosi, niti ja o Jokanovicu.

Partizan je i dalje njegov klub, a sve ostalo je cist profesionilazam i cinjenice. Nista vise od toga.
Emocija za Vosu nula. Bandovic je ima vise, koji je bio igrac cz, kao i novinar koji je pravio intervju sa Jokanovicem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1069
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Лепо је свакако све то што прати, хвали, гледа, али изјава и поуздана информација да му је РФК дражи од Воше довољно говори о њему, свакако што даље од нашег клуба, он свакако не би преузео Вошу тако да и кад се спомињао за могућег тренера од тога ништа не би било
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10754
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

Okej je to sto on voli i postuje RFK, ali bez Vose bi ostao na Detelinari. Vosa mu je trasirala karijeru, a ne partizan.

Trebao bi da ima daleko vece postovanje za Vojvodinu i grad u kojem je odrastao, od onog kako i sta govori o tome. I u tim, svojim zrelim godinama i sa svetskim iskustvom, jace je ono decije od njega. Dosta (o)tuzno.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1213
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Djisa »

Milan wrote: Sat May 04, 2024 4:14 pm Samo što dalje od kluba! Ovo nije crno-beli grad i nikada neće biti!!!
Sve receno!
Kup je nas!
User avatar
Stexman
Posts: 2585
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Stexman »

Meni je Jokan bio jedan od drazih igraca iz te sampionske generacije. A sigurno jedan od najkorisnijih. Ne shvatam koja je razlika izmedju njega i Tanjge? Obojica su bili u blizancima.
A nesto se ne secam da je ikada lose govorio o Vojvodini. Danas je sigurno jedan od najboljih trenera koje Srbija ima. Imao je lepe rezultate u Engleskoj sto mi se isto tako svidja jer volim engleski fudbal.
Mislim da bi bio dobro resenje za trenera.
Svi njegovi uspesi pocinju odavde pa bi se mozda i kao trenera ponovili.

P.S.- da dodam da ne bih menjao Bandovica jer se vidi da ima lepog pomaka na bolje ali kao neko sledece resenje ne bih imao nista protiv Jokana.
User avatar
Djisa
Posts: 1213
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Djisa »

https://www.rts.rs/sport/fudbal/55164/j ... -sadu.html

"Још увек нисмо ушли у финиш првенства, а после шест 'везаних' победа желимо да наставимо тај низ. Нови Сад је одувек био црно-бели град и зато имамо обавезу да изађемо у најјачем саставу", казао је он.
Last edited by Djisa on Sun May 05, 2024 10:25 am, edited 1 time in total.
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10754
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

Partizanov Lalatovic. I Lalatovic lepo prica o Vosi, osvojenom Trofeju...
Lalatovicu i ne zameram na navijackom opredelenju. Rodjen u Beogradu, ziveo i zivi u Beogradu, zvezdin igrac...sve suprotno od Jokanovica. Jedino sto je Jokanovic igrac i trener sa medjunarodnim imidzom.
Kako bi on vodio Vosu protiv partizana? Da li kao Lalatovic protiv zvezde? Sta bi bilo na Detelinari i u delu Novog Sada? Da li bi prevazisao decacku zaljubljenost? Za sada nije. Dok Bandovic, recimo, jeste i ponasa se profesionalno kao trener Vojvodine.

PS
Ovo sam pisao pre nego sto sam procitao link, koji je @ Djisa postavio. Link je samo argument vise.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3872
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Ja ne znam što se uopšte priča o tom tipičnom grobaru sa Detelinare. Daleko mu lepa kuća.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9814
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Voja »

Ajd postavim ovo ovde, Dragan Zilic, intervju

https://mondo.ba/Sport/Fudbal/a1297590/ ... rtidu.html
Image
User avatar
Turija
Posts: 10754
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote: Wed May 15, 2024 8:19 am Ajd postavim ovo ovde, Dragan Zilic, intervju

https://mondo.ba/Sport/Fudbal/a1297590/ ... rtidu.html
Zile, hvala za sve :!: :lala:
Golman kojeg smo voleli. Nezaboravne utakmice i ta generacija Tose Manojlovica, a da ne zaboravimo tada i doprinos direktora Sapuruca (posle cijeg odlaska je bilo raznih prica, ali je doveo igrace, kao svojevremeno Kosanovic za Titulu). I ova je bila vrlo slicna, medjutim, tada se vec nije moglo do Titule, kao i sve godine kasnije).

Sve najbolje Zilicu ( i da ostavi i te elektronske cigarete).
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4214
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Milan »

Mislim da sam ovde to već pominjao, al' da ponovim... Jednog leta sam u Hr čitao Sportske novosti i izašao je intervju sa Žilićem dok je branio u Rijeci. Mislim da je to bilo nedugo nakon što je potpisao i jedno od novinarskih pitanja je bilo "Za koga navijate - zvezdu ili partizan", a njegov odgovor je glasio "Voša forever!". Dosta dugo sam i čuvao taj primerak, ali mi se negde u selidbama zagubio. U svakom slučaju, za Žileta samo :lala:
POŠTO OBRAZ ???!!!
ДушанФ89
Posts: 80
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by ДушанФ89 »

Turija wrote: Wed May 15, 2024 10:19 am
Voja wrote: Wed May 15, 2024 8:19 am Ajd postavim ovo ovde, Dragan Zilic, intervju

https://mondo.ba/Sport/Fudbal/a1297590/ ... rtidu.html
Zile, hvala za sve :!: :lala:
Golman kojeg smo voleli. Nezaboravne utakmice i ta generacija Tose Manojlovica, a da ne zaboravimo tada i doprinos direktora Sapuruca (posle cijeg odlaska je bilo raznih prica, ali je doveo igrace, kao svojevremeno Kosanovic za Titulu). I ova je bila vrlo slicna, medjutim, tada se vec nije moglo do Titule, kao i sve godine kasnije).

Sve najbolje Zilicu ( i da ostavi i te elektronske cigarete).
:cheers:
Био сам клинац, али та генерација је моје највеће разочарење.
Post Reply