33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2090
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Grbavica.021* »

Turija wrote: Fri May 03, 2024 1:21 pm Iz iskustva znamo, da svi zapnu protiv nas. Tako da se ne zavaravamo.
Nisam gledao utakmicu Kragujevcana i Lucana, ali mi malo sumnjiv taj prelaz od 0:2 na 3:2? Najvise zbog kretanja rezultata po poluvremenima?
Radnicki jeste bolji tim, nema dileme. Ali, cini mi se da oboma odgovara ovakav prelaz???
Недавно против Чукаричког када су играли код куће био је прелаз 2-1&7+ , прво полувреме водио је Чукарички 3:2 и на крају био је резултат 4:3 за Раднички.
Rakovac
Posts: 123
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Rakovac »

Da se razumemo mi sada imamo dobre šanse za četvrto mesto, ključne će biti naredne dve utakmice tu moramo uzeti dva boda i naravno zadnje dve da dobijemo to bi trebalo biti dovoljno. Ja samo kažem da smo do ovog broja bodova došli i uz dobru dozu sreće s obzirom na sve ove golove u zadnjim minutama pa i sekundama utakmica.
Ono što je činjenica je da je od ovog zimskog roka druga priča. Došlo je nekoliko igrača koji stvarno prave razliku i to ne treba smetnuti sa uma. Da su raniji treneri imali Serija, Njegoša i Koraća pre svega pa i Savičevića i oni bi imali mnogo bolje rezultate tako da je upitno i to koliko Bandovića treba kovati u zvezde. Ono što mi se kod njega dopada da vrlo lako menja igrače ako ne pokažu dobru igru a ne dopada mi se što slabo koristi mlade igrače čak i u situacijama kada imamo sigurno vodjstvo u rezultatu.
Duplof
Posts: 895
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Duplof »

Rakovac wrote: Fri May 03, 2024 1:40 pm Ono što mi se kod njega dopada da vrlo lako menja igrače ako ne pokažu dobru igru a ne dopada mi se što slabo koristi mlade igrače čak i u situacijama kada imamo sigurno vodjstvo u rezultatu.
Realno gledano, čim je došao Bandović je morao da vija Evropu, svaka utakmica je značila nešto, nije ni imao protivnike (izuzev Surdulice) za neka eksperimentisanja. Meni više smeta to što je bolji tajming i osećaj za izmene imao u periodu kad smo lošije igrali nego sad kad smo, po rečima nekih, najbolja ekipa u ligi.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4005
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Rabba »

Grbavica.021* wrote: Fri May 03, 2024 1:33 pm Недавно против Чукаричког када су играли код куће био је прелаз 2-1&7+ , прво полувреме водио је Чукарички 3:2 и на крају био је резултат 4:3 за Раднички.
I mi smo 4 puta golove za pobedu postizali u debeloj sudijskoj nadoknadi, uključujući baš protiv tog Radničkog... Mora da sudije daju predugačku nadoknadu vremena.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
1892
Posts: 1073
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by 1892 »

Rakovac wrote: Fri May 03, 2024 11:32 am Usred ove kolektivne euforije u koju i ja povremeno upadam, vredno je podsetiti na činjenicu da smo šesti na tabeli sa pet bodova manje od četvrtog. Ono što je još bitnije imali smo mi i jako puno sreće. Nikad u istoriji kluba nismo ovoliko utakmica dobili u zadnjim minutama i sekundama produžetaka što je ipak sem fudbalskog umeća dosta i srećna okolnost. Desetak bodova imamo sigurno više zbog tih golova i opet smo šesti. Evo samo juče da nismo pobedili Radnički bi nam bežao sedam bodova, što bi bilo jaaako teško stići a ni ovako neće biti lako. Znači, pomalo i zahvaljujući sreći smo na tabeli gde smo a nismo baš na nekom bog zna kako dobrom mestu. Dolazi Čukarički, biće čupavo dobra je to ekipa bolja od KG. Malo trezvenosti ne bi škodilo.
Mislim da ako trezveno sagledamo, treba da se podsetimo i 3-4 utakmice u kojima smo razbili protovnike, vodili 2:0 pa nismo pobedili, gola luĉana u 95.min za izjednačenje, pregrš diskutabilnih sudijskih odluka na našu štetu, VAR odluka. Pored svega toga smo na korak od 4.mesta i jednu pobedu daleko od trofeja i jeseni u Evropi. Šteta što se zimski prelazni rok nije desio na leto, mada svakako ne bi smeli nikog prodavati na kraju sezone sem eventualno Carevića za koga imamo zamenu.
Come on you Reds!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8881
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Radoye »

Realno, dubok je bio kanal iz kojeg smo se cupali - mi smo donedavno bili na samo jedan mali korak do plejauta, da nije mali Lane nekako ugurao ono protiv Vozdovca ko zna kako bi se sve dalje odvijalo. Tako da nasa trenutna forma i stanje na tabeli nisu bas skroz u skladu, u ovom momentu mi smo lagano top 3-4 ekipa u ligi sto se tice kvaliteta i forme iako smo na tabeli peti sa istim brojem bodova kao sesti. To pod 1.

Pod 2, ako ne tucemo Radnicki i Cukaricki ni ne zasluzujemo da budemo na kraju ispred njih tako da tu nema diskusije, stvari su u nasim rukama. Takodje, moramo uzeti maksimalan plen protiv poslednja dva u plejofu jer su svi nasi direktni konkurenti uzeli tu bodove. Racunica je cista. Plus, nasi direktni konkurenti tek treba da odigraju proti blizanaca i TSC gde mi imamo prednost od 4 boda.

Znaci ako uzmemo Radnickom 3 boda (jbg moramo, ako hocemo u Evropu) razlika je samo 2 s tim sto njima onda treba 3 boda protiv top 3. Bice cupavo jer crni blizanac je ranjiv ali ce da grizu jer ce im trebati bodovi da ostanu u igri za drugo mesto sa TSC. Protiv cigana ne vidim da mogu da uzmu bodove a realno ni protiv TSC (mozda 1 bod iz te dve maksimum).

Dakle sve je u nasim rukama, na nama je da dobijemo sve do kraja, ako to ne uradimo i ne zasluzujemo da idemo u Evropu. Mi treba da uradimo ono sto je do nas i pustimo druge da brinu o nama a ne mi da brinemo o njima. A ako Radnicki uspe da uzme bodove liderima onda zasluzuju sve cestitke.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3872
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Red Marquis »

Nisam baš siguran da se bodovi ne mogu uzei sad ciganima nakon osvojene titule.
Korak po korak, MORA se dobiti Čuka. O vijanju četvrte pozicije kad preguramo ove. Uveren sam da će oni da zaigraju najbolje baš protiv nas.
Io odio Belgrado
ДушанФ89
Posts: 80
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by ДушанФ89 »

Да ли Сери има права наступа против Чуке? Био би велики хендикеп мада и они играју без најбољег играча. Било би јако добро победити Чукарички и онда одморити неколицину играча против Напретка.
Cane
Posts: 1073
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Cane »

Seri na žalost propušta Čuku tako da ćemo morati bez njega. Zaslužio je i da odmori malo :D
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1403
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Uvek sa tobom »

Гледам шта пишете, не могу да верујем да је сакупио 4 жута, ја сам мислио да му је ово први. Штета баш сад да не игра са чуком.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Kafa
Posts: 54
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Kafa »

Biće zanimljivo videti kako izgledamo bez Serija. Od poraza protiv Radničkog odigrao je gotovo svaki minut i kad nismo znali šta ćemo igra nam se svela dodaj Seriju i on će da napravi neko čudo.
Ja bih probao sa Ivanovićem na špicu i Vukanovićem na levom krilu, deluje mi da se dosta bolje snalazi na krilu nego u sredini napada.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4822
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by gospodinFKV »

To mu je svakako prirodnija pozicija. Brz je, zna sta ce s loptom. Malo ga ''je*e'' i to sto ima njuh za gol, pa ga onda trpaju i u spica, ali je po meni on super opcija kao alternativa Seriju. Takodje, ne bih se slozio s onom konstatacijom par stranica unazad da je novi Malbasic. Muku je mucio nedeljama vec sa petom, a treba dodati i to da su imali paklen tempo. Svima je dozvoljen pad forme malo, samo je bitno imati igrace koji ce da uskoce. Presrecan sam sto je mali Ivanovic proradio. :cheers:
User avatar
Milan
Posts: 4213
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by Milan »

Kako objašnjavate reakciju golmana partizana kod prvog gola? Meni neshvatljivo...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3571
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by slanobarac »

Milan wrote: Fri May 03, 2024 6:15 pm Kako objašnjavate reakciju golmana partizana kod prvog gola? Meni neshvatljivo...
Meni prihvatljivo.... :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ssnigd
Posts: 3400
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 33. kolo: partizan – VOJVODINA 2:3 (1:2)

Post by ssnigd »

gospodinFKV wrote: Fri May 03, 2024 5:19 pm . Takodje, ne bih se slozio s onom konstatacijom par stranica unazad da je novi Malbasic. Muku je mucio nedeljama vec sa petom, a treba dodati i to da su imali paklen tempo. Svima je dozvoljen pad forme malo, samo je bitno imati igrace koji ce da uskoce. Presrecan sam sto je mali Ivanovic proradio. :cheers:
Vukanovic od najveceg borca za klub, do novog Malbasica u par nedelja.
Od jednog ekstrema ka drugom na forumu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked